Který z kompaktů canon popr jiny

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Dave.6 7. 6. 2006 20:28

Od ultrazoomu jsem uz upustil nechtel bych se s nim tahat... Takze jsem selvil... Chtel bych nejakej kompakt a nevim vubec jakej... Asi bych chtel zustat u znacky canon a to bud rada 500 nebo 600 a nebo vzit 700? Vubec se v tom nevyznam a dam na vas... :) Jeste se me zamlouval panasonic s optickou stbilizac i a olympus mju 700 (ale vadi me u nich to video MOV)
Pokud by jste snad vedeli o necem jinem tak klidne napiste? Cena je snad jedno a je to fotak hlavne na foceni o prazdninach s kamosema na party na dovolence u more no proste abych ho mohl mit porad sebou..

Moc moc diky
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 7. 6. 2006 20:48

Chceš si s fotkama hrát a něco nastavovat nebo fotit jenom na automat?
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dave.6 7. 6. 2006 21:19

nO do tedka jsem mel jen automaty max priority casu nebo tak neco a docela me to bavilo ovlivnit vysledek... takze nejakej ten manual by se hodil... :) jde me docela i o ty videa jasne ze to nebudu mit jako videokameru ale nejake momenty zachytit v pohybu je nekdy vyborne...
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave.6 7. 6. 2006 21:21

hlavne by se me hodila moznost ovlivnit kam bude fotak ostrit.. a to asi spada do manualu...
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 7. 6. 2006 22:38

Podívej se na canon 610 prej je dobrej,já měl Nikon 5900 a byl v pohodě oba maj velkej snímač tak tolik nešumí.Ten nikon má ruční ostření výběr z 99 zon na displ.. nemá přímo manuál ale dost věcí tam jde nastavit a iso 200 je v pohodě.
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodoldalex 8. 6. 2006 00:00

Hej, A610 je fajn, ale vyber ostriaceho bodu u kompaktov je obvykle dost opruz. Aspon u toho A610, rychlejsie je zaostrit si na objekt v strede, prekomponovat zaber a cvaknut.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ri.va 8. 6. 2006 10:02

A700 by pro pokročilejšího hračkáře byla myslím skvělá, taky jsem na ni koukala - má o dost lepší zoom než ostatní kompakty a hafo nastavení, přitom je to pořád kompakt a v pohodě se vejde do kapsy (a stačí mu dvě AA baterie). Ale je poměrně nový a tím pádem dost drahý. Cena mě od něj nakonec taky odradila. Za ty samé peníze koupím starší model ultrazoomu a ještě mi zbyde :?
ri.va
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dave.6 8. 6. 2006 10:04

Dobra kouknu na nej.. Prectu nejake recenze a uvidim... Jj mel jsem kamosuv nejakej compakt ten mel taky rucni ostreni ale vybrat zonu byla fakt zabava... Chtelo by to dotykovej display a tuknout tam kam chci zaostrit.. :)
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elho_cid 8. 6. 2006 13:11

No, to dela Sony N1.
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 8. 6. 2006 13:56

ruční ostření u kompaktu je skoro vždy zážitek :mrgreen:
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 8. 6. 2006 18:25

Miloš: Naštěstí tam nějakých 30% odchylky od ideálního zaostření nehraje roli...
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Miloš 8. 6. 2006 19:26

To vím protože hloubka ostrosti je dost velká,ale já jsem nepožadoval aby měl foťák ruční ostření. Koupil jsem si nový UZ minulý měsíc kodak Z 7590 ten ruční ostření nemá má jen výběr 3 zón a je v pohodě vyšel na 7000kč jsem s ním plně spokojenej. Ještě mám 5900 Nikona a jsem taky spokojenej,Obrázky z toho padaj slušný můžeš se podívat sem http://galerie.zive.cz/showgallery.php? ... puser=1996 Možná to někdy já kazím. :roll:
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dave.6 15. 6. 2006 22:41

Myslite ze me jeste poradite?
tak jsem prochazel co se dalo a Ten CAnon a 610 vypada hodne slusne jen nema stabilizatzor.... Myslite ze to vadi hodne? Ja myslim ze by se takovej szabec dal hodne dobre upotrebit....
Tak jsem hledal dal a narazil na Panasonic DMC-LZ5 ten vypada hodne zajimave jen u panasonicu je pry hodne problem s sumem...
Dale me zaujal Pentax Optio A10 ale o tom nic moc nevim...

Jen jeste kdyztak uvedu znovu moje pozadavky... Mel by to byt fotky na foceni normalnich beznych sitaci na vylete na dovolene na nejakych party atd. Proste na zachyceni kazdodeniho zivota... K tomu by se hdoil sem tam manual ale neni nutnej kdyztak by stacila alepon priorita casu a dale by mel umet dobre video.. Na cene nezalezi (teoreticky :) mela by se pohybovat do tech 10000)

Moc diky
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 15. 6. 2006 23:50

Dave.6 : v poslednom príspevku píšeš, že by mal vedieť robiť dobré video. V 1. príspevku sa ti nepáči MOV. Teda chceš foťák, ktorý natáča AVI videosekvencie?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave.6 15. 6. 2006 23:59

jj presne to jsem myslel... MOV se me nezamlouva.. I kdyz ted mam pouze canon PS a400 rekl bych ze ma i dobre video (ja vim je to mizerie ale tech 640*480 pri 10 s docela ujde kdyz nenatacim moc rychle pohyb :) ) a kdyz by to bylo pri 30 snimcich tak to musi byt mrte luxus... Ja vim ze se naotravuju ale ja jsem ten typ kterej vse prokouma ze vsech moznych stran a klidne koupim nejakou vec treba za mesic od te doby co ji zacnu shanet.. jsem desne nerozhodnej a snazim se zajistit si pro sebe to nej.. to bylo jen tak bokem..
Jinak ano AVI by bylo nejlepsi...
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků