Univerzální batoh, pomoc s výběrem

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod centy 16. 1. 2010 15:14

Mikina se da pripnout na horu pres batoh, pokud tedy neprsi :) jinak pres ni plastenku, je to fakt batuzek jen na vybavicku ale sem snim spokojeny :)
Nikon D300; 17-55/2,8; 35/1.8; SB-900
centy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 2. 2010 14:01

No vono je to jedno s čím to ztratíš nebo Ti to někdo ukradne, že...ŽRACÁK OD MASKY + BUBLINKOVÉ PYTLE A PYTLÍKY,,UROB SI SÁM,,...hmmm, zapomněl jsem to u Mariny na Molu ve Venezii na Kanále, ještě Tam po hodině byl! Mysleli si asi všici, že je to Bomba, HE. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FelixZive 11. 2. 2010 09:45

A co třeba Aero Speed Pack 85 Dual Access Photo/Laptop Backpack http://www.tamrac.com/3385.htm?
FelixZive
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fisher 13. 2. 2010 16:54

Mám Tamrac expedition 5x http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p106105 ... -fotobatoh

Jedna hlavní komora, kde místa na foťák je spousta.. 450D s nasazeným 70-200 s clonou, bokem seťák, dědovu Werru, pítí a pořád je tam pázdno :-).
Všechny přepážky jsou na sucháč, držej jak čert, ale můžeš si z toho udělat i normální batoh, pak se tam vejdou sešity i notebook.
Druhá komora, kapsa chceš-li, je na malej notebook, no moje 15,4" se určitě nevejde, bohužel :-) A4 se tam narvat dá, ale hodně natěsno, už to jde špatně zapnout.
Z venku jsou dvě kapsičky na různý drobnosti (paměťovky, baterky, telefon..), vevnitř pak ještě průhledné kapsy ideálně na filtry třeba.

Co se musím pochválit je polstrování a kvalita zpracování, na 1čku.
Zipy jsou vodotěsné, jdou proto víc ztuha zapínat, až na ten nejpoužívanější, přes který se dostaneš k foťáku, to je normální zip, je přes něj stahovatelná ,,pláštěnka".
Stativ se upíná ze předu.
Na lyže nebo kolo je dobrý, že to má ještě popruh na přesku přes břicho a přes prsa, takže to nepadá z ramen.

Btw. někde na netu byla přesně na tenhle dobrá recenze, ale nemůžu jí teď najít..
Jinak existujou i jeho větší či menší verze, takže vyzkoušet, co a jak vyhovuje.
Sovětské hodiny do každé rodiny:Největší,nejtěžší a nejrychlejší!!!
Fisher
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 2. 2010 16:58

Jak se zdá, lidi ač jsou ochotní pomoci, tak nečtou ani krátké diskuze ;) Dávno jsem zakoupil a jsem spokojen. Ale pokud to chcete ponechat pro potencionální zájemce, proč ne ;)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků