-podporuje sony h2 i 2 gb karty?

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ylem 5. 4. 2006 13:28

-podporuje sony h2 i 2 gb karty? ma to niekto overene?
ylem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 5. 4. 2006 19:21

Není důvod, proč by je neměl podporovat, ale hlavně má dost nekvalitní objektiv, co jsem viděl ty snímky.. Chtěl jsem si ho koupit, ale už ho nechci, ta aberace je tam fakt hrozně vidět.
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 6. 4. 2006 05:16

Inu, nápisem Carl Zeiss se ještě mizerný objektiv nikdy nevylepšil. Ale zato se líp prodává - už na několika serverech jsem se dočetl, že tato řada dostala konečně kvalitní objektiv a aberovat nebude - přitom je pořád stejný, jen na verzi v H1 se Zeiss odmítl podepsat, prý kvůli stabilizátoru, který Zeiss nedělá.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 6. 4. 2006 06:17

To je to samý jako panasonic a Leica objektivy, tady se taky potrvrdilo, že to, co je známý a vyhlášený, nemusí být nejlepší....

H2 je jinak dobrej fotak a podle me si ho hodne lidi koupi uz jen kvuli tomu CZ ovladani...
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 4. 2006 06:32

Driver: No, zrovna objektivy v Panasonicích jsou hodně dobrý :wink: . Koukni se například na kresbu a ostrost u FZ30.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neetah 6. 4. 2006 10:09

Mam H a jsem spokojenej. Pokud fotim proti svetlu, tak se aberace objevi a je dost hrozna. A dost se divim, ze za rok se u H2 nic nezmenilo, jinak je fotak super a cena je prizniva.

Srovnavat ovsem objektiv z Panasonicu FZ30 a H1 neni fer.
neetah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod USER47 6. 4. 2006 11:02

neetah píše:Srovnavat ovsem objektiv z Panasonicu FZ30 a H1 neni fer.

S tím souhlasím, já jen reagoval na driverovo tvrzení, že objektivy v panasonicích nejsou dobrý. Není potřeba to ukazovat na FZ30, například FZ20, která je ve stejné cenové hladině jako H2, má IMHO taky o dost lepší sklo.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 6. 4. 2006 12:58

USER47: Objektivy jsou dobry, ale s těma čipama co tam dává panasonic je to k ničemu. Viděl si fotky z FZ30 v noci a proti slunci? V noci je tam hroznej šum a proti slunci to vykresluje hrozný jevy, který by tam být vůbec neměly. Jinak je ale FZ30 super foták (za ty peníze....)
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 4. 2006 17:48

Řekl bych, že ten šum je sice problém, ale pořád lepší, než kdyby to bylo "máznutý" jako třeba z Fuji S9500.
Driver píše:Jinak je ale FZ30 super foták (za ty peníze....)./quote]

S tím naprosto souhlasím :D

btw: už jsme tady trošku OT :?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 6. 4. 2006 18:01

Na webu sony pisou memory stick duo a memory stick duo pro, takze nevidim zadne omezeni...
a aby nepokracovalo OT, tak to zamykam
Mobil-man
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků