Co hovorite na digi od Casia?

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod USER47 12. 7. 2006 21:37

pomec píše:K tomu Samsungu by som mal asi nedoveru. Hlavne asi preto, lebo moc neoblubujem ich mobilne fony.

Já bych Samsungy nezavrhoval...Už kvůli tomu, že jejich telefony patří k těm nejspolehlivějším :D . Ale to je trochu OT a patří to spíš na mobilmanii :D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 13. 7. 2006 08:31

USER47 píše:
pomec píše:K tomu Samsungu by som mal asi nedoveru. Hlavne asi preto, lebo moc neoblubujem ich mobilne fony.

Já bych Samsungy nezavrhoval...Už kvůli tomu, že jejich telefony patří k těm nejspolehlivějším :D . Ale to je trochu OT a patří to spíš na mobilmanii :D//quote]


To je tvoj nazor. Mne sa aj tak nepacia. :D Ale toto nieje o mobiloch, ale o digitaloch od Casia.
pomec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prihlaseny 13. 7. 2006 12:51

ja mám práveže Samsung zaradený ako 100% prvotriednu spičkovú firmu celosvetového dosahu... Obrovské obraty, investície do vývoja a nové technológie od nich, širokospektrálny rozsah výrobkov... rôzne pamäte, chipy, LCD, chladničky, mobily, pračky, klimatizácie, tlačiarne a neviem ešte čo všetko. Na domácom trhu predávajú veci ktoré sem len pomaly prichádzajú (2 a pol roka mobil s 5mpix foťákom optika Schneider kreuznach, či rok a pol 7 mpix zoomovací foťák v mobile). Okrem toho sám mám 6 rokov jeden zoomovací kompakt na kinofilm od nich a som velmi spokojný (v časoch keď ludia ešte masovo nekupovali foťáky ani nad ca 5.000 sa u nás predával ca za 9.-10.000).
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 13. 7. 2006 19:26

Ved ja sa nehadam, ze je to zla znacka. Urcite perfektna znacka, ktora sa vyrovna velikanom ako Panasonic a pod. Ale tie mobily sa mi tak ci tak nikdy nepacili a pochybujem, ze niekedy zacnu pacit. :) Aj ked maju neviem ake obraty a neviem co. Ved to je jedno. A urcite nepodcenujem ich vyrobky. Ale toto je topic o Casiu. Tak prec s niecim inym. Dakujem :)
pomec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prihlaseny 14. 7. 2006 10:54

akcia vyvolala reakciu, to je tak :) Čo sa Casia týka, som zvedavý akého nástupcu budú mať EX-Z keďže boli uvedené ca pred 11 mesiacmi. Škoda že súčasné nemajú funkciu panorámy. O.i. ma Casiá zaujali aj rýchlosťou (v obchode mi vraveli že majú spolu s pentaxami rýchle odozvy, no pri pentaxe sa nie úplne trafili)
http://www.cameras.co.uk/html/shutter-l ... ShutterLag
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prihlaseny 17. 7. 2006 09:12

ozaj Pomec, mal si nejaké slovenské CD a návod (prípadne i české) keď si to Casio kupoval na Slovensku ? Ja totiž nie, aj keď v českých recenziách oznamovali, že ten aparát v ČR je týmto vybavený (240 stránkový návod v češtine na CD,..)
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 17. 7. 2006 19:57

Nastupcu Z-kovej rady?Hmm.Myslim,ze este bude pokracovat.Akurat S-kova sa bude asi este zmensovat.Inak fakt neviem.Ten fotak som este nekupil,lebo mi nejak nevysli money,ale hned ked budu tak pojdem kupit asi v pixmanii.Maju tam celkom fajn ceny a lepsie ako v obchodoch.Inak ja som ten navod v cz niekde nasiel na nete.Len ted nevim kde.Ked to najdem urcite ti dam vediet.No a napis svoje prve dojmy z toho tvojho "stroja".
pomec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prihlaseny 19. 9. 2006 07:21

no tak nejaký čas prešiel, prvé dojmy prešli a ostali tie praktické, že fotí tak ako som sa o ňom dočítal - v dobrom svetle výborne, v šere bez blesku asi ako väčšina so šumom, je pohotový, prenosný, presne taký ako som očakával. A hlavne okrem manuálnych možností ktoré má, fotí pekne automaticky (čo vraj nie je samozrejmá vlastnosť digitálov :) ) . Baterky 2500 dostávajú celkom zabrať pri nonstop fotení s kontrolou obrázkov na displej;, takých 100 3-5megových fotiek (7Mpix nefotím) ich dokáže vyšťaviť /pri vypnutí sa ešte na čas schopia/.
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prihlaseny 10. 6. 2007 20:57

pre upresnenie - s baterkami stačilo zaexperimentovať, po výmene neznačkových -kúpených v sade s nabíjačkou hama- za Duracell s takmer rovnakou kapacitou tieto vydržia 3-4x dlhšie
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 11. 6. 2007 05:30

Jde dohrát čeština do Casio EX-Z 120??? Kapacita baterií je pouze nic neříkající číslo. Eneloop 2000 vydrží stejně jak 2600 GP :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 11. 6. 2007 16:07

Tato značka se dle mě hodí spíš do dámských kabelek na focení dětí a momentek.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 11. 6. 2007 16:37

Však právě na to je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elho_cid 11. 6. 2007 19:19

Casio byl jeden z prvních výrobců digitálů, mají v tom pořádnou tradici. Myslím, že mají hodně povedených modelů v takové té kapesní kategorii. Asi bych jim, kdyby došlo na krájení chleba, dal přednost před takovým Olympusem mju, nebo něčím od Sony.
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 11. 6. 2007 19:40

Mě Casio nevadí. Lepší Casio a Samsung než HP :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prihlaseny 16. 6. 2007 13:13

keby len, lepšie aj ako Nikon, Canon, Fuji... v mojom výbere minulý rok (veľkosť, AA baterky vs kvalita, rýchlosť, vypracovanie, možnosť nastavovaní, software -napr. histogram-, ...) http://www.megapixel.net/reviews/casio- ... esults.php :P
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků