Vaše náměty a připomínky k časopisu DIGIfoto

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Michael B. 4. 7. 2005 13:46

Pokud máte na srdci nejaké připomínky a dodatky, nebo pokud přicházíte s novým nápadem či tématem, které byste rádi viděli v některém z dalších čísel časopisu, napište nám o tom.

DIGIfoto je časopis pro vás a chceme psát především o tom, co vás zajímá a přinášet vám informace, které vás zajímají. Za veškeré postřehy a náměty předem děkujeme. Za kritiku koneckonců také, vynasnažíme se chyb do budoucna vyvarovat. :)
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karellian 24. 8. 2005 11:26

Kdysi v Digi vycházelo i pár článků o digitálním videu. Pak to nějak utichlo a chápu-li to dobře, se změnou na Digifoto už se nikdy neobjeví. Narazil jsem na Computer speciál Digitální video a pokud se nemýlím, je to stejná firma jako Digi. Bude to vycházet častěji? První číslo se mi moc líbilo :shock:
karellian

Odeslat příspěvekod Marek Vajs 24. 8. 2005 14:16

Prečo nie je možné pridávať do galerie fotky on-line. Už som poslal asi 15 fotiek a ziadna z poslednch 5 nebola uverejnena. To je take takze to naprogramovat on-line?
Marek Vajs

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 8. 2005 14:28

Současná galerie vyžaduje schvalování fotografií, protože je úplně anonymní. Již brzy ale představíme novou a vylepšenou galerii, kde se už snímky objeví okamžitě.

Omluvte prosím menší zpoždění ve schvalování, je zapříčiněno dobou dovolených.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 24. 8. 2005 14:37

karellian píše:Kdysi v Digi vycházelo i pár článků o digitálním videu. Pak to nějak utichlo a chápu-li to dobře, se změnou na Digifoto už se nikdy neobjeví. Narazil jsem na Computer speciál Digitální video a pokud se nemýlím, je to stejná firma jako Digi. Bude to vycházet častěji? První číslo se mi moc líbilo :shock:o/quote]


Pokud jsem kolegy z DIGIfota dobře poslouchal, opravdu se oblasti DV věnovat nebudou. Computer Speciál, kompletně věnovaný všemu okolo digitálního videa mám v plánu jednou ročně a to tak, abychom pokryli kompletní nabídku novinek na trhu. Naštěstí se to v kamerách nemele tak divoce jako ve fotoaparátech :wink:


http://computer.zive.cz/h/Computercomputer/AR.asp?ARI=125240&CAI=2182
Pavel Nygrýn

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansky 11. 9. 2005 09:30

Paci sa mi vas casopis, je to kvalitka, dokonca som si pokupil stare cisla. Len tak dalej. ;)
Mam problem s poslednym CD, nespusta sa a nejde ani spustit cez autorun a notvori sa ani stranka 1.html, co je uz co povedat. Samozrejme sa dostanem k programom a vsade do zloziek, ale ma to zarazilo, pretoze sa mi to u vas este nestalo. :cry:
Som rad, ze ste sa vratili k obalom CD, je to na vyssej urovni, ten sposob predtym bol fakt nic moc. ;-)
Dalibor Stefansky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 11. 9. 2005 10:17

Dalibor Stefansky píše:Mam problem s poslednym CD, nespusta sa a nejde ani spustit cez autorun a notvori sa ani stranka 1.html, co je uz co povedat.

O tomto problemu jiz vime a omlouvame se Vam za nej. Informace k reklamaci CD v casopisu DIGIfoto 5/2005 naleznete zde.
adamek.jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekE 13. 9. 2005 12:14

S jakým zpožděním mám čekat na výtisk DIGIFota který je zasílán autorům čtenářských fotografií???
MirekE
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků