Fotak pro maminku :-)

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod USER47 28. 11. 2006 15:51

Pokud se jedná o fotky v interiéru, tak se podle mě tyhle foťáčky moc nechytaj...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loop 28. 11. 2006 16:01

u: bezva, co se tedy chytá? aby to bylo malé a automat?
loop
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 11. 2006 16:15

Nic, co by mělo větší zoom:). Ale pokud bude fotit s bleskem a zblízka (aby dosah blesku stačil), tak uvedený foťáky snad stačej.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 28. 11. 2006 17:10

Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod X_Killer 28. 11. 2006 18:47

A co tohle PANASONIC DMC-LX2 ??? v cem bude/je lepsi nez PANASONIC DMC-TZ1
Z nejhoršího jsem vevnitř
X_Killer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elho_cid 28. 11. 2006 20:02

Ma sirokouhly objektiv a vetsi snimac. Na ktery ovsem zase nacpali az prilis obazovych bodu takze vysledek na ISO vetsi nez 200 odpovida zhruba 2Mpix fotaku.
Je to jina kategorie, nazval bych ji ambiciozni kompakt.
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_Killer 28. 11. 2006 23:31

No dival sem se na fotky z obou aparatu a prisly mi docela dost podobne...asi vezmu PANASONIC DMC-TZ1 pac nastavi vse a i mene technicky nadany clovek vyfoti pekne fotky a o to jde :) Ale jestli existuje i jina moznost, sem s ni!!! :D
Z nejhoršího jsem vevnitř
X_Killer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 29. 11. 2006 09:34

CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_Killer 29. 11. 2006 22:21

Tak sem si dal praci a poptal se i jinych lidi osobne a Panasonic mi zavrhli-pac kvalita obrazu je nic moc, ma sice kvalitni optiku, ale kazi to cip...tak mi doporucili nejaky CANON-osvedcena kvalita :D tak sem si vybral bud CANON POWERSHOT G7 nebo CANON POWERSHOT A710 IS. Co myslite? Je to dobra koupe? :|
Z nejhoršího jsem vevnitř
X_Killer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 29. 11. 2006 22:39

Je,ale vždy bude ,ale :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_Killer 29. 11. 2006 23:03

Dival sem se po cenach a nasel nejlevneji zde na pixmanii http://www.pixmania.cz/cz/cz/401410/art ... srcid=1706 nebo na oehlingu zde http://www.oehling.cz/inshop/scripts/de ... 7&level=12 rikali mi ze oehling je pry DOBRA prodejna s tradici ale pixmania je levnejsi a tak se chci zeptat, kde je lepsi nakoupit..vim,rozdil ceny je par stovek, ale i ty na ceste nenajdete... :)
Z nejhoršího jsem vevnitř
X_Killer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loop 30. 11. 2006 00:29

taky mi pokazili náladu, když jsem vybral panasonic -
canon a automat:Other users have said Auto mode is poor and you need to make manual settings to get a decent picture. This is possible but it is time consuming. Auto can’t handle any degree of contrast. Babies, fish and animals don’t usually wait while you get your camera ready. You can avoid the contrast problem by choosing beach or snow mode but beach isn’t enough in many cases and snow mode makes the picture orange; why should this be the case from a provider with Canon’s cachet?

IS is astonishing, zoom phenomenal for nature photographers. Waterfalls come out looking like a dream. Range of manual controls very little short of superb. Movie mode poor, as someone else said. No optical zoom in movies.

An absolutely amazing camera badly let down by the automatic settings. Maybe firmware could resolve it but I don’t understand the technicalities of making that possible. If you shoot subjects that wait while you get ready in even light, you’ll be fine; otherwise you will probably be disappointed.
loop
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 11. 2006 05:07

:? Tohle všechno ,už tu někdo řekl i česky. Panasonic foťák pro malíře :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 30. 11. 2006 08:32

loop - ja hlavne nevidim absolutne zadny duvod, proc fotit automatem a to jsem naprosty amater. Proste doma si predem nastavim barvicky, saturaci, kontrast atd. atd. No a v akci jen fotak zapnu a hned fotim (rezim "P"). Pripadne behem tri vterin treba nastavim prioritu casu ci vyvazeni bile, podle okolnich podminek.
Mr.Scully
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 30. 11. 2006 13:49

Mr.Scully : súhlasím, auto režim som použil len raz - kedˇ som ho porovnával s inými režimami.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků