Vše ohledně galerie na DigiArena.cz

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Michael B. 21. 7. 2005 15:25

Jaký má být podle Vás limit pro velikost uploadovaného souboru do galerie na Digiarena.cz?

// adamek.jan - odstranena anketa
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 30. 8. 2005 18:07

Takže nakonec potěším všechny příznivce velkoformátových fotografií. Mám tu definitivní limity pro zasílání fotografií:

Fotografie budete moci zasílat v rozlišení 1024 x 768 px a limit na jednu fotografii bude 1 MB. Každý den budete moci vložit 1 fotografii a limit vašeho účtu bude 20 MB.

:!: GALERIE BUDE SPUŠTĚNA DO KONCE TÝDNE!!! :!:
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 31. 8. 2005 12:31

Mám připommínku k interpretaci EXIF informací
EXIF pro Canon EOS 350D je špatně interpretován. Resp. Údaj o fotoaparátu ohledně šířky chipu a tím pádem i přepočet na 35 mm ekv. je špatně.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 31. 8. 2005 12:44

Už jsem to taky zkoumal. Problém je zřejmě u všech modelů, špatně se přepočítává ohnisková vzdálenost ke kinofilmu. Pro zobrazování dat EXIF se ale používá externí program, který není moc konfigurovatelný (http://www.sentex.net/~mwandel/jhead/).

Nějak to vyřešíme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 31. 8. 2005 12:47

Ja mam pripominku: Kdyz se prihlasim, tak jak mam nastavit, aby se mi to priste prihlasilo samo (jako ve foru)?
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michael B. 31. 8. 2005 14:42

Tohle zatím není bohužel možné. Ale je to dobrá připomínka a zařadím ji do sekce TO DO :idea:
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 31. 8. 2005 14:47

Automatické přihlášení bude k dispozici, už je v pořadí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 31. 8. 2005 14:50

Super.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ilicz 25. 9. 2005 17:56

Mám malý problém... Už se mi několikrát stalo, že jsem hlasoval pro nějakou fotografii a po několik ahodinach jsem zjistil žš pro tutéž fotografii můžu hlasovat znova... nejsem si jyst, jestli je to chyba v systému, nebo chyba v systému...
totiž tak... přišlo mi, že někteří autoři, pokud mají nějaké špatné hodnocení fotografie nebo nedejbože nějaký nelichotivý komentář, fotografii smažou a vloží do galerie znova....
Je to jen moje paranoia nebo se to opravdu děje? :roll: :?
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 9. 2005 23:10

Tohle se mi nikdy nestalo, a to jsem v Galerii velmi často. Jste si stoprocentně jistý, že se jednalo o úplně stejnou fotografii?

Opětovné vložení fotky by to ale mohlo vysvětlovat. Pokud by se to stávalo častěji, můžeme tuto možnost v galerii vypnout.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilicz 26. 9. 2005 07:09

mno jsem si na 100% jisty ze jsem psal k fotce http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=1697&cat=500&ppuser=12374 komentar a na 90% jisty ze jsem jej i odeslal.... :o(
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 9. 2005 08:02

Ano, autor tu fotku opravdu odstranil.

V administraci jsem teď možnost smazání vlastní fotografie vypnul, uvidíme, jaké budou ohlasy.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 26. 9. 2005 17:21

Přijde mi, že toto budeme muset vyřešit nějak jinak, tímto jsme zbavili uživatele možnosti mazat si nejstarší fotografie z přeplněné schránky. Zatím to není tak ožehavé, ale v brzé budoucnosti to budeme muset nějak řešit. Rozhodně to ale není nijak čisté řešení a o těchto uživatelích to leccos vypovídá :?
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilicz 26. 9. 2005 19:25

jako bych to rekl ja sam...
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davadu 26. 9. 2005 21:32

Hmm, takže teď člověk nemůže smazat vlastní fotografii? Ach jo. :( Jako úplný amatér a začátečník ve fotografování, zkouším, co budou lidi na ty fotky říkat a chtěl bych mít možnost fotku dát pryč, pokud se rozmyslím, že toto asi nebude to pravé ořechové.
davadu
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků