Aréna - místo pro konání her a zápasů

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 11. 2007 11:58

Fotky by měl hodnotit počítač. Lidé jsou nedokonalí a zlí . Už Bůh je chtěl zničit,když se podíval na to co vytvořil. :lol: Stejně mám nejkrásnější avatar (10)
Naposledy upravil Petr1968 dne 26. 11. 2007 11:59, celkově upraveno 1
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek72 26. 11. 2007 11:59

jj hodnocení 1-5 by určitě stačilo, význam jednotlivých známek máme všichni zažitý ze školy, a stejně nikdo nevyužívá plně rozsah 1 - 10
pinhole <1mm; Praktica MTL50 + 50mm 1.8; Canon EOS400D+seťák :( + Velbon Sherpa 600R + Lowepro Rover Plus AW + KALAHARI KAPAKO K-31 khaki
radek72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jajina 26. 11. 2007 12:02

USER47 tak ty jsi přesně člověk kterého neřeším. Při hádce s digic jsem se mohla konečně podívat na tvé sýkorky :mrgreen: a podobné výtvory. NO COMENT :mrgreen: Samozřejmě, že do knihy mohou psát všichni 8) ale mě živí peníze od těch spokojených 8) A že máš pocit, že mi jde o body :mrgreen: no tvé pocity opravdu nejsou moje. Každopádně jsem si mohla za ten celkem krátký čas co tu jsem uvědomit, že mi tu setrvání a vystavování nic nedá. Radit tu může kdo chce, nastuduje si pár odborných výrazů a pak se tu vydává za "pana fotografa" viz sachs :mrgreen: a o to opravdu nestojím. Takže drazí není mi z vás "horko ani zima", předpokládám jako vám ze mě 8) takže odcházím. O nějaké bodování vážně nestojím, a našla jsem server, který má jiné podmínky než vy tady. Bavit se s hluchými a slepými není zrovna moje hobby :mrgreen: Jinak přeji hodně spokojených uživatelů vaší arény 8) Jájina
Jajina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 26. 11. 2007 12:02

Nojo, ale ve škole je to taky samé 1-, 2-, 4+...
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pety 26. 11. 2007 12:06

Jajino, přeju ti, abys našla galerii, která bude mít pravidla přesně podle tvých představ a kde ti budou padat jen samá kladná hodnocení.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 26. 11. 2007 12:27

Jajino, nechápu, co ty a digic máte furt se sýkorkami. Asi na třech fotkách ze třiceti jsem tu měl sýkorky. Ty fotky jsem vložil asi před rokem, dnes bych je možná nevložil. No a co, sakra?

Jdi si klidně na jaký server chceš, doporučuji třeba fotografovani.cz, tam si můžeš zablokovat kohokoli, kdo nebude pochvalně vzdychat nad každou ptákovinou.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 11. 2007 12:34

Ještě něco. Sama píšeš, že tě zajímají názory lidí, kteří si tvoje olejomalby koupí. Volně interpretováno, jsou to názory lidí, kterým se tvoje malby líbí. Názory lidí, kterým se to nelíbí, znát nechceš.

Kde je tady ta vazba na tvorbu těch kupujících, když už to dáváš jako přirovnání? Vždyť je to zase jen o tom, že chceš jen kladný komentáře. Neskutečně si odporuješ, ty to sama nevidíš?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2007 13:34

To Jájina: Jájino, jde vám opravdu o komentáře těch, kterým se vaše díla líbí? V reálu se prodává i kýč, když se někomu líbí... Jaký přínos pro vaši uměleckou tvorbu by mělo filtrování pouze pochvalných komentářů?

Pokud kritizujete pravidla serveru, vystavujete negativní hodnocení těm, kteří pravidla optimalizovali a programátorům, kteří se na práci podíleli. Přesto vaši "kritiku" nikdo nefiltruje. Dokonce vám moderátor obsáhle zdůvodnil význam pravidel, ač by se vašim příspěvkům nemusel věnovat, protože výklad těchto pravidel naleznete v tomto fóru vícenásobně.

Tak trochu mi připomínáte svou nekritičností jednu nechvalně proslulou uživatelku ze serveru Fotografovani.cz a několika dalších, tuším podnikatelku z Plzně, čerstvou maminku, která zcela nekriticky, fascinována svou tvorbou, "ulítavala" mimo atmosféru své rodné hroudy, Země. Není na čase zvážit svou vlastní internetovou galerii nebo se alespoň chytnout za nos? :wink: :mrgreen:

PS: Její příspěvky ve fóru jsem četl s chutí, než dostala ban :mrgreen:
Naposledy upravil anonymni dne 26. 11. 2007 20:41, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod VladikS 26. 11. 2007 14:36

Adminové za lidské škodiče nemůžou. Tohle je internetová galerie. galerie kam může jít hlupák, umelec, amatér...tohle je smysl internetu.
Nabídnout můžeš cokoliv ale musíš počítat s tím, že to může každý okomentovat jak chce. Pokud se cítíš být mělec na vysoké úrovni, můžeš dělat výstavy s galeriích kam určitě přijde jen ten kdo bude chtít a koho to bude opravdu zajímat. A jejda....vidím že umělec Jájina odchází....asi zbytečná reakce...
VladikS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 11. 2007 15:44

Jájino zůstaň :P Já sem chodím jen odpočívat a prudit.Relax :lol: Můžem spolu :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petar85 27. 11. 2007 00:23

Také si myslím, že nejlepší je ignorace, ale když to někdy nestačí, co prudičům zasekat IP adresu? Aspoň na dva měsíce?
petar85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 11. 2007 00:38

Kdo je prudič? Ten co dá někomu v galerii dvojku? :roll:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 27. 11. 2007 06:16

Třeba někdo, kdo napíše, že se mu šestidesítková fotka nelíbí, protože objektu chybí loket?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 11. 2007 10:05

Třeba tam ten loket chybí schválně :lol: Záměr tvůrce sakra :P Jinak tohle vlákno tady chybělo :mrgreen: Tady to bude žít. :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irmo 27. 11. 2007 15:15

je to taky problem prirobyt tam tlacikto "povolene iba 10 bodove hodnotenia" :).

A najlepsia fotka by bola nieco ako pocet hlasov*median :)
irmo
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků