nevím si rady s foťákem Kodak z8612is

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod geer 18. 8. 2009 22:30

Zdravím
Rád bych někoho požádal o radu v mém problému s foťákem Kodak z8612is. Včera sem si tento model zakoupil, avšak součástí jeho balení není návod v češtině, proto se snažím řešit problém tímto způsobem.
Při automatickém nastavení foťák dělá velmi rozmazané snímky i při sebemenším pohybu objektu focení a nevím si rady jak tento problém vyřešit. Díky za případnou pomoc.
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 18. 8. 2009 22:49

Spíš vyřeš nadpis :roll:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geer 18. 8. 2009 22:51

jak to myslíš? Co je s mým nadpisem nesprávně?
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 18. 8. 2009 22:55

Ale nic 8-S
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geer 18. 8. 2009 22:57

ach jo, *****
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod E-Ryc 19. 8. 2009 08:09

geer píše:jak to myslíš? Co je s mým nadpisem nesprávně?


Napovim ;)
clovek ktery rozumi tvemu fotaku se podiva na nadpis a podle nej usoudi, ze si nevis rady, proc te po ranu svrbi zadnice.... Takze to ani neotevre....
E-Ryc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 8. 2009 08:15

E-Ryc píše:
geer píše:jak to myslíš? Co je s mým nadpisem nesprávně?


Napovim ;)
clovek ktery rozumi tvemu fotaku se podiva na nadpis a podle nej usoudi, ze si nevis rady, proc te po ranu svrbi zadnice.... Takze to ani neotevre....

Myslel jsem,že na to přijde sám. :hm Nepřišel o<:) Kdepak ho zakoupil,že nemá návod v češtině? Ani na CD??
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premacz 19. 8. 2009 09:10

to geer:
Ten nadpis změň na něco ve formě: "Problém s nastavením Kodak z8612is" - nebo něco na ten způsob. Protože "Nevím si rady" je opravdu nic neříkající informace.

Jinak návod hledej třeba na www.google.cz nebo bych juknul přímo na http://wwwcz.kodak.com/global/en/servic ... path=12672
Pentax K-x set ("konečně :-) "), Panasonic Lumix DMC-FZ8 ...
premacz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 8. 2009 09:18

Pokud umí anglicky tak problém není 8-P
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geer 19. 8. 2009 13:22

já na tohle fórum nechodím a nevím dokonce ani jak změnit nadpis, ale kašlu na to, ptal sem se vás na foťák a né spávnost nadpisu ...............Usuzoval sem, že když sem na fóru s kompakty, tak bude každému jasné, že se neptám na hemoroidy
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 8. 2009 15:38

Omyl. Představ si,že má 100 lidí problém,se 100 fotoaparáty.Otevřeš forum a tam bude 100x nevím si rady 8-D Ještě ,že tady moc lidí nechodí o<:)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geer 19. 8. 2009 18:54

Na to sem se tě normálně ptal hned na začátku, co je s mým nadpisem špatně, protože sem měl za to, že většina lidí na tomto fóru je stálých a nakoukává do všech témat a případně se snaží pomoc s čímkoliv o čem má informace nebo pokud má s problémem zkušenosti. Nevím, neznám to tady, protože tady nechodím, proto sem se tě taky ptal, co je s mým nadpisem špatně a tvoji reakci znáš. Co tí mám mám k tomu říct?
Ano napsal sem z nevědomosti nadpis příliš obecně.
Mohl si mě na to upozornit hned na začátku a nedělat z toho zbytečné drama.
Jinak CD sem k foťáku dostal, ale návod v češtině k němu není. Dnes sem foťák odeslal k reklamaci. Díky všem za pomoc při opravě nadpisu:-)))
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 8. 2009 20:08

Není zač.Ale pořád žádná změna. Kde jsi ho koupil? Bez CZ návodu? Pety prosím Tě řekni mu ať se zbytečně nerozčiluje.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geer 20. 8. 2009 00:50

nemám se rozčilovat?
na moji otázku v nadpisu mi odpovíš "vyřeš si nadpis" a když se tě zeptám "jak", tak mi odpovíš "ale nic"........snažil ses mi tím dát zřejmě najevou mou nechápavost, ale vzhledem k tomu, že na toto fórum nechodím, vnímám nechápavost spíše na tvé straně a to skutečnosti, že pokud sem tady asi potřetí nemám vědomosti o pravidlech a běžném fungování tohoto fóra, proto může z mé strany dojít např. k přílišnému zobecnění názvu mého tématu.
Vynakládat energii do zjištování jak změnit nadpis už pro mě nemá smysl, neboť jak sem psal, foťák sem dnes poslal k reklamaci. Koupil sem ho přes net od firmy Mironet.
Máš ještě nějaký dotaz nebo něco na co bys mě rád upozornil? Pokud ne, tak nazdar.
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 8. 2009 05:47

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :roll: Po reklamaci již český návod přibalí ne??? Ostatně to mají napsané v obchodních podmínkách a také jim to ukládá zákon.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků