Bazar na fóru: pravidla

Přečtěte si užitečné tipy a pravidla pro použití nového fóra

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 10. 2006 11:11

Bazar na fóru: pravidla

1. Bazar je určen výhradně k soukromému prodeji, poptávce a výměně produktů, které souvisí s tématem webu DIGIarena.cz. Pro inzerci jsou určeny pouze vyhrazené sekce.

2. Computer Press, a. s., vydavatel webu DIGIarena.cz., nijak neodpovídá za obsah a pravdivost inzerátů, nenese zodpovědnost za případnou škodu způsobenou tímto zprostředkovaným prodejem či nákupem a neposkytuje žádné záruky.

K bazaru přistupujte jako ke každé jiné internetové službě, která je anonymní a nic neříká o osobě zadavatele nebo zájemce. Informace o uživatelích nesdělujeme, s výjimkou žádosti Policie České republiky.

3. V bazaru není povolena firemní a hromadná inzerce, včetně hromadných nabídek v rámci jednoho inzerátu.

4. Inzerát musí obsahovat všechny důležité informace o nabízeném nebo poptávaném produktu. Pečlivě vyplňte všechny vyžadované položky formuláře.

5. Bazar není určen k diskuzím o produktu. Reagujte pouze v případě, pokud o produkt máte zájem, nebo nabízíte požadované zboží. Neodůvodněné výpady proti inzerujícím budou postihovány.

6. Je zakázáno nabízet vlastní zboží pod cizími inzeráty včetně odkazů na vlastní inzeráty.

7. Nezakládejte více stejných inzerátů. Opakované inzeráty odstraníme.

8. Nikdy v předmětu inzerátu nepoužívejte zvýraznění: psaní pouze velkými písmeny, hvězdičky nebo jiné symboly, opakované znaky. Takové inzeráty odstraníme.

9. V bazarových sekcích není zpřístupněna editace a mazání příspěvků. Příspěvek před uložením proto pečlivě pročtěte. Neobracejte se na moderátory s žádostí o úpravy.

10. O ukončení obchodu informujte na konci diskuze. Moderátor bazarové sekce následně inzerát odstraní. Pravidelně budou odstraňovány inzeráty, na které déle než měsíc nikdo nereagoval.

11. V případě porušení pravidel bude inzerát bez upozornění odstraněn, nebo v případě menších prohřešků upraven. Při opakovaném porušování pravidel vám hrozí zákaz přístupu do bazaru a na celé fórum.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků