Konica Minolta končí s fo?áky... s čím přijde Sony?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod riman 20. 1. 2006 15:38

Jak už asi víte, nové foťáky značky Minolta (Konica mi nikdy nešla přes sdrce) už nebudou, ve výrobě zracadlovek na technologiích Minolty by měla pokračovat Sony, Minolta by měla spolupracovat na vývoji. Co si myslíte, kudy půjde vývoj foťáků by Sony? Co z Minolty zůstane a co zmizí v nenávratnu?

Já bych tipoval:
- samozřejmě AntiShake
- možná nějaké ostřicí/měřící techniky
- a doufám zachovají vynikající ergonomii
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 20. 1. 2006 16:02

CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Otass 20. 1. 2006 20:24

Hlavne ceny pujdou do haje :D

Myslim si, ze Sony by mohl zacit preferovat Carl Zeiss optiku
Otass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 21. 1. 2006 00:50

Otass : a teraz nepreferuje?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riman 24. 1. 2006 07:56

Podíval jsem se na ceny... já kupoval Dynax 5D před Vánocemi s objektivem 18-70 za 26. Dneska bych měl Dynax 7D a ještě bych pár tisíc ušetřil... no jo...
Ale mě by spíš než lkaní zajímala spíš ta budoucnost, kam to všechno bude směřovat
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 25. 1. 2006 00:01

riman : tak tak, treba hľadieť do budúcnosti, lebo to by si si ináč niš nekúpil :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zugwa 28. 1. 2006 16:58

ja sem z teho taky marny, ale souhlasym s tim co jsi psal, ze zustane >> ceny ty budou v haji "Sony" si svuj stribrity napis nachava hodne platit jen je treba doufat aby vsechny ty prvky co dynaxy maji na svem tele neschovala sonka nekam do programoveho menu
zugwa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hervr 28. 1. 2006 19:57

Jo jo přesně dynax7D jsem koupil(před měsícem :roll: ) právě pro vyvedení velké části ovl. prvků přímo na tělo...doufám, že to SONka nepodělá spíše by mohla vycutnout z dynaxů to nejlepší...jen aby to nedopadlo jako...SAMSUNG má zrcadlovku(Pentax s nápisem Samsung)
hervr
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků