výhodné ceny foto

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod milanoss 8. 3. 2006 23:32

Máte někdo zkušenost s kupování v US našel jsem celkem zajímavý obchod http://mobileinc.co.uk opravdu velmi zajímavé ceny. Nekoupili jste už tady něco. Těd je akce doprava zdarma !!!
Koukněte na to rád bych se s někým před případným objednáním poradil.
milanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 9. 3. 2006 09:32

Aha, to myslis ty podvodniky co vezmou penize a neposlou zbozi? Jo jo tam klidne nakupuj :-)
Wikan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Desperado 9. 3. 2006 18:33

Wikan píše:Aha, to myslis ty podvodniky co vezmou penize a neposlou zbozi? Jo jo tam klidne nakupuj :-)


Tak takovehle komentare zjevne nezkusenych uzivatelu internetu miluju.

Kazdy online store ktery akceptuje kreditni karty podleha prisnym pravidlum - obchodnici maji sepsane smlouvy s bankami, ktere jim to zprostredkovavaji, nelze se tedy obavat ze ti strhnou penize z karty a zbozi neposlou.
Naposledy upravil Desperado dne 9. 3. 2006 18:44, celkově upraveno 1
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Desperado 9. 3. 2006 18:41

Pro vsechny, kteri se jeste obavaji plateb pres kreditni karty, mam par poznatku. Vlastnim online store pro zahranicni navstevniky kteri u me nakupuji zbozi a ja jim ho posilam (99% jde do USA) Pro to, abych mohl prijimat vsechny platebni karty jsem musel podepsat s CSAS 17 strankovou smlouvu ktera resi a osetruje naprosto vse.
Kuprikladu penize z kreditky si muzu strhnout AZ po odeslani zbozi. A pokud nestihnu odeslat zbozi do 7 dnu od objednani, vraci se automaticky penize zakaznikovi. Kdybych si penize strhl a zbozi neposlal, tak zakaznikovi staci zkontaktovat banku ktera mu vydala kartu, ta poda reklamaci moji banky a ta mi automaticky zablokuje ucet az do vyreseni pripadu.

Takze priste az vam nekdo bude bulikovat na noc, ze neco zaplatite kreditkou a dotycny vam neposle zbozi, klidne se mu vysmejte.
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e2ek1el 9. 3. 2006 18:43

bylo to probirane na fotografovani.cz.... TAKZE ROZHODNE NIC NA MOBILEINC nekupujte !!!!, .....desperado, pokud nemas vlastni skusenosti tak radsi nerad!!

MOBILEINC CERTIFIKACI NEMA A ANI NEBUDE MIT !!! kdyz chcete neco nakupovat na netu, nakupujte u fishera a nebo na obchode ktery ma dobre referencie od vicerych uzivatelu ....
e2ek1el
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Desperado 9. 3. 2006 18:46

Pravdou je, ze s MobileINC vubec zadnou zkusenost nemam a ani jsem o nich nikdy neslysel. Mluvil jsem spise obecne o online obchodech ktere prijimaji kreditky.
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanoss 9. 3. 2006 18:49

ted jsem to nepochopil myslíš, že by byl nakup bezpečný!!! prve si se proti tomu ohradil. prosím koukni ještě na ten web a opravdu co ty na to .díky ceny jsou lákavé, nerad bych se napálil
milanoss
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Wikan 9. 3. 2006 18:51

Desperado píše:Pravdou je, ze s MobileINC vubec zadnou zkusenost nemam a ani jsem o nich nikdy neslysel. Mluvil jsem spise obecne o online obchodech ktere prijimaji kreditky.

Tak takovyhle komentare zase miluju ja.
Nemas s nimi zadnou zkusenost ani jsi o nich neslysel. Ja jo a popisovali tam presne ten pripad kdy se vzali penize a byl to od nich posledni kontakt.
Wikan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Desperado 9. 3. 2006 18:53

Ciste ze zvedavosti jsem zkusil o MobileINC najit par veci, hlavne me zajimala ta jejich certifikace. No a tady je odpoved z MySimon.com

Hello,

MobileInc.co.uk is definitely NOT a CNET or mySimon certified store.
We
have been trying for months to get them to remove our logos from their
site. Please do not give this store your business as we have learned
of
may customers not getting their orders.

Sincerely,

Dan Larkin
mySimon.com

Takze ja bych tam ted rozhodne nenakupoval. Omlouvam se za moje posty ohledne nakupovani. Trochu me podrazdila odpoved od Wikana ktery je bez jakehokoliv vysvetleni ci dukazu nazval podvodniky. Kdyby do odpovedi hned uvedl nejaky zdroj informaci, tak bych mlcel. No nic, dnes nemam svuj den :(
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e2ek1el 9. 3. 2006 18:56

ani ja nemam vlastni skusenost s mobileinc, nemam ovsem duvod neverit ostatnim....kazdopadne ceny maji az podezrele nizke, stranka funguje ani ne mesic, patri to naky rakosnikom a domena britska...a ceny v dolarech...a logo je falesne .... kazdy si urobi nazor sam ;)
e2ek1el
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e2ek1el 9. 3. 2006 18:58

Desperado píše:Ciste ze zvedavosti jsem zkusil o MobileINC najit par veci, hlavne me zajimala ta jejich certifikace. No a tady je odpoved z MySimon.com

.... etc

Takze ja bych tam ted rozhodne nenakupoval. Omlouvam se za moje posty ohledne nakupovani. Trochu me podrazdila odpoved od Wikana ktery je bez jakehokoliv vysvetleni ci dukazu nazval podvodniky. Kdyby do odpovedi hned uvedl nejaky zdroj informaci, tak bych mlcel. No nic, dnes nemam svuj den :(


pohoda, :wink: ... snad tam nikdo nic nekoupil :)
e2ek1el
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Desperado 9. 3. 2006 19:04

Asi mam obrovske stesti na obchody. Veskere nakupy (krome potravin) delam pres net a doted bez jedineho problemu.
Uz jen z vlastni zkusenosti (jak jsem psal, mam vlastni shop s platebni branou) jim proste verim a doufam, ze maji vsichni stejne smlouvy s bankama tak jako ja.

Na elektroniku bych ti milanossi tedy doporucil ebay.co.uk Vsechny nakupy tam jsou pojistene, zvlaste kdyz platis pres PayPal. Je tam spousta profi obchodniku kteri prodavani nove zbozi za skvele ceny.

posledni edit: tak uz je mi to jasne, ty zlodeji nabizi na uvodu i v kosiku platbou pres kreditni karty, jenze pokud dokoncite objednavku mate jako zpusob platby jen Western Union (tedy platba predem na jejich adresu). V tom pripade je to uplne jasne. Pokud jim zaplatis, tak je jen na jejich dobre vuli ti neco poslat, nemas naprosto zadne zaruky.

Nemel jsem pri psani meho prvniho postu duvod jim neverit. Videl jsem tam moznost platby kreditkou ktere zakaznikovi dava urcite zaruky. MobileINC je ale obycejny scam takze ruce pryc ! BTW jejich domena byla zalozena 12 unora 2006 ;)
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanoss 9. 3. 2006 19:55

Děkuji moc za rady ,naštěstí jsem tam nic nekoupil. Pro desperada: dej prosím pár typů na výhodné shopy,ebay znám . Myslíš ,že na ebay je to výhodnější ,než jinde.Chtěl bych CANON EOS 350D KIT 18-55 BLACK nemáš typ.
milanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Desperado 9. 3. 2006 20:19

Jaka byla zatim nejmensi cena na jakou ses dostal ?
Desperado
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků