Poradte dobrý slovenský e-shop ??

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod cache 26. 3. 2008 14:32

Pravdu mas, shame on me :oops:
Zle si pamatam, bol to len navrh na zmenu, nie platny zakon..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UNO1 26. 3. 2008 15:43

Ja mam celkom dobre skusenosti s nakupom fototechniky z tychto obchodov:

http://www.slovfoto.sk (maju aj kamennu predajnu v Poluse)
http://www.aqt.sk (nizke ceny, moznost vyzdvihnut si tovar vo Zvolene aj osobne)
UNO1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivette 26. 3. 2008 22:37

Tak to já mám nejlepší zkušenosti se Skyflyshop.cz :D Ale asi je zbytečný český obchod, když jich je na SK plno.. :lol:
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nice 27. 3. 2008 08:12

to Ivette:
"...když jich je na SK plno.." - no tak sem hod nejaky Tvoj TIP na slovensky e-shop. Ja som rad za kazdy tip a nazor.
Nice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef001 27. 3. 2008 08:27

Ivette : nic ve zlém, ale přiznám se skyflyshop.cz ve mě zrovna nebudí pocit profesionální firmy s výbornými cenami.... nemám tušení, proč právě propaguješ ve všech forech tento obchod, ale jiné jsou o dost lacinější.
Josef001
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ivette 27. 3. 2008 10:14

Josef001: proč? Protože s nima mám nejlepší zkušenost. Kupoval jsi od nich někdy něco? Jsou milí, příjemní a vždycky se snaží vyhovět. Jednou jsem měla cestu do Ovy a slečna přišla i v sobotu, abych si mohla zboží vyzvednout. Což se mi teda ještě jinde nestalo. Občas mám pocit že někteří prodavači snad ani nechcou aby tam člověk nakupoval. Ale je to asi každého názor. Pro mě není cena až tak rozhodující, když vím, že někde zaplatím třeba o pár korun více, ale za to se vším servisem, tak nakoupím tam. Ne vždycky znamená totiž nejlevnější, nejlepší...A proč se Ti zdají jako neseriózní?
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ivette 27. 3. 2008 10:16

Nice: Tak to nevím :-( Já mám za to, že na SK je plno obchodů, stejně jako v Česku, nebo to tak není? Můžu se Ti poptat jestli chceš, přítel tam teď nějakou dobu žil ...
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Josef001 27. 3. 2008 10:47

Ivette: neřekl jsem, že se mi zdají neseriozní, jenom provedení eshopu (design ala 90tá léta) se mi nelíbí a nevidím za nabídkou nějakou přidanou hodnotu (vyjma nabídky produktů Zoner), např. servisní zázemí, výkup starších přístrojů, možnost výměny za jiný přístroj za poplatek atd.. dokonce ani neuvádějí že zákazník může dostat peníze za nákup Canon fotáků zpět (CashBack), což je dost podstatná informace. Dále není vidět, zda je přístroj skladem nebo ne a není k dispozici vyhledávání podle názvu, parametrů, porovnání výrobků apod. Některé ceny přístrojů v akci mají lepší, to je pravda. Firma se evidentně zabývá 4 směry prodeje (GPS, notebooky, variometry, fotáky), což taky nepřispívá k profi dojmu. Neber to zle, jenom to je vnitřní pocit člověka, který tam zavítá poprvé...
Josef001
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 3. 2008 12:02

Mě přijde že Ivette tady dělá tomu skyflyshopu obyčejnou reklamu. Téměř v každém svém příspěvku se o něm nezapomene zmínit.
...
Michal P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 3. 2008 13:39

Tož já taky budu reklamovat :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 3. 2008 13:39

Reklama to je vono.
Naposledy upravil Petr1968 dne 27. 3. 2008 14:03, celkově upraveno 2
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 3. 2008 14:02

Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 27. 3. 2008 16:03

Ke skyfly: Taky je musím pochválit a taky tam nakupuji. A že mají stručný a kravinami nepřeplácaný web? Když hledám cenu nějakého digiťáku, jdu tam - mám to ihned a bez námahy.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nice 28. 3. 2008 08:42

ten skyfly vyzera dobre, fajn ceny ... az na tu srandovnu slovencinu pri nastaveni slov. verzie webu (kombinacia slovenciny s ceskymi slovami). Niekedy clovek musi dost ponamahat mozgove zavity aby pochopil co tym "basnik" myslel. Tymto neprovokujem, je to v pohode, ostravaci su v poho.., aspon maju snahu na rozdiel od inych a potom, sranda nezaskodi :))
Nice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod exem_sk 28. 3. 2008 10:42

podla mojich skusenosti maju velmi dobre ceny v hej.sk, uz som u nich nakupoval viackrat a v pohode. ale pozri aj spominane fotoinfo.sk, niektore ceny su tam o dost nizsie ako inde.
na PC, pamat. karty a pod. sa mi osvedcil datacom-ke.sk v kosiciach.
exem_sk
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků