Lightroom - workflow, rady, atd.

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod landov 24. 2. 2020 14:13

Hmm...ako aktualny zakaznik to nemozem vyuzit. Skusil som zrusenie aktualneho planu, ale neponuka mi to ziadnu akciu na "udrzanie zakaznika".
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 24. 2. 2020 18:43

edit: napisal som pred chvilou na podporu, ze ma system nepusti vyuzit akciu, pretoze uz mam zakupeny rovnaky plan, ale platim 11,99€/mesiac. Nejaky Ind to na moje prekvapenie zmenezoval obratom - zrusil mi aktualny plan a poslal ma vytvorit objednavku za akciovu cenu. Vsetko prebehlo OK, a najblizsi rok platim 9,98€/mesiac. Sice bagatel, ale potesi :-)
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 25. 2. 2020 10:00

Tak u mňa mi zo začiatku tvrdili, že je to len pre nových, ale nakoniec sme sa predsa len dohodli :-)
Ale je sranda, ako sa mi po novom prihlásení do do počítača bez môjho vedomia natlačil CC Lightroom. POzeral som ako puk. Hneď som ho z disku hnal preč :-)
Naposledy upravil Roman_Skamene dne 25. 2. 2020 10:09, celkově upraveno 1
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 25. 2. 2020 10:06

Presne, aj mne sa začal inštalovať, ale stopol som to na 30%.
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 25. 2. 2020 10:10

Ja som si to všimol, až keď sa mi spustil... :-)
Pekne na to tlačia. Ale mňa len tak ľahko nedostanú :-)
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikid 25. 2. 2020 14:33

Tak jsem dal na vaši radu a napsal jsem na chat Adobe, že bych chtěl využít té akce na fotografický balíček (20 GB) za 10 euro a neplatit 13 euro měsíčně jako doteď. No, nejdřív mi nabídli pouze zrušení aktuálního členství se storno poplatkem 65 euro, pak že mi dají slevu na balíček na všechny programy Adobe CC (které nepotřebuji) a až nakonec jsem se konečně dostal na těch 10 euro za balíček + mi ještě dali 90 dnů členství zdarma za nepříjemnosti. Stačilo napsat že pokud mi nevyhoví, přecházím po skončení členství na Capture One které mám zadarmo k foťáku. Asi záleží na jakého Inda na supportu člověk narazí, s tím mým to byl docela boj :)

Díky moc za info a doporučuju ostatním udělat totéž, zbývají ještě dva dny akce.
Mikid
Kolemjdoucí

Předchozí stránka