F A N T O M A S

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 21:21

Třeba dělá sociologický výzkum,a vy mu to žerete :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 66 31. 1. 2007 21:28

USER47 : beru to tak,že na digiaréně potřebuješ odtrhnout fotku od pozadí v prohlížeči, většinou bílé pozadí (a někdy opticky zvětšit), aby barvy a jas byly správně prezentovány. Na výstavě je situace jiná zeď nebude svitit,světlo půjde odjinud.



m4x : Souhlas s tím co píšeš o přepalech, ale kolik lidí má slušně nakalibrovámo?



http://resize.like.cz/images/1170275215forum.jpg

Kdo vtom odkaze viděl jen tmu tak by se měl podívat sem

http://diginews.sk/fotografie/kalibracia/



Tolik můj skromný názor.
Miloš 66
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aCIDfire 1. 2. 2007 01:12

Otass>>" ...zastáváte etiku, pravidla a podobné věci"... no o to právě jde,nejen že podobná diskuzní fóra se rychle mění
místo konstruktivní debaty v naprostý nečitelný bahno zamindrákovanejch pubescentů jako tento a kdyby se tu každý choval podobně,tak k čemu by to bylo,objektivní hodnocení fotek ani konstruktivní diskuze asi ne,..takže pravidla,moderování diskuzí,atd.je věc více než nutná a odfiltrovalo by se tím spousta balastu.
aCIDfire
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2007 04:24

To aCIDfire: Cokoliv mimo focení je balast. I ty řeči tady. Ty snad očekáváš na serveru pro fotoamatéry objektivní hodnocení? :lol: I na profi soutěžích jde o subjektivní hodnocení, natož pak tady.
anonymni

Odeslat příspěvekod vladarocker 1. 2. 2007 08:07

To Fantomas: dobře jsi si tady zavařil:-) To jo. Beru to docela jako legraci, jaká se tu odehrává zbytečná válka, kvůli známkám.. Možná, že máš pravdu ty a my se všichni mýlíme... Většina tě zatratí:-) Ale proč známkovat 1čkami a bez nějakého bližšího vysvětlení.. nebo proč se vlastně vůbec zdržovat nějakým hodnocením? Když tě to rozčiluje? Dále a proč se někteří až tolik cítí ukřivděni, za 1čky? To bych neřešil.
To admin: mohl by mi někdo vysvětlit do jaké míry počítačem upravená fotografie je zde nebo obecně ještě opravdová fotografie hodná vůbec nějakého hodnocení?? Mám pocit, že v dnešní době skoro každý více či méně do fotografie stejně zasahuje... ?? Kdo ne, ať hodí kamenem..!:-) Sám upravuji raw, úrovně, sytost, kontrast, je to v pořádku?? Myslím, že ano.. Nebo bychom galerii označili raději za galerii vysloveně digitálních fotografii, kde úpravy jsou zcela běžné a na místě? Když to ve výsledku pomůže vytvořit /pokusit se/ o jakési vytvarnější dílo?? Možná že je jakákoliv diskuse zbytečná.. V
Naposledy upravil vladarocker dne 1. 2. 2007 08:31, celkově upraveno 1
vladarocker
Návštěvník

Odeslat příspěvekod USER47 1. 2. 2007 11:38

m4x píše:I na profi soutěžích jde o subjektivní hodnocení, natož pak tady. /quote]

Já nevím, proč se tady furt mluví o objektivitě nebo subjektivitě hodnocení. Hodnocení fotografií je už z principu naprosto subjektivní záležitostí a je to jedině dobře. Objektivně se totiž zhodnotit nedá.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2007 14:06

To USER47: O to právě jde. Proč by potom nemohl mít Fantomas subjektivní vjem, že hodnotí balast, namísto uměleckého díla :wink:
anonymni

Odeslat příspěvekod USER47 1. 2. 2007 14:50

Proto se taky nerozčiluju. Mně je vcelku jedno, jestli mi někdo hodí pár jedniček. Mě spíš zarazilo to jeho desítkování zvířátek. Ale ani to není nic, kvůli čemu bych nemohl spát. Celkově bych se na tyhle ublíženecký thready vyprdnul a trávil čas něčím užitečnějším.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 1. 2. 2007 16:21

Konečně rozumný názor... Co myslíte, už to celé můžu hodit do koše nebo si tady ještě někdo bude foukat bolístky?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2007 16:30

To Pety: zamknout :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod digic 1. 2. 2007 17:23

.nepaci sa mi,ako ste to napisali,mozete to kludne zavriet,ale nazyvat to foukanim bolistek...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 2. 2007 18:10

a je to:D
(b)lock
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pety 1. 2. 2007 19:32

digic: Prosím, nepokládej to za pohrdání uměleckými kvalitami kohokoli z přispěvatelů, ale jen a jen za vyjádření k informační kvalitě celého vlákna.
Pety
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků