DUDISKO píše:To PL..
Si myslim že to bude kvôli hviezdam..
Ale ja som amatér.. Tak hadam prezradíš:-)
Amater nerovna se neznalek ci neumetel

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz
DUDISKO píše:To PL..
Si myslim že to bude kvôli hviezdam..
Ale ja som amatér.. Tak hadam prezradíš:-)
DUDISKO píše:To PL..
Si myslim že to bude kvôli hviezdam..
Ale ja som amatér.. Tak hadam prezradíš:-)
Petr Luňák píše:dushko píše:ako dosiahnem efekt 80mm objektívu na Full Frame pri APS-C? Nasadím 80mm objektív!
A ako pri MFT? nasadím 80mm objektív. A ako na stredoformáte? Tiež nasadím 80 mm objektív!!!
Tenhle blabol jsem uz dlouho nevidel. Je zajimave, ze jej stale jeste nekdo pouziva, kdyz je tak snadne jej nazornou-praktickou ukazkou vyvratit.
Ganec píše:Ale to už nemôžeš s DX, lebo by to už pre teba bolo neuspokojivé!Lotrandor píše:Představ si, že fotím na 1/250 ve světelných situacích, kdy ISO je 2500+.Ganec píše:ISO 1600 na mFT by mal byť porovnateľný ako DX na ~ ISO 2500.
Nikdy si vari na DX zrkadlovke nepoužil vyššie ISO ako 2500, lebo už pre teba bolo neuspokojivé?
Radek71 píše:Ja mam rad takove to mimovolne prozrazení se (Gancovi se to driv stavalo kazdych 40 minut, ted uz je zkuseny diskuter, tak se prozradi jednou tydne). U vyrazu zoomovani nohama je to prozrazeni 100%. Pak uz jenom cesta jakou voli polovina respondentu, ta prvni to nechape ani po nakopnuti a ta druha po googlovaní rika, ze to rekli jen jako "umeleckou licenci".
To je na tom ten prúser .. ty vždy len tvrdíš .. no nikdy nedokážeš.ForeignerOnEarth píše:Já tvrdím, že stejný snímek s m4/3 by už viditelně ztrácel smysl.
Ganec píše:(napríklad: keď ste tu tvrdili, že bezzrkadlovka sa už nevojde do vrecka, tak som tu priložil fotku s MILC vo vrecku; no problem)
Lotrandor píše:Fidko: jako že na té fotce z APS-C to není jen tak tak, aby to ještě dávalo smysl?
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků