Kyocera M410R - zkusenosti

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod petrl (novy) 18. 7. 2005 10:24

Dobry den!

Zajimalo by mne, jestli mate nekdo osobni zkusenosti s pristrojem Kyocera M410R - tj. jestli ho muzete doporucit, ci kategoricky odmitnout.
Pripominam jen, ze soucasna cena je 7100,-

Predem dekuji za reakce!
-np-
petrl (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 25. 7. 2005 09:30

super rychlej, ale hodne sumi ... najdi si nejakou recenzi, dle me, je to dobrej stroj do zacatku, jen tusim nema plnej manual, je priority A/S

gl
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 25. 7. 2005 09:57

Toto mi k tomuto fotoaparatu vyhledal Google.com.
adamek.jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 25. 7. 2005 10:26

adamek.jan píše:Toto mi k tomuto fotoaparatu vyhledal Google.com.

nekteri lide jsou budto tak lini, ze se na vsechno musi ptat, nebo neznaji google o cemz ale pochybuji ;o)

gl
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 25. 7. 2005 10:30

To gl_st0rm: Ja jsem sem ten link s vyhledanymi weby umistil pouze skrs ty manualy a technicke parametry; zkusenosti s fotoaparatem na Google.com nenajdes.
adamek.jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondřej Vališ 25. 7. 2005 10:59

Kyoceru M410R mám od 1. listopadu a mohu jej pro začátek jen a jen doporučit. Sice nemá plný manuál, ale co .. aspoň je rychlý, jako žádný jiný z této kategorie.
Tady máš odkaz na mé fotky, pořízené M410R http://digi.zive.cz/galerie/default.asp?SORT=5&ANAME=Ond%F8ej+Vali%9A
Ondřej Vališ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 25. 7. 2005 12:09

adamek.jan píše:To gl_st0rm: Ja jsem sem ten link s vyhledanymi weby umistil pouze skrs ty manualy a technicke parametry; zkusenosti s fotoaparatem na Google.com nenajdes.


nechcu tady nejak rozsirovat OT, ale on nechtel ani manualy ani technicke parametry ;-) jinak zkusenosti najdes v kazde DOBRE recenzi a taky staci prolezt nejaka fora (bohuzel zatim na jinych webech) ...

gl
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrl (novy) 25. 7. 2005 13:02

gl_st0rm píše:nechcu tady nejak rozsirovat OT, ale on nechtel ani manualy ani technicke parametry ;-) jinak zkusenosti najdes v kazde DOBRE recenzi a taky staci prolezt nejaka fora (bohuzel zatim na jinych webech) ...

gl



Co vy si myslite, je kazdemu uplne jedno, ju?!

Moc diky vsem rozumnym ctenarum, kteri pochopili, proc se ptam. Recenze jsem samozrejme cetl, o fotoaparat se zajimal, ale chtel jsem znat jeste nazor lidi, kteri si Kyoceru koupili, ne od vyrobce dostali na recenzi.

Jeste jednou dekuji!
-np-
petrl (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxl 9. 8. 2005 20:12

Něco jsem zaslechl, že jsou dvě verze zmíněného fotoaparátu. A to jedna verze, u které není zabudován v objektivu polarizační filtr a druhá, která má zabudovaný polarizační filtr v těle objektivu a tato verze je o něco cca 1400,- dražší. Může mi to někdo potvrdit či vyvrátit ? Díky. 8)
xxl

Odeslat příspěvekod Ondřej Vališ 9. 8. 2005 21:11

Jsou dvě verze, ani jedna zabudovaný polarizační filtr neobsahuje, nebylo by to zrovna moc praktické.

M400R - tělo stříbrné barvy a bez závitu na objektivu.

M410R - tělo barvy černé, se závitem 49mm na objektivu a k tomu je redukční kroužek na průměr 52mm. Na tento závit je možné našroubovat jakýkoliv filtr se závitem 52mm (polarizační, UV, ND ... prostě jakýkoliv).

Toď veškeré rozdíly.
Ondřej Vališ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rossinka46 1. 12. 2005 21:36

zdravim mohl by mi nekdo poradit kde stahnu manual Kyocery M410r? mam trsoku mensi problem, njdrive se mi vytvoril na karte neznamy soubor se kterym neslo nic delat, a kdyz se ho podarilo odstranit tak mi to pise unsuported format.... jsem sice grafik ale nemám technický talent....
kdynyste nekdo neco vedeli tak pisnete diky
Rossinka46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondřej Vališ 1. 12. 2005 21:38

Nejspíš není karta naformátovaná ve formátu FAT32, ale jiném NTFS ....
V tom bude ten problém.
Ondřej Vališ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rossinka46 2. 12. 2005 12:34

mno ja sem uplny magor na tady tyhle veci, muzes mi poradit jak to mam naformatovat abych to mela v tom pozadovanem formatu? diky
Rossinka46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 2. 12. 2005 14:26

Musis tu kartu dat do ctecky nebo fotaku a potom az to budes mit pripojeny na PC kliknout v tomto pocitaci pravym a dat naformatovat...
Tam si zvolis system souboru
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rossinka46 2. 12. 2005 18:30

jak jednoduché.... diky :D
Rossinka46
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků