F A N T O M A S

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod digic 29. 1. 2007 22:52

Chcel by som poziadat administrátorov o nejaku formu stihania uzivatela F A N T O M A S. Myslim,ze nebudem sam...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Březina 29. 1. 2007 23:34

Už se tak děje, uživatel dostal první varování...
Petr Březina
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 1. 2007 01:03

Kdo je FANTOMAS? Nějak jsem na něho nenarazil :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 01:34

bud rad... vsetkemu okrem zvierat dava 1.00,zvieratam samotnym 10.00...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riman 30. 1. 2007 14:39

Taky jsem měl tu čest. Asi to bude fanatický puritán, možná nábožensky motivovaný, ojedničkovává totiž všechny akty a maskuje to desítkami pro zvířátka. ;-)
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 1. 2007 14:42

Nemáte někdo doma virus(nějaký nový) chtě bych ho poslat na AR :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 30. 1. 2007 20:33

Každý má právo na svůj názor.Podrobně jsem ho poslal adminovi.Pokud budu dávat všem desítky tak zde budu oblíben.Jenže to neudělám,když tady vidím místo fotek jen počítačové výtvory.Je to jen výsledek PC programů a ne fotky.Je ale vidět že kritiku tady nesnesete.Proto je třeba mě odtud "DEMOKRATICKY" odstranit.Mně to spíš potěší protože je mně z těch výtvorů na blití.Jen tím admini přiznají CENZURU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen žasnu že je tady ještě kolega josef jerabek,ten měl taky totiž dost kritiky na tyto stránky-hlavně na polonahé tety a systém nejsledovanějších fotek.Kolikrát už mazal svou galerii?Nebo kdysi známé TRIO-jeden autor,tři adresy a stejné fotky!!!!!!!
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Březina 30. 1. 2007 20:50

Milý Pavle, v zásadě nemám nic proti hodnotě vašich známek, vadí mi ale způsob hodnocení, během čtvrt hodiny nasázet deset a víc jedniček bez jediného komentáře je opravdu zvěrstvo. Nepovažuji své jednání za cenzuru, ale za krok, kterým vycházím vstříc ostatním uživatelům. Pravda prověřená staletími je bohužel taková, že menšina se vždy podřídí, a pokud se nepodřídí, tak je vyhlazena....
Petr Březina
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 30. 1. 2007 21:13

To je názor hodný úsměvu.Tak mě rychle vyhlaďte,aspoň bude tato galerie dle přání většiny-ale SLABOCHŮ.Tímto končím veškerou diskuzi,svůj čas umím využít rozhodně líp!Těm "vyvoleným" přeji: Hodně takových počítačových matlanic-a nepo..rte se z toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 22:05

.dakujem za prianie... neposeriem,neboj sa...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Otass 30. 1. 2007 22:06

FANTOMASOVY nazory nejsou tak uplne od veci. Pokud ma ve svem portfoliu fotografie, ktere jsou hodne obdivu, tak je vse v poradku ale pokud ne, tak je na tom neco divneho.
Otass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 22:07

.esteze ma take individuum ako ty nerozhadze... posielam ti pozdrav do ktorejkolvek liecebne,kde sa nachadzas,alebo niekam,kde prave sulozis s nejakou oveckou alebo kozou... zdar!
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 22:13

Otass: ak si myslite,ze by neboli od veci,aj keby mal fotky ako helmut newton,andrej ban,peter zupnik a este neviem kto,tak mi je Vas luto oboch
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 22:14

.mozno ale FANTOMAS nie je zoofil,len ho otec mlatil,ked bol maly... po hlave :d
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 30. 1. 2007 22:24

FANTOMAS: A ta zvířátka co známkuješ desítkami ti připadají výjimečná, vynikající apod?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků