kde najít návod ke kompaktu?

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod geer 17. 8. 2009 15:43

zdravím, rád bych se zeptal, zdali by mi mohl někdo poradit, kde najít návod k ovládání kompaktu - Kodak z8612is, který sem si zakoupil. Součástí balení byl návod pouze v angličtině. Je to můj první foťák, takže zkouším intuitivně, ale i tak bych rád přesně věděl, která funkce má jaký význam a kde ji na foťáku najít. Díky.
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zuzkys 17. 8. 2009 23:19

Obávám se, že v češtině těžko sehnatelné. Na oficiálních českých stránkách Kodaku to hodí jedině návod zase v angličtině. Takže se obávám, že česky nikde nebude, když není ani na ofic českých stránkách.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod geer 18. 8. 2009 10:47

tohle je taky odpověď, díky za ní. Takže budu po slovíčkách překládat něco ve smyslu "mačkala tenhle tlačítka, objevit se obrázka":-)))
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 19. 8. 2009 18:39

hele zkus napsat na megapixel.cz nebo na alzu.cz, ale nevím jak budou ochotní.
MurphyL6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 19. 8. 2009 21:03

geer píše:tohle je taky odpověď, díky za ní. Takže budu po slovíčkách překládat něco ve smyslu "mačkala tenhle tlačítka, objevit se obrázka":-)))


Kupoval jsi ten foťák někde v českém obchodě? Pokud ano, tak zavolej/napiš do toho obchodu - oni jsou pokud vím ze zákona povinni ti poskytnout český návod. Takže pokud ten foťák máš nový, tak neváhej a napiš tam, kde jsi koupil.
Jinak ti asi nezbývá než se naučit anglicky. :)
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod geer 20. 8. 2009 02:16

já vím, že prodejci mají povinnost ke zboží přikládat český návod, ale někdo to prostě nedělá. Koupil sem ho přes netu u Mironetu. Naštěstí sem zjistil, že foťák má české menu, takže nemusím nikam volat a s někým se dohadovat o českém návodu, stačí, když si zjistím pár významů konkrétních fcí. Mimochodem sem včera daný foťák poslal na reklamaci, protože mi v automatickém režimu dělal hodně rozmazané fotky. Jinak díky všem za odpovědi!
geer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 8. 2009 06:03

o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:)
Naposledy upravil Petr1968 dne 20. 8. 2009 06:33, celkově upraveno 1
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 8. 2009 06:32

geer píše:zdravím, rád bych se zeptal, zdali by mi mohl někdo poradit, kde najít návod k ovládání kompaktu - Kodak z8612is, který sem si zakoupil. Součástí balení byl návod pouze v angličtině. Je to můj první foťák, takže zkouším intuitivně, ale i tak bych rád přesně věděl, která funkce má jaký význam a kde ji na foťáku najít. Díky.

Nejlepší rada je u prodejce,který to má za povinnost a hlavě to má v obchodních podmínkách.Taky zdar o<:)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gipt 7. 9. 2009 09:11

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli není možné sehnat manuál v češtině k SP-590 Tam kde jsem ho koupil prodejce český návod nemá.díky
gipt
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků