Jak smazu fotku?

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 10. 2005 19:00

Nikde se mna to nepodarilo prijit,nahrala jsem tam blbou velikost..
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 2. 10. 2005 19:57

No nejde to, nekdo to zablokoval , protoze si lide delali co chteli a fotky kvuli nepriznivemu hodnoceni smazli a dali snova.
mickaelb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekE 2. 10. 2005 20:08

Ach jo... Nevidím na tom, že někdo smaže a zase vloží fotku, vůbec nic špatnýho. Onehdá někde právě probíhala debata o tom, jestli má vliv na hodnocení fotografie právě doba kdy byla vložena ta fotografie. Tady není zatím doladěno ještě spousta věcí, do oblíbených fotografií katapultujete fotografie jen podle toho, čím méně srozumitelný je náhled a nebo čím obnaženější těla tento název naznačuje, protože do oblíbených se dostávají fotografie podle toho, kolikrát bylo kliknuto na náhled, nikoli podle toho, na kolik byly oceněné)... a vy tady řešíte, jestli se někdo pokouší vložit stejnou fotku v jinou dobu. To se mi zdá opravdu trochu zbytečné.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 2. 10. 2005 20:13

Tady hlavne resime, ze ani treba omylem vlozena fotka nejde smazat!
mickaelb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 10. 2005 20:50

no tak k tomu snad neni ani co dodat....Ted mi v my vznikajici galerii bude strasit fotka velikosti avataru,ktera je ve skutecnosti x-krat vetsi-a ja se ji proste nezbavim.Opravdu inteligentni..
MirekE:to byla jako odpoved do tohohle threadu??
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snoopy 2. 10. 2005 20:58

Tak holt pozadej nektereho admina o intervenci do tve galerie, maji-li na to prava...
Snoopy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 2. 10. 2005 20:58

Napište administrátorům, fotografii odstraní.

Před nedávnem jsme tady řešili problém, co s lidmi, kteří si svoji špatně hodnocenou fotku smažou i s komentáři a posléze ji nahrají znovu. To samozřejmě štve ty, kteří si dali práci s komentářem - příště si to třeba rovnou rozmyslí a nebudou psát nic.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 2. 10. 2005 20:59

Zmíněnou fotografii jsem už odstranil.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 10. 2005 21:10

danke schoen :-)
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 2. 10. 2005 21:45

Omlouvám se... mě trochu nastartovala ta zmínka o tom, proč to bylo zakázáno odstraňovat...
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Wallper 3. 10. 2005 15:10

No a nestačilo místo tý fotky prostě nahrát jinou? To pořád jde ne? Já jsem to nedávno dělal.
I can see, I can see, I'm going blind...
Wallper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MPosp 7. 10. 2005 11:23

Dobrá, mazání je zakázáno, ale přimlouval bych se za to, aby o tom byli uživatelé ve své galerii nebo přímo u každé fotky nějak vhodně informováni. Dnes jsem omylem vložil jinou fotku, než jsem chtěl, a chvíli intenzivního klikání mi trvalo, než jsem pochopil že smazat nelze, ale vložit místo ní jinou ano ... a ne každý se vydá hledat ty informace sem, do fóra ...
Mimochodem myslím, že možnost dodatečně vyměnit fotku je větší zlo než jí smazat ...
MPosp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fidelio 16. 10. 2005 14:52

Je zajímavé, že Marek L. píše
Před nedávnem jsme tady řešili problém, co s lidmi, kteří si svoji špatně hodnocenou fotku smažou i s komentáři a posléze ji nahrají znovu. To samozřejmě štve ty, kteří si dali práci s komentářem - příště si to třeba rovnou rozmyslí a nebudou psát nic.o/quote]

Pokud fotku vyměním, je to horší než ji smazat i komenty. To pak ti co komentovali, vypadají jako když nevědí která bije . :D
Taky se mi nezdá, omezit prostor dat a přitom třeba při zaplnění, neumožnit zbavit se buďto starých, nebo špatně hodnocených, aby se udržela úroveň a uvolnilo místo. To když se budu chtít zbavit nějaké fotky, budu muset dokazovat, nebo slíbit, že ji tam nechci za nějaký čas vložit znova?
fidelio 8)
fidelio
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlastamat 3. 11. 2005 12:45

Dobrý den. Chtěl bych požádat o smazání všech mých fotografií! Chtěl jsem původně smazat jen jednu, ale zjistil jsem, že to zase nejde, stejně jako ve staré galerii, kde jsem přestal z toho důvodu vkládat. V nové mazání fungovalo, teď nefunguje. Vaše důvody blokace výmazu jsou směšné. Uvědomte si, že fotografie jsou autora, který s nimi může nakládat, jak se mu zamane, ne aby někoho poníženě prosil o cokoliv. Takže tady končím a žádám o okamžitý výmaz celé galerie
vlastamat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamek.jan 3. 11. 2005 12:52

Dnes jsme odstranovani fotografii povolili, a proto tento thread zamykam.

To vlastamat: Pokud na smazani uctu trvate, potvrdte mi jej prosim SZ.
adamek.jan
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků