Digitální fotorámečky

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod tetajane 6. 12. 2009 18:45

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli se někdo také orientujete v druzích digitálních fotorámečků. Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi rámečkem Kodak Easyshare typ M820 a Kodak Easyshare typ P820.

Pokud budete někdo vědět, díky za odpověď
tetajane
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fotohans 6. 12. 2009 21:34

Porovnání máš tady
http://reviews.cnet.com/4504-4_7-0.html ... ag=compare

vypadá to, že M820 umí navíc audio a video
fotohans
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maciakba 7. 12. 2009 00:10

celkom vhod ze je tu tato tema, lebo som dostal nakazane nech sa poobzeram po nejakom fotoramceku, avsak zatial som o nich nic nestudoval, ale coskoro sa k tomu dostanem a urobim si prehlad co moze clovek ziskat do 80eur, ale uvital by som od ludi co ich maju ak by sem dali ich + a - , teda na co si dat pozor pri vybere toho spravneho.
vdaka
maciakba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maciakba 8. 12. 2009 22:06

nikto tu nema fotoramik? ziadny fotoramcek user?
uz som precital ze pozor na pomaly softver, ale vsetko su clanky tak 2 roky stare a predpokladam ze kedze uz do telefonov sa davaju procesory minimalne 400mhz tak tie fotoramceky nebudu uz take pomale, ale aj tak by som vedel co vam vadi, chyba, alebo naopak co je vitana funkcia fotoramceka
maciakba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 8. 12. 2009 22:18

Já bych to tedy nechtěl. Proto to asi nikdo nemá
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maciakba 8. 12. 2009 23:36

tak ja osobne by som si to tiez nekupil, jedine ze by cena bola niekde okolo 20eiro... ale bude to ako dar
maciakba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drAcOniS 27. 12. 2009 17:29

Faktem je, že reálné použití fotoarámečků je u většiny běžných lidí prakticky nulové a lze tyto výrobky zařadit do kategorie dárků pro babičky a dědečky... ;-)
drAcOniS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 27. 12. 2009 18:51

Ještě bych pochopil fotoalbum - tak dvakrát třikrát do roka by se hodilo.

http://www.datart.cz/katalog/LCD-fotora ... zAodIlXYNQ

Až bude za tisícovku...
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maciakba 27. 12. 2009 20:14

ten fotoalbum som mal prave vcera v rukach paradicka hned po foteni sme si s priatelkou sadli a pozreli fotky dobra vec najma ak chce clovek ukazovat fotky znamim niekde v podniku...

a inak teda nakoniec bol pod stromcek fotoramcek pre priatela mojej mami 10,4" palcovy 800*600 fotky na nom vyzeraju paradne stal len cca 70eur (kupovany v UK) tiez dobra vec ak to ma clovek v kancli dobre sa to tam vynima :)
maciakba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drAcOniS 2. 1. 2010 10:45

Pety píše:Ještě bych pochopil fotoalbum


Přesně tak, možnost napájení z baterií by za rozumnou cenu přesvědčila i mě - je to lepší než s sebou tahat notebook a prohlédnutí fotek hned v terénu, na větším displeji než má foťák a možnost hned si tím i uvolnit kartu mi přijde docela zajímavá, pokud to bude za rozumné peníze. Ale fotorámeček bych si osobně taky nekoupil, vůbec netuším, jak by se dal reálně využít... :-))
drAcOniS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 9. 5. 2010 16:07

tak táto téma zaujíma aj mňa, potrebujem fotorámček cca 7-8 palcový na batérie. Potrebujem to do práce k prezentácii referencií firmy u zákazníka. Zatiaľ okrem hore spomínaného fotoalbumu som našiel iba Sencor SDA 800 za 124€ na alza.sk vie ešte niekto o niečom? Notebook sa mi ťahať kôli tomu nechce
hurkar
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 11. 5. 2010 22:02

tak po vyskúšaní pár fotorámčekov ma to prešlo "ako psa auto"!, pre nedostatočné rozlíšenie u lacnejších modelov. do drahších modelov sa mi nechce investovať...
hurkar
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků