Ixus 750 nebo Panasonic FX9 nebo...

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Desperado 7. 3. 2006 18:20

Pratele muzete mi pomoc pri vyberu ? Potrebuju kompakt, takovy kapesni zaznamnik dennich fotek. Nejdulezitejsi je pro me samozrejme kvalita objektivu, dale pak velikost, celkova prace s fotoaparatem a SD karty
Doted jsem byl rozhodnuty pro Ixus 750, ale nevim zdali je jeho cena opodstatnena ci ne. Dale je tu Panasonic FX9 jehoz cena je prijemnejsi nez i Ixuse. No a dale je tu spoustu fotoaparatu ktere maji prijit v dubnu vcetne noveho Panasonicu FX01.

Poradite mi tedy pri vyberu ? Mam koupit FX9, I750 nebo pockat na treba FX01 ci neco uplne jineho ?

Muj nejvetsi favorit byl Ixus 750, ale ted uz opravdu nevim.

Diky moc !
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 7. 3. 2006 18:35

kapesni zaznamnik= IXUS
(alespon u me)
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kromec 7. 3. 2006 18:41

Pokud chces maly nenarocny a kvalitni fotak tak IXUS je dobra volba. Muj bratr i otec maji IXUS(starsi typy) uz nekolik let a jsou spokojeni. Nenarocne ovladani(u novych IXUSu dokonce i cesky menu) a na svou tridu kvalitni fotky.
Tady mas na nej recenzi:
http://www.dpreview.com/reviews/canonsd550/
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Desperado 7. 3. 2006 18:42

Njn, sice ted klesl na 11.5k ale i tak je to s porovnanim FX9 za 8.5k dost. Je opravdu o tolik lepsi ?
Desperado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 7. 3. 2006 21:13

Ja myslim ze neudelas chybu ani tim panasonicem sice asi CANON bude trochu lepsi ale normalni foceni staci.
Tady je test:
http://www.fotoaparat.cz/article/10203/1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků