Aréna - místo pro konání her a zápasů

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 11. 2007 22:43

Všechno jde udělat, ale nechystáme se na to. Pokud nechcete, aby lidé vaše fotky hodnotili, můžete komentáře vypnout. Nebudeme to ale dá členit - vy chcete, aby hodnotící měli aspoň jednu fotku, někdo jiný zase přijde s tím, že pro něj by to mělo být pět fotek. Ne, tudy cesta nevede.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jajina 26. 11. 2007 08:53

Ale ano, podle mě vede. Jen si začínám opravdu myslet, že vás ty žabomyší války, které se tu pak pod fotkamy vedou snad baví. Už jsem vám psala, že tu ty fotky mám protože o komenty stojím, ale ne od těch co samy nic nemají. A určitě nejsem sama. Pokud to jde technicky, a je to jen vaše vůle tohle neudělat, udělala bych na to třeba anketu tady na areně. Pokud bude většina na vaší straně, pak prosím, budu to muset akceptovat, a nebo odejít.............Jájina
Jajina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2007 09:14

Jinými slovy stojíte o komentáře, které se vám líbí - a nechcete komentáře, které se vám nelíbí :)

Představte si, že bychom udělali tuto změnu a všichni prudiči by si do galerie vložili jednu fotku - což je záležitost na dvě minuty. Za čtrnáct dnů by tady tato diskuze byla znovu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jajina 26. 11. 2007 09:46

Myslíte Vašimi slovy že??? To pak ano, já mluvím jen ze své praxe. Pokud jsem vystavovala olejomalby a nebo je na různých jiných místech prodávala, tak to bylo asi o tomto: Pokud je návštěvní kniha výstavy, tak jsou tam samo různé reakce, vesměs je to obchod jako každý jiný, takže mě zajímají především lidé, co si moje díla koupí - což je pochopitelné. Komu se nelíbí nenutím jej je kupovat. Tudíž rakce typu: Tohle bych si na zeď nepověsil(a) protože je to podle mě bla bla bla, od člověka, co štetec viděl maximálně tak při bílení špíže, mě opravdu nezajímá.
Stejné je to tady. Jsem laik ve fotografii, ale i fotografie je umění, a estetické cítění se bohužel nedá naučit, to buď to člověk má a nebo nemá. Jsou tu tací u kterých vidím, že jsou "mimo mísu" a jediné co umí, je metat nesmyslnými komenty. Nebaví mě proto jen přihlížet, jak se nad mojí snahou pasou nějací rádoby "odborníci" co nejsou schopní z různých důvodů sem ničím přispět. Pokud mě ve škole někdo poučoval nad tím co je správně a co ne, tak jsem se mohla podívat na jeho práce - což je přirozené, a podle mě správné. Ale tohle jsou podle mě, jen pokusy o trapnou provokaci. Budu ráda, když se něčemu přiučím, ale jen za cenu, že budu také konfrontována z pracemi mého učitele, rádce či oponenta.
Takže opravdu nechápu proč napadáte, a snažíte se ztrapnit mojí osobu tím, že stojím jen o kladné komenty. Všichni umělci mají za to, že jejich práce je dobrá, a rádi o tom debatují, asi vás to překvapí, ale jsem na to zvyklá. Při těchto debatách, se ale opravdu nikdo nezahazuje s "chytrolínem" co chodí jen radit a nikdo nikde jeho díla neviděl. Toť vše co jsem vám k tomu chtěla zdělit. (nevím, ale třeba nekdo z vás bude schopný, tomu co jsem psala porozumět) Jinak přeju pěkný den. Jájina
Jajina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2007 10:36

Nijak vás nenapadám, jen jsem do jedné věty jednoduše shrnul to, co tady píšete v dlouhých odstavcích. Chcete mít možnost zrušit u svých fotek komentáře, které se vám nelíbí.

A také tvrdím, že to není reálné. Protože jestli dnes řešíme, že komentovat by neměli ti, co nevložili žádnou fotku, příště budeme řešit počet fotek, délku registrace, množství komentářů, potom oddělovat majitele zrcadlovek od majitelů kompaktů, oddělovat ty, co snímky upravují ve Photoshopu... Přeháním to, ale vy také.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jajina 26. 11. 2007 11:01

:mrgreen: no je vidět, že se nemůže "změnit škola" když je špatný ředitel 8) Děláte z lidí hlupáky............myslíte, že nejsou schopní uznat, že s nějakým přístrojem určíté věci prostě tak dobře vyfotit nejdou? A nebo pokud tu budu mít půl roku jen jednu fotku, tak je to taky přinejmenším vypovídající o tom že dotyčný rád vykládá, než fotí? A nebo o délce registrace.......tak to pochybuju že někdo sleduje.........To že bude někdo s talentem, dobrými nápady, úrovní a věcnými komenty lepší než někdo, kdo je tu dva roky, a má tu dvoje "sýkorky" to je pro mě podstatné a né nějaká registrace...........a neposlední řadě, že ani programy v PC někomu nepomůžou.......
Drazí adminové řeknu k vám asi toto: Vy nehledáte způsob jak, ale hledáte důvody proč je lepší nic nedělat............No nic, jak se říká: Nehádej se s hlupákem, klesneš na jeho úroveň a tam tě porazí, protože tam má zkušenosti...............................................
Jajina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lalla 26. 11. 2007 11:28

Drahá Janino, máš pravdu, se divím adminům, že s tebou vůbec ztrácejí čas a ještě klesnou na tvou úroveň...

Nezlobte se že je to ot, ale již jsem musel reagovat a zastat se adminů.
lalla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 26. 11. 2007 11:34

Mě by pořád zajímalo, jakou má vazbu "obsah komentáře" na "kvalitu tvorby hodnotitele". Stále jsem se to od nikoho nedozvěděl a asi ani nikdy nedozvím. Zmiňovala jsi tu knihu návštěv u svý výstavy olejomaleb. Taky jsi povolila do ní psát jen lidem, kteří měli svou vlastní výstavu olejomaleb? A pokud možno ještě používali stejnou značku barev a stejnou velikost plátna?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 11. 2007 11:36

Stále tu někdo píše, že mu jde o komentáře. Ale je to opravdu tak? Kdyby ti šlo o komentář, tak řešíš ten, ne kvalifikaci člověka, který je tak troufalý, že si dovolí ve veřejné galerii okomentovat tvoji fotku.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 11. 2007 11:40

Ano :mrgreen: Oddělit majitele zrcadel od kompaktů :wink: Jsem diskriminovaný :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: Dám to do Štrasburku :!:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek72 26. 11. 2007 11:46

Souhlasím s USER47, i podle mého názoru obsah komentáře a kvalita tvorby hodnotitele spolu nesouvisí. Kvalitní postřeh může mít i člověk, který vůbec nefotí. Naopak i člověku, který má vynikající fotky se může stát, že mi přidá komentář, který je mi k ničemu, i když uznávám, že toto asi nebude moc častý případ.
pinhole <1mm; Praktica MTL50 + 50mm 1.8; Canon EOS400D+seťák :( + Velbon Sherpa 600R + Lowepro Rover Plus AW + KALAHARI KAPAKO K-31 khaki
radek72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 11. 2007 11:51

Jasně ,že má USER47 pravdu. Mě by nikdy nenapadlo někoho hodnotit blbě,když se mi to líbí a dobře ,když ne. Nemám důvod a mám už dost let. Vím,že jsem hodně OT,ale nejsem zlý,jsem jen moc nešťastný. Možná,že už dokonce nemocný.Deprese je nemoc,která i zabíjí.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radar28 26. 11. 2007 11:51

Já bych navrhl, aby nemohli fotky komentovat ti, co dávají známky průměrně menší než 8 :-) :wink:
radar28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 11. 2007 11:53

1-10 je moc. Stačilo by 1-5. Jako ve škole :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 26. 11. 2007 11:55

Nešlo by naprogramovat galerii, aby automaticky vložila náhodně vybraný pochvalný komentář a pět desítek? Galerie přece obsahuje mnoho tisíc fotek, ta přece má právo hodnotit! :D
Pety
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků