spolehlivy digital

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod petrkupb 25. 3. 2006 12:51

Jsem uplny laik a jedine s cim fotim je mobil SE k700. Na pocitaci jsou fotky nic moc a tak jsem se rozhodl pro koupi digitalu. Na internetu jsem se neco dozvedel ale tech znacek, pixelu a zoomu je nejak moc. Staci mi digital na bezne foceni jako je dovolena rodinne udalosti atd. Samozrejme chci levnejsi ale zase ne nejaky neznackovy. Hlavne aby byl spolehlivy jednoduchy na obsluhu proste aby na monitoru nebo na televizi byly fotky pekne. Dekuji za rady.
petrkupb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 3. 2006 13:09

Co treba Tohle?
jelikoz ma i manualni funkce, tak byste mohl i "experimentovat"
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petrkupb 25. 3. 2006 13:46

Diky za radu. Jestlize mi tento fotak jako odbornik doporucujete budu o nem uvazovat. Nevim jestli ho koupit tam jak radite nebo v kamennem obchode.
petrkupb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neetah 25. 3. 2006 14:08

Tak radim urcite koupi na internetu, s cenou se tim padem dostanes niz nez v kamenym obchode a zaruka samozrejme plati jako pri koupi v kamenem obchode. Ale doporucuju nejaky proflaknuty eObchod, aby te nenapalili.

A ten canon muzu jen doporucit, ma ho kamos a je docela dobrej ...
neetah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petrkupb 25. 3. 2006 14:21

Nasel jsem za stejnou cenu 5000 A 520 a ten ma 4 mpx je lepsi nebo je to jedno?
petrkupb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 3. 2006 15:09

Tak jinak je to stejny...jestli ten MPx navic vyuzijete a je ua stejnou cenu, tak ho berte.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod avmZ 25. 3. 2006 16:18

A520 by měla mít oproti A510 ještě hliníkový přední kryt, ale nemůžu potvrdit. A510ku mám a za ty prachy to byl rozhodně dobrej kauf. Jinak při nákupu v internetovém obchodě bych upřednostnil osobní odběr jestli máš tu možnost, některé kusy na tom nejsou nejlíp s dílenským zpracováním, tak je lepší si konkrétní kus nejdřív osahat než ho koupíš. A počítej s investicí do paměťové karty a nabíječky+aku jestli nemáš. U A510 se vejde na 256MB kartu 150 fotek v nejvyšší kvalitě.
avmZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrkupb 26. 3. 2006 07:38

Jeste jednou diky za rady. Zvlast me zaujala ta o tom spatnem dilenskem zpracovani. Bude to s fotakama asi jako s mobilama, co nejlehci slabe plasty a pak vrzani a clovek ma skoro strach ho vzit do ruky. O mobily se narozdil od digitalu dost zajimam a tak vim jak to je. S-E delaji v Cine Nokie v Madarsku a je to znat. Idealni by byl fotak s kovovym nebo al. telem to si radsi 1000kc priplatim a i za cenu ze budu muset prisetrit si pockam. Ovsem v popisech neni vzdy uvedeno z ceho je fotak vyroben. Budu tedy zase cekat na rady , jeste ze mame fora jako tohle. Jak uz jsem psal chci kvalitni zpracovani a spolehlivost nez hodne pixelu a zoomu.
petrkupb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 26. 3. 2006 08:56

OT: a nevis, kde delaji Motoroly? Mam L7, ale vevnitr jsem to snad ani nenasel...jen na krabici je, ze je potistena v singapuru.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petrkupb 26. 3. 2006 09:29

Kde ji montuji nevim ale je to pekna masinka. Je videt ze se Motorola zase tlaci do Evropy. Dost dlouho se zdalo ze ji staci trh v USA. Ale montovat ji budou asi v te Asii jako vetsinu elektroniky. Bohuzel !!! Snad bude mit Motorola i podporu na internetu jako Ericssony,Siemensy a Nokie.
petrkupb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod goodoldalex 26. 3. 2006 18:01

Zeby fotaky skripali, to som nezaregistroval. Kov viac vydrzi a u drahsich fotakov sa s nim tak nejak asi rata, ale zase chladi v zime. Tie ABS plasty z ktorych byvaju fotaky skladane mozu byt kludne aj pevnejsie nez lacne kovy.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avmZ 26. 3. 2006 18:26

K mému přízpěvku. Špatným dílenským zpracováním bylo myšleno že u některých konkrétních kusů DF nemusí všechny díly přesně lícovat apod..
avmZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goodoldalex 26. 3. 2006 18:45

Taky fotak som v ruke este nemal, a to vlastnim aj trojrocny Mercury za 3000 Sk a zvyknem sa pohrat s kazdym fotakom co sa mi nahodou dostane do ruky. Musel by byt fakt smola kupit si prave kus ktory by mal nedostatky po mechanickej stranke, respektive to bude asi aj tak chyba ktora sa prejavi az po case.
goodoldalex
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků