Canon EOS 350D versus Nikon D70

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MrMarkus 10. 2. 2006 07:55

Říkal jsem si že širokoúhlý objektiv s dobrou světelností bude dobrý na focení v interiérech zvláště v případech kdy nebudu chtít nebo nebudu vůbec moci použít blesk.
Seat Toledo 1.9 TDI PD
Nikon D70S
MrMarkus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maxhonzik 13. 2. 2006 15:54

Dno.cz? - co to je za pseudofirmu. Na webu http://www.mironet.cz to koupíš za míň a je to firma, která má nějakou historii

//mobil-man: koukam, ze vy ten mironet nacpete taky vsude... :roll:
maxhonzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 14. 2. 2006 06:13

Mironet? Co je to za pseudofirmu? A proč se cpe do foto, když tomu nerozumí? Proč se nedrží těch svých přehřívajících se počítačů?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MrMarkus 14. 2. 2006 10:36

Navíc ty ceny v Mironetu nic moc, sleduju teď každý den cenu D70S v setu s 18-70mm a aktuálně mám nejlepší cenu s českou zárukou asi 28500 Kč včetně DPH (Skyfly, za tutéž cenu mi ho nabízí i známý co ho může koupit ve velkoobchodu).
Seat Toledo 1.9 TDI PD
Nikon D70S
MrMarkus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod russianblue 19. 2. 2006 21:12

nečetl sem si všechny posty ale moje postřehy z obouma foťákama:

D350
+8 mpx
+šum
+rychlejší sekvenční focení
-nemá náhledy
-mechanická nespolehlivost
-u seťáčeku se otáčí přední člen


D70
+náhledy
+sklíčka se daj sehnat za pár kaček v bazaru
+mechanická odolnost a lépe se mě drží
+lepší hledáček+ukázky ostřících zón (to je možná subjektivní)
+nepřesaturovaný barvy
-šum

vítěz z těch dvou? asi D70 koupit přes Ebuy
russianblue
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickey_la 21. 2. 2006 07:04

Zdravím všechny v této diskusi!

Už několik týdnů se snažím vybrat dobrou digi-zrcadlovku a skončil jsem u D70s vs. 350D. Vaše postřehy mi pomáhají v rozhodnutí a zatím to vidím na D70s. Když se podívám na toho "malého cvrčka" 350-tku a na své ruce, tak si hned vzpomenu na nepříjemný pocit držení malého kompaktu. Obě mašiny jsou dosti vyrovnané a sázím tedy už jen na pocit ošahání v obchodě. Je to asi tak, když jsi jde někdo kupovat boty a v dané cenové a kvalitativní hladině si prostě vybere to, co mu padne, v tomto případě do ruky :-) Ještě však nějaký ten týden zachovám chladnou hlavu a budu pátrat dále. Zvažoval jsem i jejich zapůjčení a osobně je vyzkoušet, což je určitě nejlepší, jenže např. u ŠKODY se dají zapůjčit za 20
% ceny a to je velký risk. Je to ale pochopitelné....
mickey_la
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 21. 2. 2006 13:10

čo je na tom pochopiteľné?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickey_la 21. 2. 2006 13:51

No přeci to, že při následném prodeji již použitého zboží (v případě že nedojde ke koupi) na tom neprojedou.... A to ve většině případů určitě pozná každý, že už byl používaný. Dal bych za tuto možnost tak akorát pár stovek, ale více bych neriskoval. No asi chci za málo peněz spoustu muziky :?
Výběru se věnuji teprve pár týdnů, tak ještě počkám.
mickey_la
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrMarkus 21. 2. 2006 19:29

Kamenné obchody v tomto chápu, spousta lidí by si foťák zkusila a pak vrátila a koupila přes net. Ale je fakt že 20% z ceny foťáku je nehorázně moc, neuvědomuju si moc půjčoven čehokoliv co by chtěli tolik procent z ceny ...
Seat Toledo 1.9 TDI PD
Nikon D70S
MrMarkus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zugwa 21. 2. 2006 21:18

je to veci nazoru ale podle me by se mozna i do teto obsahle uvahy mohly pribrat obe minolty jak "sedmicka"(ktera se uz asi nesezene) tak "petka" ktera je zatim k mani a myslim ze maji cim konkurovat hlavne pokud to budu brat ohledne nikonu i canonu
zugwa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan vilek 5. 3. 2006 15:15

jan vilek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Otass 5. 3. 2006 22:04

jan vilek píše:tady je levneji!
http://www.srovname.cz/k20403-canon-eos-350d
Pozor, u cybexu cena uvedena i s gripem...
Otass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanoss 8. 3. 2006 23:29

Máte někdo zkušenost s kupování v US našel jsem celkem zajímavý obchod http://mobileinc.co.uk opravdu velmi zajímavé ceny. Nekoupili jste už tady něco. Těd je akce doprava zdarma !!!
Koukněte na to rád bych se s někým před případným objednáním poradil.
milanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e2ek1el 9. 3. 2006 11:38

je podvod, patri to nejakym Korejcom, stranka bola zaregistrovana ani nie pred mesiacom, posles prachy a nic.... rozoberali to niekde na fotografovani.cz. Tiez by som chcel 350d zo setakom za 15000czk :)
e2ek1el
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanoss 9. 3. 2006 18:45

děkuji ,nevíš kde bych to na fotografování.cz našel, rád bych o tom něco přečetl díky
milanoss
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků