Displej na Kyoceru M410R

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hattori_hanzo 9. 4. 2007 11:13

Stala se mi taková nemila věc,při neopatrný manipulaci mi spadla taška s mojí Kyocerou M410R na zem,naneštěstí a samozřejmě přesně dle zákonu schválnosti displejem přesně na jedinej ostrej kámoen trčící ze země široko daleko. :roll:
Displej prasknul a tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte o nějakým dobrým servisním středisku kde by mi ho za nějakou slušnou částku vyměnili,resp. na kolik takovej displej a taková výmena může přijít?Díky moc za případný odpovědi...
K750i + 1GB MS Duo + HPM-70
Kyocera M410R + 2GB SD + Velbon
hattori_hanzo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 9. 4. 2007 20:02

aspoň že M410 má kvalitný EVF :mrgreen:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hattori_hanzo 9. 4. 2007 21:07

To vůbec nebylo hezky :) Ale jo,máš pravdu že to je moje jediná záchrana protože se s tím dá relativně v pohodě fotit,ale i tak z toho má člověk za chvilku "vykoukaný" oko...
K750i + 1GB MS Duo + HPM-70
Kyocera M410R + 2GB SD + Velbon
hattori_hanzo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 9. 4. 2007 21:14

Zkus se zeptat primo na oficialnim servise, mel bys ho met uvedeny v zarucaku. Ale nebude to levny a je mozny ze se to nevyplati. Dale bych zkusil projit bazary na internetu a zkusit sehnat jiny kus s jinou zavadou ze bys ten displej vymenil. Tez se podivej na http://www.fotografovani.cz do diskuzi je tam nekolik vlaken venovany tomuto fotaku , mozna ti nekdo z majitelu tohoto fotaku pomuze.

PS: momentalne http://www.fotografovani nejede. tak to zkus zitra.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hattori_hanzo 9. 4. 2007 21:27

2 kromec: Záručák mě taky napadl ale bohužel se k němu dostanu až v týdnu tak jsem to zatím chtěl zkusit takhle...Ale přesto děkuju za radu!
K750i + 1GB MS Duo + HPM-70
Kyocera M410R + 2GB SD + Velbon
hattori_hanzo
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků