Problém u TZ5 s HD videem

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 3. 2009 19:25

10MB je tam kvůli nenažranému kodeku videa u TZ5. Pro FUL HD kameru Sanyo HD 1000 by stačila s rezervou 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod player 7. 3. 2009 21:12

farmic: vic "noname" znacku si nesehanl?Je nejaky duvod, proc nekoupit za stejnpou castku spolehliveho Sandiska Ultra II 16GB, ktery zvlada absolutne bez problemu natacet 720p video z Nikona D90?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 8. 3. 2009 21:51

OCZ je noname? :) Nevím jak u paměťových karet, ale u RAM ani ne. :)
Jako skoro noname beru spíš A-Data (NO FLAME...), i když mám od nich flashdisk.

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.js ... oducer=OCZ
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlinda 14. 3. 2009 22:31

player píše:
Hlinda píše:Presne stejnou kartu (ADATA SDHC 16GB CLASS6 (Read/Write: 22/10 MB/s)) jsem koupil do TZ5 take. A stejny problem-zrusen zapis HD videa. Kartu jsem reklamoval, obdrzel jiny kus a jiz v poho. Podle mereni mela ta puvodni zapis kolem 4,5MB/s a ta vymenena jiz 5,5MB/s, otazkou je jak rychlou mam v notebooku ctecku - to tezko rici. Kazdopadne cteni 22 a zapis 10MB/s jsem z ni nedostal ani naznakem. A to je karta CLASS 6.Byla ale levna - cca 800Kc.


To uprimne receno vubec levne neni, kdyz jsem ja koupil novy SanDisk ULTRA II 16GB za stejnou castku.


Asi neco delam spatne. Ale supr. Take beru. Kde ji maji? Znackova by se hodila.
Hlinda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farmic 14. 3. 2009 22:35

Tak jsem nakonec koupil Sandisk Ultra II 16gb SDHC card a mohu vrele doporucit. Karta je velmi svizna a zapisovani HD videa je vyborne. Kdo si chce poridt rychlou kartu tak at koupi tuhle. Diky za diskuzi...
farmic
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků