Samsung WB2000/TL350

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 14. 8. 2010 22:44

Seflade: plne suhlasim z tvojimi postrehmi, zatial mam tie iste pocity.
Dokonca sa aj u mna vyskytuje ten problem s "prekakujucim kolieskom" pri rezime M. Dufam, ze mi to prestane a pojde neskor v pohode, nerad by som ho koli takejto banalite reklamoval.
Ghost_sk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod selfade 14. 8. 2010 23:49

Ghost_sk
uf,to je skoda,dufal som,ze ty napises,ze sa ti nic take nedeje a ja si budem moc byt isty,ze je to chybny kus,takto to skor vyzera ako vlastnost.no uvidime casom,kazdopadne dakedy sa mi podari to koliecko potocit tak,ze sedi dobre. treba skusat.

frankgrimes
a lepsi fotak z teba lepsieho fotografa neurobi ;)
veci dake
selfade
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZ4R 15. 8. 2010 20:03

tak ja jsem svuj kousek po dovolene musel vratit. Mel jsem uprostred nahore fotek cerny flek (asi chyba optiky), jinak jsem byl spokojeny. Video super, jen jsem neprisel na to, jak udelat tech 10snimku za sec (udelalo mi to jen 3). Co se tyce tech analogovych ukazatelu, tak baterie byla uplne vybita pote, co klesla pod polovinu (coz me pripravilo o dost peknych fotek :(. Takze 2. baterka je temer nutnost. Docela me taky zklamala absence funkce "opakovana samospoust", kdy se udela prvni fotka za 10 sec a dalsi za 2 sec- tuto funkci mam muj stary Samsung s760, takze jsem ocekaval, ze by ji mohl mit i tento. Az mi vrati penize na ucet, tak do nej pujdu nejspis znova, ale preci jen mam cas jeste na cteni recenzi :-)
CZ4R
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frankgrimes 15. 8. 2010 21:13

trochu mimo temy, ale mozem sa spytat kde si to presne kupoval a ci prebiehala reklamacia spolahlivo? to ste sa dohodli, ze sa vratia peniaze alebo chceli najskor vymenit produkt ci ako?
frankgrimes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pufko 15. 8. 2010 22:04

CZ4R píše:Co se tyce tech analogovych ukazatelu, tak baterie byla uplne vybita pote, co klesla pod polovinu (coz me pripravilo o dost peknych fotek :(. Takze 2. baterka je temer nutnost.

Doma mám viacero foťákov (kompakt, EVF, DSLR), všetko na tužkovky a ku každému vždy sada navyše, k DSLR dokonca dve, ale tam sa o jednu delia blesk s telom...
Ale podstata je iná, foťák bez nahradného zdroja by mne bol k ničomu a je jedno či má tužkovky alebo akku
pufko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 15. 8. 2010 23:09

Jasne, minimalne jden aku treba automaticky ku kazdemu fotaku.
Ja som si za par dolacov objednal z ebaya, nejaku bateriu aj nabijacku. Necakam sice od toho vela, len chcem skusit co to vydrzi.
Ghost_sk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 23. 8. 2010 10:31

Noo, tak musim povedat ze bateria za 5$ zatial nezklamala a drzi sa zubami nechtami :) Ak sa jej vydrz este zlepsi pocas par cyklov tak budem spokojny. To iste musim povedat na nabijacku, sice vyzera lacno (a aj je ;-] ), ale svoj ucel plni dobre a nabija :D

Vcera som na jedno nabitie spravil asi 1,3GB materialu...

EDIT: Obrazok:
Obrázek
Naposledy upravil Ghost_sk dne 23. 8. 2010 10:41, celkově upraveno 1
Ghost_sk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod selfade 23. 8. 2010 10:35

a kolko ta vysla baterka + nabijacka? skadial si kupoval?
veci dake
selfade
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 23. 8. 2010 10:50

Ako som uz pisal vyssie, tak som si to objednal cez ebay. Taketo veci su tam za pakatel.

Nabijacka stala $3,74 (2,94€) a bateria asi 4,16€. Uz mam nejake baterie z ebaya aj z dealextreme a zatial v pohode.

Okrem toho som si tam objednal original video (kompozit) kabel pre Samsung, miniHDMI-HDMI redukciu, HDMI kabel a daky mini stativ ;-]
Ghost_sk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pvav 24. 8. 2010 20:14

Mal by som tri otázky:
pvav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pvav 28. 8. 2010 13:31

pvav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CZ4R 16. 11. 2010 21:46

vybiram, jestli mam jit do WB2000 nebo do WB650, co byste doporucovali?
CZ4R
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odklizec 16. 11. 2010 22:01

WB2000 protoze mene MP (navic BIS CMOS), mensi zoom (to je plus a ne ze ne), RAW, svetelnejsi objektiv na zacatku, full HD video, 10FPS burst, cool analogove ukazatele stavu baterky a karty ;)
odklizec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod valldez 17. 11. 2010 16:10

Zdravim, mám dotaz na WB2000.
ad1.Opravdu nelze nastavit intervalové snímání na méně než 1 minutu?
ad2.Pokud fotím sekvenčním snímáním, musím držet spoušt' nebo stačí stisknout na začátku a na konci focení? Popřípadě můžete mi napsat, které fotoaparáty zvládnou intervalové snímání cca kolem 10s.
Děkuji.
valldez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odklizec 17. 11. 2010 22:37

Ad1) Ne nejde. Jinak ma to zase jinou vyhodu. Fotak se mezi intervaly hazi do sleep modu a baterka mu tak vydrzi slusne dlouho. Maximum interval je 48 hodin, coz znamena, ze fotak je pouzitelny na fakt dlouhe intervaly ;)

Ad2) Napriklad Ricohy zvladaji interval 5sec-1hodinu. Ovsem baterka ti zdechne do 4-5 hodin. Zaden sleep mode mezi dlouhymi intervaly se bohuzel nekona. Taky si muzes poridit nejaky Canon, ktery zvlada CHDK firmware a tam by intervalove snimani taky nemel byt problem...
http://chdk.wikia.com/wiki/CHDK
odklizec
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků