FOTÁK DO 20TIS.na foceni akcí,diskoték a koncertu

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod alex009 15. 3. 2006 16:42

jedna se o foceni většinou ve tmě a spíš na krátké vzdálenosti.momentálně používám Minoltu Dimage F300.
pokud někdo poradí tak pokud možno něco co má karty SD mám 1GB kartičku. zatím mám vyhlídnutej Panasonic Lumix DMC-FZ30EG-K díky za rady 8)
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 15. 3. 2006 17:11

Musim te sklamat ,ale na foceni podobnych akci se UlTRAZOOM nehodi. A proti te minolte si moc nepomuzes. lepsi by se hodila zrcadlovka s svetelnym objektivem,ale to nevim jestli se vlezes do 20000. Dalsi moznost je fotit s bleskem ,ale neocekavej zadne extra fotky a nicis si snim atmosferu fotky a neda se snim fotit na velkou vzdalenost. POkud bys chtel fotit jen na kratkou vzdalenost tak ti je UZ zbytecnej.
tady je clanek o foceni na koncerte s FZ30
http://www.diginews.sk/foto/extrem/?cla ... -anastacia
A slusny snimek je spis vec nahody.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alex009 15. 3. 2006 17:22

tak mě porad...fotím zásadně s bleskem ale minolta má slabej blesk:-( a když chci občas něco přiblížit tak je šílená kvalita:-(
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 15. 3. 2006 19:15

Nebo na kratky vzdalenosti nejaky wide, napr. olympus C-7070 wide + pridavny blesk (mnohem lepsi nez vestaveny)...mozna se vejdete do 20litru a nebylo by to spatny...;)
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miroslav 15. 3. 2006 19:26

Jedině DSLR, třeba jetou
miroslav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alex009 15. 3. 2006 19:52

tak navrhni jakou.....nějakou nabídku?
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 15. 3. 2006 22:19

Pentax istD S alebo L (aky je v nich vlastne rozdiel), lacne zrkadlovky s ISO 3200, minimalnym sumom, na SD karty, ovladanie defacto ako kompakt. Objektiv 50 mm f/1,8 alebo nejaky bazarovy zoomovy sirokac, potom dokupis externy blesk.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mad.snowman 16. 3. 2006 12:06

Určitě bych zvolil levnější DSLR. Já mám D50 + setový objektiv 18-55, podobně by ale posloužil určitě i jiný podobný foťák a věřím, že s výsledky budeš spokojen.

Jako hlavní výhodu bych viděl ohnisko začínající na 27mm, což se bude v interiéru hodně hodit. Další je určitě konbinace Světelnost-ISO, která je v případě zrcadlovek opět příznivější. A pokud si k tomu pak časem dokoupíš blesk nebo objektiv 50/1.8, budou fotky hodně dobré.
mad.snowman
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků