Martin Kozlik, Alice Jancikova-The Kozlik Bros.and ALICE!!!

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 22:12

Už se na tom pracuje.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 22:25

Už mám v Excelu tabulku a u některých lidí je to skutečně síla. Např.: 90 hodnocení a průměr 1,2. Také průměry 2,1 a 3,6 jsou při několika desítkách hodnocení nepřirozeně nízké.

Když si nechám vypsat hodnocení těchto lidí, vidím, jak šli postupně po všech fotkách a dávali jim jedničku.

Vidím, že tady ještě bude nutné pořádné zemětřesení.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 22:35

Vivat admin !!! S touhle galerií to přece jen nebude tak zlé.... :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ilicz 15. 10. 2005 23:10

Hoooray!
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 16. 10. 2005 09:12

Marek L. píše:Když si nechám vypsat hodnocení těchto lidí, vidím, jak šli postupně po všech fotkách a dávali jim jedničku.

j/quote]
Ty lidi jsou ale hyeny :roll: :twisted:
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 10. 2005 09:31

Tady jsou výsledky rychlé analýzy. Nepostihuje všechny, kteří se při hodnocení chovali nevhodně, jmenuji jen nejhorší případy. Doufám, že si z toho ostatní vezmou ponaučení:

Stringáčik: hodnocení bude odstraněno
90 známek, z toho 88 je známka 1; velmi často u fotografií, které ostatní hodnotí nejvyššími známkami

Matouš Roubal: hodnocení bude odstraněno
46 známek, z toho 45 známka 1; velmi často u fotografií, které ostatní hodnotí nejvyššími známkami

Pavel Svec: hodnocení bude odstraněno
Nejsou zde jen špatné známky, ale median = 1 a polovina jedniček tam, kde ostatní hodnotí nejvyššími známkami.

Marka: hodnocení bude odstraněno
Připojuje se ze stejného počítače jako Matouš Roubal a ysha - jejich fotkám dává desítky, ostatním bez výjimky jedničky

Veřejné varování: Jirka.k, M. – v některých případech platí to, co bylo uvedeno u předchozích přezdívek, ostatní hodnocení je ale v pořádku..
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 16. 10. 2005 10:34

Tomu říkám krok správným směrem. :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 16. 10. 2005 13:55

Je jasné, že k takovému chování je mimo jiné pobízela anonymita hodnocení. V některých případech na to šli chytře - napsat bez hodnocení komentář, například že je fotka hezká... a šup, anonymně hodit 1....
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilicz 16. 10. 2005 23:15

hezky... hezky... :wink:
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markéta Hošková 17. 10. 2005 22:26

Jenze ted kdyz se odmazalo skodive hodnoceni tak nesedi prumer. Obcas zasnu co lidi napadne ... mam radost kdyz mi nekdo okomentuje fotku a jeste vetsi kdyz je to kladne :) Ale nenapadlo by me kvuli tomu ostatnim co maj vysoky prumer davat schvalne nizke znamky.
Markéta Hošková
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 17. 10. 2005 23:24

Průměr se spraví přidáním dalšího komentáře. Jinak věřím, že už zítra budeme mít robota, který automaticky přepočítá celou databázi.

Víte, že v celé galerii patříte mezi ty nejhodnější hodnotitele? Pokud beru jen ty, kteří mají více než 20 hodnocení, jste na druhém místě :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markéta Hošková 18. 10. 2005 07:46

mozna je to tim, ze si vybiram vetsinou fotky co me necim zaujmou :o) a co se mi libi, ikdyz to asi neni dobre. A obcas se mi libi i takove fotky co se nelibi skoro nikomu. Nekdy zanecham jen koment.
Markéta Hošková
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 18. 10. 2005 08:20

Sakra.. chtělo by to nějakého psa... :) Někoho kdo nám srazí hřebínek.. tak nevím nevím.. jestli jsme se měli zbavovat Kozlíka :)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 18. 10. 2005 09:59

A mě by zajímalo, jestli jsem a nebo nejsem pes. Zatím mi pouze někdo říkal, že mám jiný vkus... ;-)
Nešlo by do profilu přidat informaci o tom, jak jsem průměrně hodnotil ostatní? To by bylo docela fajn.
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 10. 2005 10:27

V profilu bude i průměrné hodnocení, které udělil daný uživatel.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků