Změna hodnocení

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Uvítal bych změnu intervalu bodového hodnocení:
Ne 13 %  76%  [ 13 ]
Ano: Interval (1 až 5) 2 %  11%  [ 2 ]
Ano: Interval (-1 až 5) 0 %  0%  [ 0 ]
Ano: Interval (1 až 7) 0 %  0%  [ 0 ]
Ano: Interval (-1 až 7) 2 %  11%  [ 2 ]
Ano: jiný interval 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansk 15. 10. 2005 12:04

je to ako boj s veternymi mlynmi, naco spustat Galeriu, ked potom nerobit na jej vylepseni, take chyby ako ze ked kliknem v Galerii na faq a nikam to nevedie, ze sa clovek vo fore musi zvlast prihlasovat, to su fakt trivialne zalezitosti...
o ostatnom nehovoriac...
Dalibor Stefansk

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 12:55

Odkaz na FAQ jsem opravil. Kolegové asi přeskládali strukturu fóra a neuvědomili si, že z galerie vede odkaz.

Jak to myslíte s přihlašováním? Fórum je samostatná aplikace a z bezpečnostních důvodů je myslím užitečné, aby byla chráněna. Pokud se nechcete přihlašovat pokaždé, stačí – jak ve fóru, tak v galerii – zaškrtnout, aby si vás systém pamatoval. Tohle v žádném případě není chyba, ale vlastnost.

Děkujeme všem návštěvníkům za připomínky, nezapomeneme na ně a důkladně zvážíme, jestli je v budoucnu budeme implementovat. Nemyslím si ale, že smyslem spuštění nějakého projektu je jeho neustálé následné vylepšování, jak naznačujete.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 12:57

randolf píše:Jsem pro to, aby bylo uplne zruseno anonymni hodnoceni bez komentare. Zabranilo by se tomu, ze nekteri klikaji nizke znamky jinym jenom proto, aby sobe prilepsili.


Nezabránilo by to tomu. Navíc by se objevila hodnocení ze msty: "Ty jsi mi dal nízkou známku, tak ti za trest dám také nízkou".
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 13:15

Pak ale pokud se bojíte tohoto, nikdy nedosáhnete, aby lidé komentovali fotky ostatních....naopak, neanonymní hodnocení by mohlo vésk k tomu, aby si to lidé vyříkali... aby si ostatní mohli udělat názor na to, zda tento uživatel je mstivým pacholkem a tento se opravdu zamýšlí nad fotografií... tento mi nestojí za to, abych se zaobíraj jeho mstivým hodnocením, protože on je ten pacholek, naopak tento mi vytkl něco, nad čím se zamyslím, a jeho názor si k srdci vezmu, protože on tím mstivým pacholkem není.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 13:34

Mám jiný názor a potvrzují ho diskuze na jiných serverech, kde stále řeší, jak zabránit mstám při hodnocení.

Ale dobře, zkusme to. Na týden v Galerii spustím neanonymní hodnocení. Příští sobotu vyhodnotíme, jaký vliv tato změna měla. A uvidí se.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 13:38

Je to tam. I zpětně – to bude veselo :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 13:39

:-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 13:45

Výborně... toto bylo potřeba... mám tu hned pár příkladů:

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... puser=8820

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... puser=8820

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... puser=8820

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... puser=8820

Doporučuji si všimnout hodnocení uživatele The Kozlik Bros.and ALICE.
Takhle alespoň vím, že těchto známek od tohoto uživatele si všímat nemusím... (v tuhle chvíli by pomohl medián)...
Je to přesně ten mstitel, co si léčí mindráky na druhých a anonymně posílá schválně špatné známky.

Asi bych našel i někoho jiného, ale tohle je do očí bijící. A co?? Mě to nevadí.. já si svoje fotky protlačovat na úkor ostatních nemusím :-)

Buď se líbí, nebo nelíbí, nemám za potřebí dělat nějakou mstu. To nechám na zamindrákovaných ubožáčcích :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansk 15. 10. 2005 20:39

No konecne, uz viem od koho mam nizke znamky a konecne sa nemusim znervoznovat, ze su to znamky od bohvieakych kvalitnych fotografov, a bohvie kde mam chybu, a chybny vkus. Dakujem.

"Nemyslím si ale, že smyslem spuštění nějakého projektu je jeho neustálé následné vylepšování, jak naznačujete."

toto ste asi nemysleli vazne, ze nie.
:D :D :D :D
Ste si zrejme isty svojou dokonalostou. Vzdy sa vsade najdu chyby a nedostatky.
Dalibor Stefansk

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 20:44

Myslím to naprosto vážně. Galerii jsme nespustili kvůli tomu, abychom měli co neustále vylepšovat; i když je jasné, že není dokonalá. Smyslem byl nabídnout čtenářům službu, kde mohou prezentovat své fotky a vzájemně si je hodnotit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansk 15. 10. 2005 21:13

"Smyslem byl nabídnout čtenářům službu, kde mohou prezentovat své fotky a vzájemně si je hodnotit."
Takze ten umysel je urcite chvalyhodny, ale ludia su ludia a kazdy ma svoje chyby, aj ja a kolko, ale veci by sa mali riesit.:wink:
Ja to nezerem a neberem vazne, ale vasa galeria ma privadza do zuvalstva, a na to urcena urcite nebola :D, to zrusenie anonymneho bodovania je krok dopredu a ja si ho vazim.
Dalibor Stefansk

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 21:18

Po pravdě řečeno, souhlasím s Daliborem. Ale pokud existuje thread, který se honosí podtitulem... 'Sdělte nám svá přání a představy o tom, jak by měla tato galerie vypadat'....

pak jsem určitý vývoj předpokládal. Kvůli němu tady vlastně i setrvávám. Pokud ale je myšlena vážně věta:

'Nemyslím si ale, že smyslem spuštění nějakého projektu je jeho neustálé následné vylepšování, jak naznačujete'

pak mám jasno.

... jak by dopadl Bill Gates kdyby nevylepšoval?? Jak by dnes vypadal Linus Toward kdyby nevylepšoval? Nikdo by po nich ani neštěkl.. a já myslel, že tato galerie nějaké ambice má.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 21:26

Ale já jsem přece neřekl, že nebudeme vylepšovat. Dnes i dříve jsem navíc napsal, že všechny připomínky registrujeme.

Z příspěvku pana Dalibora jsem ale pochopil, že podle něj jsme galerii nespustili pro uživatele, ale kvůli tomu, abychom potom sami měli co vylepšovat. To je s odpuštěním nesmysl.

Tady je přesně ta věta, na kterou jsem reagoval: "naco spustat Galeriu, ked potom nerobit na jej vylepseni". Nezlobte se, ale tento výrok nemá naprosto žádnou logiku.

Bill Gates své produkty také nevyvíjí s hlavním cílem, aby potom měl co vylepšovat.
Naposledy upravil Marek Lutonský dne 15. 10. 2005 21:31, celkově upraveno 1
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 21:29

To ne, vylepšuje je, aby se prodaly a aby mu neutekli zákazníci ke konkurenci.

Jo, pokud říkáte, že budete průběžně galerii ladit, já to beru jako důvod proč zůstat loajální. To je vše co mi stačí... nehodlám se teď patlat v tom co kdo jak myslel. Myslím že žabomyších válek tu máme dost :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansk 16. 10. 2005 13:00

Myslel som to tak, ze aj ked sa napisalo vela podnetov na zmenu, nerealizovala sa ani jedna, teraz oprava, jedna. :D
Dalibor Stefansk

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků