Soutěž:TŘI FOTA v 1.kategorii?

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 31. 10. 2007 22:06

Jen pro zajímavost.K nové foto soutěži lumix:pokud jsem dobře pochopil pravidla,tak do každého ze tří témat mohu vložit 3 fotografie? :wink:
jkmaxfli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackbart 23. 11. 2007 19:02

Taky jsem to nějak nepochopil, pravidla nikde podrobně vypsaná nejsou a celé mi to přijde nějak zmatené. Vyplním dotazník, odešlu ho, pak třikrát naloaduju fotky (s třídenními pauzami) a co dál? Můžu loadovat další? Vypadá to, že jo. A které se tedy budou hodnotit?
Nějaké vysvětlení od odpovědných lidí by se hodilo.
blackbart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Březina 23. 11. 2007 21:53

Dobrý den,
pravidla najdete zde: http://galerie.zive.cz/lumix/. Co se týče uploadu fotografií, můžete nahrát celkem devět fotografií, do každé kategorie tři. Hodnotit se budou vždy fotografie nahrané do příslušné kategorie (kola), tj. do 7.12. můžete nahrát fotografie do prvního kola (výsledky 12.2.2008), do 20.1. můžete nahrávat fotografie do druhého kola (výsledky také 12.2.) a do 9.3. můžete nahrávat fotografie do třetího kola (výsledky 8.4.) Z každého kola vzejde jeden vítěz. Po skončení třetího kola pak bude vybrán celkový vítěz, který se zúčastnil všech tří kol – jeho vyhlášení bude 8.4.2008.

věřím, že teď je již vše jasné

zdraví
petr březina
Petr Březina
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackbart 24. 11. 2007 12:30

Jasné mi to tedy není, protože teď jsem nahrál čtvrtou fotku do kategorie Podoby podzimu a klidně bych mohl nahrávat další, takže někde je zřejmě chyba.
blackbart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lanius 27. 11. 2007 13:42

Dobrý den,
omlouvám se, jsem zde nový ... ale nahrál jsem velkou fotografii (i dle pravidel), ale system mně ji automaticky zmenšil na rozměry menší než je uvedeno v pravidlech. Co s tím? Je to v pořádku nebo ne?

Děkuji
lanius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cikorsky 27. 11. 2007 15:51

je to tak - do soutěžních kategorii jde nahrát nebo umístit více fotek, ale zřejmě - podle tady naspaných pravidel - by to mělo být tak, že každý nick muže mít v každé soutěžní kategorii umístění pouze 3 fotky... alespoň takjsme to pochopil...

nevim sice, jeslti se to pak bude kontorlovat a autor, který bude mít více fotek umístěných bude ze soutěže vyřazen?
Naposledy upravil cikorsky dne 18. 1. 2008 23:08, celkově upraveno 1
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackbart 28. 11. 2007 18:35

Co to je nepsaná pravidla? Pravidla by snad měla být psaná, ne? Zvláště když se soutěží o poměrně drahé ceny.
blackbart
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků