Súboj ultrazoomu

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Tarwas 6. 3. 2007 17:13

rozhodně jdi do FF 6500fd, jsem si ho koupil a jsem z něj nadšený, fotky super, šum? jaký šum? :) prostě není nic co by se mi na něm nelíbilo, možná jen hrubší displej v hledáčku jinak u mě 100% spokojenost
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 6. 3. 2007 20:45

vyberať podľa kariet nie je dobré. Neviem síce, koľko ich máš, ale SD sú veeeľmi lacné :roll: ( na druhej strane drahý je pocit z toho, koľko kariet sa nevyužije :P ). FZ8 môžeš rovno zavrhnúť. To radšej FZ7 a ušetriť zvyšok.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boyda 7. 3. 2007 11:07

Tarwas píše:rozhodně jdi do FF 6500fd, jsem si ho koupil a jsem z něj nadšený, fotky super, šum? jaký šum? :) prostě není nic co by se mi na něm nelíbilo, možná jen hrubší displej v hledáčku jinak u mě 100% spokojenost
Naposledy upravil Boyda dne 7. 3. 2007 11:39, celkově upraveno 1
Do what you like, and like what you do.
Boyda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boyda 7. 3. 2007 11:10

TA: nevybiram samozrejme podle karty!! tata ma i SD karet hodne, ale prihlizim k tomu protoze ja mam nekolik xD no..a nechtelo by se mi zbytecne jeste kupovat.
Do what you like, and like what you do.
Boyda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 7. 3. 2007 13:00

Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 7. 3. 2007 15:56

Boyda: tady na ten katalog se nema cenu ani divat je tam jeden nesmysl vedle druhyho... histogramy ma, zobrazeni prepalenych mist taky...

a stabilizator jsem jeste nepotreboval a to jsem fotil v hale a dela to z ruky ostre fotky s max zoomem na hrajici fotbalisty... a pri nejhorsim (jedouci vlak nebo horska draha :) ) staci ten softwerovej... jsem s tim machal a funguje dobre :)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boyda 7. 3. 2007 17:21

Tarwas píše:Boyda: tady na ten katalog se nema cenu ani divat je tam jeden nesmysl vedle druhyho... histogramy ma, zobrazeni prepalenych mist taky...

a stabilizator jsem jeste nepotreboval a to jsem fotil v hale a dela to z ruky ostre fotky s max zoomem na hrajici fotbalisty... a pri nejhorsim (jedouci vlak nebo horska draha :) ) staci ten softwerovej... jsem s tim machal a funguje dobre :)


tak to dik, uz sem se lekl ze bez histogramu..no dobry. a jak je to s úpravama ve fotaku? ostrost kontrast?? sice to neni dulezity moc. jen se tak ptam.
Do what you like, and like what you do.
Boyda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irmo 7. 3. 2007 18:46

Tarwas: futbalisti, horska draha, vlak su vsetko situacie kde tak ci tak potrebujes extremne kratky cas => stabilizator no temer nanic.

Tam kde potrebujes stabilizator su, zveri na dialku, zaberi v tmavsich situaciach pomerne nepohybujich sa objektov (krajinky, zapadajuce slnko, nastupena vojenska rota v telocvicny).
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tarwas 7. 3. 2007 19:46

Boyda: no s upravama to neni moc slavny jenom zaklad jako orezani a preklopeni, zmenu ostrosti a kontrastu tusim nechali drazsim modelum

irmo: no me na vse, na zapadajici slunce a foceni (smirovani) lidi/zvirat s max zoomem z ruky stacil sw stabilizator a foceni pohybujicich lidi u fotbalku v tmavem prostredi (hospoda)... vse fotak zvladne s/bez sw stabilizatoru v pohode... alespon v mem pripade ;)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boyda 8. 3. 2007 10:30

Tarwas píše:Boyda: no s upravama to neni moc slavny jenom zaklad jako orezani a preklopeni, zmenu ostrosti a kontrastu tusim nechali drazsim modelum


jasny. a jak je to s vyvazenim bile?? bracketing asi nema??
Do what you like, and like what you do.
Boyda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 8. 3. 2007 10:43

no vyvazovani bile je tam ve 13 stupnich a bracketing tusim ma (na 96%)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 8. 3. 2007 20:38

kontrast sa nastaviť dá, je to možné vidieť na nejakom screene na dpreview.com.

P. S. : čo by to bola za EVF bez nastavenia kontrastu? :mrgreen:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod relais 20. 5. 2007 13:11

UZ Kodak jsou velmi dobré, ale bohužel také velmi pomalé. Rozvážný fotograf s nimi udělá velmi dobré fotografie, nestíhají ale sport a ani uběhané děti. novou řadu Z512, 617 neznám, prý je o dost rychlejší.
relais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod relais 20. 5. 2007 13:12

Opravuji, Z612 a 712

//Edit Pety: Nemusíš opravovat další zprávou, tu předchozí můžeš kdykoli opravit přímo :-)
relais
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků