Jak jsem psal, láhev nejlevnějších pivo z Kauflandu proti láhvi koňaku je moje oblíbená sázka, on už i Courvoisier VS se dá pít, ale VSOP beru jako velkorysý návrh.
Za těžši až skoro nemožné považuji definovat obsah sázky, protože mi chybí jasná pravidla a měřitelnost. Konkrétně to, jak má vypadat výsledek a jak eliminovat vliv podmínek a fotografa. Komplikace je i v tom, že tohle nefotím a neznám prostředí, takže těch stupňů volnosti je až příliš. Nebaví mne ani se vnucovat jako fotograf na nějakou akci, řešit nějakou akreditaci nebo bojovat o vhodné místo na focení a pak se dohadovat, jestli výsledek dopadl tak nebo jinak. Kdysi jsme takhle s kolegou zkoušeli ve Vysokém Mýtě na okruhu základní Octavii proti nejsilnějšímu Superbu s pohonem 4x4 a rozdíl byl velmi sporný, protože to bylo na kluzné fólii, na které adhezní podmínky úplně srovnaly všechny rozdíly, pak stačila o něco méně klouzající fólie o kus vedle a rozdíl byl diametrální. A na šotolině jsem zase byl bez šance já, protože kolega jezdí dlouhá léta rally. A pak tohle vyhodnocuje

.
Takže mám dost důvodů, proč se na to vykašlat. Přesto neříkám předem ne, uvidím, jak na tom budu s kalendářem, zda to půjde zkombinovat ještě s nějakou jinou akcí.