Předpatné DIGI a pamět. karty

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod TK5 27. 7. 2005 22:47

Zdravím, mám takový problémek . Předplatil jsem si časopis DIGI ,protože se mě v té záplavě fotočasopisů líbil asi nejvíc , ale jaksi jsem rozčarovaný z toho , že už 2 měsíce čekám až přijde pamětová karta CF Ultima 256MB jako slíbený bonus (na dovolenou by se hodila , ale holt smůla ) . V časopise je psáno , že ji zašlete do čtyř týdnů po obdržení platby. Paní na telefonu jsem to zděloval ,a že prý jestli mě nepřišla tak mě ji teda pošle, tak teda nevím kde je problém. V případě nedodání bych zřejmě uvažoval o zrušení předplatného.
díky

P.S. jo a ještě by mě zajímalo , kde hledat archiv starších čísel, někde jsem četl , že to je dostupný pro předplatitele .
TK5

Odeslat příspěvekod Martas 28. 7. 2005 06:58

S kartou ti neporadim, ale archiv cisel je pro kazdeho predplatitele fi. Computer Press na http:/klub.zive.cz - s casopisem Ti prijde kod, ktery tam zadas a pak budem moct stahovat i starsi cisla, ale jen toho casopisu, ktery odebiras ...
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod distribuce 28. 7. 2005 10:29

Prosím ozvěte se nám na e-mail marcela.reskova@cpress.cz, Váš problém obratem vyřešíme.
distribuce

Odeslat příspěvekod TK5 28. 7. 2005 17:22

no jo , ale archiv časopisu DIGIFOTO tam není ...
TK5

Odeslat příspěvekod Ondřej Vališ 28. 7. 2005 19:21

Jo, to mě taky štve, DIGI tam v PDF není, ale třeba to je nedopatřením a obratem to bude napravené. :wink:
Ondřej Vališ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Martas 29. 7. 2005 06:23

A jo, tak to sorry, to jsem netusil. Odebiram Mobility a ty tam jsou a vsude je prezentovane, ze tam jsou vsechny (???) casopisy vydavane CPress. Tak nevim ...

- - -

Tak jsem na to juknul a ted jsou stahuvat jen: BIZ, Computer, Connect!, Mobility a Osobní Finance. Crying or Very sad
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TK5 4. 8. 2005 20:16

tak děkuju za vyřízení, karta dneska přišla.
TK5

Odeslat příspěvekod kicpuk 14. 11. 2005 20:29

já o kartu a katalog doslova škemrám od srpna 2005. 4.8.2005 jsem zaplatil na 2.roky .připadám si jak socka,stále si jenom dopisujeme.jsou zřejmě za vodou.prachy mají a mě stále vodí za nos.rozhodně nemají profesionální přístup.za to čekání bych musel dostat minimálně gb kartu.
kicpuk

Odeslat příspěvekod Návštěvník 15. 11. 2005 08:13

mal som s nimy podobne prblemi, odpisali mi ze som nezaplatil, ked som im poslal kopiu poukazky, tak boli ticho az kym som im nenapisal do ciech, hned v ten den mi odpisali ze mi ju uz posielaju, aj tak mi poslali iny typ a este aj s inou kapacitou ako som chcel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kicpuk 15. 11. 2005 16:33

neznáte někdo email ,nebo jiný kontakt na vedení časopisu .Už mě jejich ignorance stolicuje.
kicpuk

Odeslat příspěvekod Michael B. 15. 11. 2005 16:33

Vaše připomínky byly předány na naše oddělení distribuce. V případě budoucích problémů bych si Vás dovolil požádat o psaní kometářů z registrovaných ID, určitě se Vám někdo ozve na email.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kicpuk 15. 11. 2005 17:06

jsem registrovan už nějakou dobu u paní Tvrdíkové.yatím si s ní jenom dopisuji. paní je fajn. asi za to nemůže,ale nikoho jiného neznám
kicpuk

Odeslat příspěvekod elho_cid 15. 11. 2005 17:14

Ja misto karty dostal Zonera. Smula. Ale neni to horsi nez jinde, spis nad prumerem. Aspon mi nevynadali, kdyz jsem se ozval.
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kicpuk 15. 11. 2005 17:37

já po tak dlouhé době ani krom nějaké té tzv. omluvy ,nic nečekám.vidím ,že nejednali fér ani v jiných případech.asi už jsou otrlí.
kicpuk

Odeslat příspěvekod Návštěvník 15. 11. 2005 21:31

Dobrý den,
prosím, ozvěte se mailem na zbynek.tkadlcik@cpress.cz. Zítra Vám karta odejde, jen bych potřeboval Vaše jméno a adresu.
Zbyněk Tkadlčík, manažer distribuce
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků