Kolorování ženským ejakulátem

Jak fungují digitály, principy optiky, nové trendy

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod anonym 3. 12. 2013 20:52

Obrázek

Jen tak pro zajímavost:
http://darksome.eu/cs/component/content/article/364-sekrety-duse.html

Ještě to není ideální, ale ono se to podá... :-)
anonym

Odeslat příspěvekod Mara42 4. 12. 2013 07:29

Obrázek
www.marekmusilfoto.cz
Mara42
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 4. 12. 2013 08:18

Myslím, že i kdybys to udělal ve svěcené vodě, bude stát výsledek podobně za houby. Kde nic není, ani smrt nebere.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonym 4. 12. 2013 08:22

To je tvůj názor a já ti ho neberu...
anonym

Odeslat příspěvekod waaaw 4. 12. 2013 08:53

Ano, tento dnes uz nepouzivany postup byl znam uzivatelum bezzrcadlovek jiz pred 100 lety. A i v dnesni dobe jsou pro nej fotky z bezzrcadlovek jasne nejvhodnejsi. Jen se musi pred kolorovanim prevest do cernobile
waaaw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 4. 12. 2013 09:02

Mluvil jsem o tom s vikarem opavske diecese a on je spise pro tu svecenou vodu jako psal Kozak. Jeste doporucuje drzet pri foceni v ruce medailonek s panenkou Marii.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 4. 12. 2013 10:43

Mě by zajímalo, jestli tam ten ejakulát má nějakej význam a nebo jde jen o to šokovat za každou cenu při použití obyvklý techniky kolorování... Tzn. bejt tam voda, tak to bude podobný, ale nikoho to nebude zajímat. Tak se tam dá něco drsnýho a hned to bude hustý umění...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Flor.cz 4. 12. 2013 11:41

Dneska je těžký šokovat, i tohle už tu dávno bylo. Třeba na obalu alba Load a Reload od Metallicy. A rozhodně to vypadá líp, než ten kolorovaný akt.

Obrázek

"Velmi zvláštní byla výroba obalu "Load" i následujícího "Reload". Kapela si k vytvoření bookletu pozvala amerického fotografa Andrese Serrana, který vyfotil výjev složený z vlastního spermatu a kravské krve umístěných mezi plexisklo. Deska se původně měla jmenovat "Blood And Semen III" stejně jako jedna ze tří Serranových fotografických kompozic."

"ReLoad (1997) - Obálka je opět dílem Andrese Serrana - tentokrát použil vlastní moč a kravskou krev."
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 4. 12. 2013 12:25

Konečne viem ako sa stať umelcom!!! Niečo cvaknem a vys... sa na to!!!
Bude to priamo z môjho rozdrásaného vnútra!
Galérie traste sa!!!!!!!!!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonym 4. 12. 2013 12:36

lukas_highenergy.cz píše:Mě by zajímalo, jestli tam ten ejakulát má nějakej význam a nebo jde jen o to šokovat za každou cenu při použití obyvklý techniky kolorování... Tzn. bejt tam voda, tak to bude podobný, ale nikoho to nebude zajímat. Tak se tam dá něco drsnýho a hned to bude hustý umění...


Ale samozřejmě, že zde má význam. Složení i struktura ženského ejakulátu se od vody značně liší, což se projevuje i na výsledku.
Dále vůně výsledné fotografie je odlišná...

-- 4. 12. 2013 12:36 --

Flor.cz píše:Dneska je těžký šokovat, i tohle už tu dávno bylo. Třeba na obalu alba Load a Reload od Metallicy. A rozhodně to vypadá líp, než ten kolorovaný akt.

Obrázek

"Velmi zvláštní byla výroba obalu "Load" i následujícího "Reload". Kapela si k vytvoření bookletu pozvala amerického fotografa Andrese Serrana, který vyfotil výjev složený z vlastního spermatu a kravské krve umístěných mezi plexisklo. Deska se původně měla jmenovat "Blood And Semen III" stejně jako jedna ze tří Serranových fotografických kompozic."

"ReLoad (1997) - Obálka je opět dílem Andrese Serrana - tentokrát použil vlastní moč a kravskou krev."


To už je ale zase něco úplně jiného. Nemýlím-li se, tak snímků kolorovaných touto technikou, jsem prozatím mnoho neviděl.
Nehledě na to, že ejakulát je obvykle využíván spíše mužský, než ženský.
anonym

Odeslat příspěvekod kozakm 4. 12. 2013 13:02

A co snímky kolorované:
- fridexem
- kokosovou šťávou
- tonicem

Takové už jsi viděl?
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 4. 12. 2013 13:45

teď frčí metanol, ne? Co takhle krev z umírající oběti? Bude mít jiné složení...
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 4. 12. 2013 14:32

Podle mě ještě nikdo nekoloroval vlastnim mozkomíšnim mokem...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod reign 4. 12. 2013 14:46

někdo ho třeba nemá
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jack08 4. 12. 2013 16:58

Tohle si můžeš pověsit v léčebně nad postel, tam s tím spolubydlícího jistě oslovíš.
jack08
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků