Chtěli by jste možnost blogování?

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pota 4. 2. 2012 19:55

Jak všichni víme, zde na Digiaréně není tolik živo jako třeba na Mobilmanii. Mohlo by se sice říci, že není o čem psát, ale IMHO je vždy o čem psát. Na Mobilmanii se docela úspěšně rozjeli blogy čtenářů a lze tam najít spoustu zajímavých článků.

Proto bych se chtěl zeptat Vás čtenářů, jestli by se Vám líbila možnost blogování zde na Digiaréně? Představoval bych si to stejně/podobně řešené jako na Mobilmanii. Je tu sice možnost psát přímo pro Digiarénu, ale někdo by si třeba netroufl psát na takové úrovni. Také bych byl rád, kdyby se k tomu vyjádřila redakce.

Děkuji všem za reakce a redakci za vyjádření a promyšlení.
pota
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 2. 2012 12:01

Technicky by nebyl problém nasadit na DIGIarenu stejný blogovací systém, jako máme na Živě nebo MobilManii. Vzalo by to nějaký čas, ale kdyby byl zájem a viděli bychom, že zřejmě vydrží, dalo by se to udělat.

Je tady pak ještě jedna možnost. DIGIarena podporuje blogy přímo v redakčním systému. Měli jsme s nimi určité úmysly, které se úplně nenaplnily, ale teď by se tato funkčnost dala rozšířit. Stále by to nebylo tak otevřené jako na zmíněných webech, ale kdo by chtěl, tomu bychom tuto možnost poskytli.

Bloger by pak měl přístup do redakčního systému, články by publikoval na svoji stránku, která by vypadala například takhle: http://digiarena.e15.cz/brezina-petr – jméno s úvodem, případně fotkou, pod tím chronologický výpis článků. Ty by se standardně nezobrazovaly mezi redakčními články na titulní straně DIGIareny, ale pokud by článek měl hlavu a patu, rádi ho na titulku nalinkujeme. Blogu se dá udělat lepší adresa jmeno.digiarena.cz, všechny příspěvky blogerů se mohou zobrazovat v rámečku na titulce.

Osobně se mi víc líbí druhá možnost. Z části i kvůli tomu, že je to hotové. Kdo se teď přihlásí, může už zítra začít blogovat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 5. 2. 2012 13:16

Děkuji za reakci.
Tímto, jestli jsem to pochopil správně, tedy myslíte něco jako články Martina Kozáka nebo Radky Burdy?
Dále se chci zeptat, pokud by byl spuštěn tento styl blogu, bylo by na úvodní stránce okénko s novinkami z blogů, stejně jako to je na Mobilmanii?
pota
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 2. 2012 13:22

Bylo by to něco podobného - u těchto dvou autorů jde ale už o běžné články, které do adminstračního systému zadáváme sami. Vydáváme od nich všechno.

Okno s blogy bychom na úvodní stránku dali v okamžiku, kdyby na webu byli třeba dva aktivní blogeři. Jen pro jednoho by to nebylo úplně ono :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků