Canon EOS 30D vs. 4OOD vs. Nikon D80

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod smeli 4. 1. 2008 13:33

Tak dobře... vypisuju konkurz na společníky pro vybrání banky a posléze kvalitního "foťiva"... přihlášky klidně pište sem :lol: :cool:
8) Nikon D80 + Nikkor 18-70/3,4-4,5 + Nikkor AF 50/1.8D + SanDisc Extreme IV 4GB + Kenko Pro1d CP + Marumi CG + Nikon SB-800 8)
smeli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RAWman 4. 1. 2008 14:24

Mě sice jde zlodějina hodně proti srsti (a když to tak vidím okolo tak si skoro říkám bohužel...), ale kvůli tomu Nikkoru 14-24 2,8 bych do toho i šel :)
Klidně s vámi půjdu i nakupovat ale pak se trhnu a zamířím na výškově opačná místa téhle planety. Takové Andy, Altaj...
RAWman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smeli 4. 1. 2008 16:55

Dobře. Budu s Vámi počítat, spolupachateli. Někdo další? :) A já bych zase někam buďto Řecko, nebo Tibet a Okinawa, jelikož tíhnu k těm asijským bojovým uměním i filosofii
8) Nikon D80 + Nikkor 18-70/3,4-4,5 + Nikkor AF 50/1.8D + SanDisc Extreme IV 4GB + Kenko Pro1d CP + Marumi CG + Nikon SB-800 8)
smeli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elho_cid 4. 1. 2008 17:33

Počítám, že ve vězení nejsou povolené foťáky... Tohle bych nechtěl riskovat :-)
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RAWman 4. 1. 2008 17:36

smeli píše:...s Vámi..../quote]


Tak koukám, že to „Vy“ přece jen nebude překlep nebo množné číslo.
Nevím jak to vzniklo (snad to ani vědět nechci…:) a nebudu se ani vnucovat s tykáním ale opravdu nejsem žádný 100-letý zenový mistr :idea:
Dle mého názoru ani kvůli věku (34) ani že bych byl studnice moudrosti to Vy není opodstatněné ale jak říkám vnucovat se nebudu… :P
RAWman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RAWman 4. 1. 2008 17:42

elho_cid píše:Počítám, že ve vězení nejsou povolené foťáky... Tohle bych nechtěl riskovat :-)-/quote]


No, mohl by sis udělat dírkovou komoru z krabičky od zubní pasty...
RAWman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Canon77 4. 1. 2008 18:37

Čo sa týka toho Cash Backu od Canonu na 40D, neplatilo to iba do konca roku???
Canon 350D
Canon EF-s 17 - 85 mm/4 - 5,6
Canon EF 100 - 400mm/4,5 - 5,6
Sigma AF 24/1,8
Canon speedlite 430 EX
Canon77
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RAWman 4. 1. 2008 18:55

Canon77 píše:Čo sa týka toho Cash Backu od Canonu na 40D, neplatilo to iba do konca roku????/quote]


Možné to je. Ale cenu 40D i bez Cash Back považuju za velmi slušnou (vůči fotografům:). Ale uvidíme co bude umět a kolik bude stát K20D a nástupce D80-tky.
Tazatel si chce koupit foťák až za půl roku a to už bude všechno jinak, počítám že příznivější.
RAWman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smeli 4. 1. 2008 22:00

RAWman píše:
smeli píše:...s Vámi..../quote]
Tak koukám, že to „Vy“ přece jen nebude překlep nebo množné číslo.
Nevím jak to vzniklo (snad to ani vědět nechci…:) a nebudu se ani vnucovat s tykáním ale opravdu nejsem žádný 100-letý zenový mistr :idea:
Dle mého názoru ani kvůli věku (34) ani že bych byl studnice moudrosti to Vy není opodstatněné ale jak říkám vnucovat se nebudu… :Pl/quote]


Dobře.. Já se Ti tedy omlouvám... Ale slušnost je slušnost.. (mě je 20 :) ). A jen takový detail. Taky mezi fotografy panuje kodex jako mezi cyklisty, že si zásadně tykají? :shock:
smeli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smeli 4. 1. 2008 22:03

RAWman píše:
Canon77 píše:Čo sa týka toho Cash Backu od Canonu na 40D, neplatilo to iba do konca roku????/quote]

Možné to je. Ale cenu 40D i bez Cash Back považuju za velmi slušnou (vůči fotografům:). Ale uvidíme co bude umět a kolik bude stát K20D a nástupce D80-tky.
Tazatel si chce koupit foťák až za půl roku a to už bude všechno jinak, počítám že příznivější.t/quote]

Také v to doufám, protože boom ve formě 300D stál v počátcích kolem 40k, 350D kolem myslím 35k (nebo tak nějak... kdyžtak se omlouvám :roll: ) a 400D asi kolem 30k ne-li méně... takže amatérské DSLR jsou na dobré cestě i do mé brašny 8) :twisted:
smeli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 4. 1. 2008 23:28

smeli píše:Taky mezi fotografy panuje kodex jako mezi cyklisty, že si zásadně tykají? :shock: /quote]


Mezi fotografy ani ne tolik jako mezi internetovými povaleči, kterých je tu podstatně víc než fotografů:-D.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 5. 1. 2008 06:53

smeli: počáteční cena 400D se seťákem byla rozhodně méně, myslím, že někde kolem 25 tisíc...a možná i míň.
Ale záleželo na tom, kde člověk koupil, protože ještě nedávno jsem ji v jednom obchodě v Praze viděl prodávat kolem 26 tisíc :D :shock:
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 5. 1. 2008 08:52

OT: Tykání - tykám těm, kdo mají zřetelně nick. Pokud se někdo hlásí jménem a příjmením - i když nemusí být pravé - vykám.

Klidně mi tykejte, ono se líp diskutuje... :)
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RAWman 5. 1. 2008 09:02

smeli píše:Dobře.. Já se Ti tedy omlouvám... Ale slušnost je slušnost.. (mě je 20 :) ). A jen takový detail. Taky mezi fotografy panuje kodex jako mezi cyklisty, že si zásadně tykají? :shock::/quote]


Tak já vlastně moc nevím co se "sluší a patří" na těhle web diskusích protože na ně chodím dost zřídka. Vadí hlavně blábolení těch "povalečů" :) a fanatismus části přispěvatelů.

Jen jsem z toho vykání nějak nesvůj. Ale koukám že vykáš všem. Pokud k tomu máš nějaký vnitřně podstatný důvod tak zapomeň na ty mé kecy výše a klidně mi vykej dál. Zas už toho máme za sebou společně dost (celých 5 stránek diskuse!) tak to tykání není tak úplně od věci, ne?
:)
RAWman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smeli 5. 1. 2008 10:00

Dobře. Tak tedy tykat - A když tykat, tak všem :lol: Taky jsem koukal, jak se tato diskuze rozrostla. Osobně jsem čekal sem tam nějaký komentář a ono během chvíle reakcí na 5 stránek. DĚKUJU VÁM mockrát (a to vám neberte jako tykání, ale jako množné číslo :) ). Ale asi to je i tím, že tato kategorie je doopravdy tak známá a oblíbená jak jsem si podle reakcí mezi řádky v recenzích DIGIfota přečetl. ;)
8) Nikon D80 + Nikkor 18-70/3,4-4,5 + Nikkor AF 50/1.8D + SanDisc Extreme IV 4GB + Kenko Pro1d CP + Marumi CG + Nikon SB-800 8)
smeli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků