Olympus SP-320 - dotazy

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Driver 24. 8. 2006 14:35

Máte někdo zkušenosti s tímhle fotákem?
Je to podle vás dobrá volba, nebo co byste doporučili jako alternativu?

Mě se tenhle fotak hodne líbí, ale rád si přečtu nějaké zkušenosti. Na SteveDigicams o něm psal pěkně a i ty ukázkový snímky se mi zdají na danou třídu hodně podařené.

Díky za reakce
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 24. 8. 2006 14:49

Alternativa je napr CANON A610 sice mu par funkci chyby(RAW,real historogram, braketing) ale zas ma lepsi objektiv a vyklopnej displej.
O tom OLY 320 (a o 310,350 ktere jsou skoro stejne) je tu uz docela dost, zkus hledat.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 24. 8. 2006 16:52

OK, dík
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obywan 24. 8. 2006 17:26

Ja ho mam, ale nevim co bych ti o nem mel napsat. Je to muj prvni DF takze nemuzu s nicim srovnavat..
Jestli chces tak se na neco zeptej, treba ti odpovim :wink:
:P
obywan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 24. 8. 2006 17:35

Jak dlouho trva ulozeni fotky v HQ kvalite? Jak je to s rychlosti po startu? A nejaky tvoje postrehy? Pouzivas tam ni-mh baterky - na kolik fotek vydrzi? Dík
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obywan 24. 8. 2006 17:44

Tak jsem to ted zkusil. Zapnuti, vyfoceni a ulozeni fotky na HQ v AUTO rezimu 7 s. A samotne ulozeni fotky asi 1,5s. Ber to s rezervou protoze jsem to meril stopkama na mobilu :)
A baterku mam CRV3. S nabijeckou stoji sada 850Kc. Ta vydrz stoji za to ;) Ja jsem to sice osobne netestobval, ale tady sme to resili.
NiMh jsem zkousel jen 1600mAh a ty vydrzely zhruba 30 fotek se zoomem a bleskem.
:P
obywan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 24. 8. 2006 22:32

Díky moc, ta vydrz u normalnich ni-mh me teda zaskocila. Ta CRV3 je nutnost a klasicky AAA fakt jen v nouzi. Díky moc, tyhle informace mi dost pomohly.
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obywan 25. 8. 2006 09:28

Nevim jestli ses prepsal, ale jsou tam AA! :)
Jinak ty Panasoniky co byly u fotaku v krabici vydrzeli nejak 100-150 fotek, to uz si presne nepamatuju.
:P
obywan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja1971 3. 12. 2006 20:04

Kolega v práci nedávno koupil SP 320 a k tomu si koupil Ni-Mh baterky 2600 s nabíječkou a problém: plně nabité AA baterky vydržely jen kolem 30 fotek. Řešil to nějak přimo s Olympusem a tam mu řekli, že ať si koupí jejich akumulátor za 850 Kč. Ten už mu vydrží dlouho. Takže tento model má problém s AA dobíjecíma baterkama.
Paja1971
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Insan!ty 3. 12. 2006 20:54

jj, zpočátku to bylo tak špatné, že se to řešilo novým Firmwarem.. Fakt jedou jen s CR-V3 a většina si jej nakopnec koupí i za těch 850,-
Insan!ty
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků