Grip pro Nikon D5000

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod infomf 3. 1. 2010 13:59

Ahoj, sháním bateriový grip pro Nikon D5000. Pro D90 existuje tak doufám že i něco pro D5000. Kdyby někdo o něčem věděl, prosí napište.
Díky
infomf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 3. 1. 2010 15:17

Už dávnejšie som kdesi čítal, že tento foťák nemá kompatibilný grip.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karmy 3. 1. 2010 15:22

co třeba to zadat do vyhledávače?

http://www.phottix.cz/bateriovy-drzak-b ... nikon.html

Nemá originální grip, to ale neznamená že nic takového není..
karmy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod creat 3. 1. 2010 15:35

Kedysi som googlil aj ja (leto 2009) a nič som nenašiel. Zdá sa, že sa to zmenilo. :D. Ak nevadí, že to nie je originál od nikonu, tak sa to oplatí kúpiť.
Cena 1000 korún je dobrá.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod infomf 3. 1. 2010 17:26

Díky,
hledal jsem před měsíce a taky se nic nenašel. Ten grip vypadá dobře, akorát škoda, že nemá držák na tužkovky. Když by byla nouze tak se i ty tužkovky hodí. Ale spoň tam hodím ty dvě baterky a bude lepší focení na výšku (dosud hrozný zážitek :))

Díky
infomf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pakin 3. 1. 2010 18:34

Od Phottixu mam grip pro D90 a nemohu si stezovat. Vzal jsem s nim i neoriginalni druhou baterku, ale s tou uz tak spokojeny nejsem, pravidelne se stava, ze se baterka indikuje jako nabita a je jedno, ze je prave nabita, nebo napul vybita. Proste najednou zace blikat a musi se vypnout a zapnout fotak, pak zase ukazuje dobre - nezalezi, zda je spolu s originalem v gripu, nebo je bez hripu primo v tele. Mozna jsem mel jen smulu na spatny kus, ale jen davam upozorneni ;-)
Pakin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod infomf 3. 1. 2010 18:38

Tak co bys chtěl za 300 Kč. Já jsem si kupoval do nikonu originální a stála mě 1200 Kč... Zkus se u nich na to zeptat možná uznají reklamaci :)
infomf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pakin 3. 1. 2010 19:06

uz jsem si koupil taky dalsi original Nikon. Tuhle jsem vzal jen tak na zkousku k tomu gripu, za 300 takova nouzovka...uvidim, mozna to tam nekdy poslu na reklamaci :-)
Pakin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karmy 3. 1. 2010 19:10

jj, zkus to reklamovat.. Mám jí k D80 a fachá v pohodě, kamarád na ní nafotil aj cca 700 fotek, což je na jedno nabití při CCD čipu docela ranec, takže spokojenost.. orpoti originálu k nerozeznání (funkčností)

Za 300 Kč bych chtěl kvalitní zboží nepředražené značkou.
karmy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod matus141 14. 1. 2010 12:34

ja osobne by som si neoriginal baterku nekupil do nicoho :D teda myslim fotak, notebook a podobne... zo zaciatku mozno vydrzia normalne, alebo aj dlhsie... no po par nabitiach to ide dolu :( aspon taka je moja skusenost a skusenost mnohych mojich kamaratov...
matus141
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků