Fuji S2000hd

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod mayloo 7. 11. 2008 15:47

Co říkáte na tuhle novinku? Máte nějaké zkušenosti? S1000fd byla super, ale chybela stabilizace, tenhle ji už má. A ty fotky...krása. Jen by mě zajímal názor někoho, kdo už ho měl v ruce a zkusil si ho.
mayloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PepeLopez 9. 12. 2008 23:23

No hej, no, som čerstvý majiteľ. Zatial som nemal vela moznosti overit ho v praxi.

- Makro urcite bez vyhrad :tleskani - ostre, a aj vyvazene farebne bez vacsieho maturovania.
- Nema, ale panoramu (co ja osobne rad) :-/
- Pozitivne je sekvencne snimkovanie up to 17x/s :tleskani
- Subjektivne ma potesila kombinacia sirokouhleho objektivu (od 27,6mm) s ultrazoomom (15x), ale ako hovorim subjektivne, nerad nosim, dalsiu vybavu
- Ma rezim priorita casu (S-ko), ale chyba mi moznost priorita clony (A-cko) :hm
- Motorcek je sice pomerne tichý, ale ak sa niekto bude tocit video a zoomovat pri nie prilis hlucnej kompozicii bude to pocut v zazname :-))
- Dualna stabilizacia je sice v popise, ale implicitne je zapnuta, len opticka, druha, doplnkova je riesena ISOm

Menej narocnym podla mna pomoze, narocnejsi asi zacnu hned hladat zavit na objektive, ale ten tam nie je. :pozor
PepeLopez
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepeLopez 12. 12. 2008 12:21

...este som zabudol, uvádza sa, že má ISO 64, bud som blbý a niečo mi ušlo, ale nikde som ISO 64 nenašiel, jedine, že by to bolo schované v niektorej automatike, čo zistím, len ak si pozriem info na hotových snímkoch z automatu, ale bezpečne viem, že v manuále ho donútim fungovať, najmenej len na ISO 100 (a vyššie až do 6300).
PepeLopez
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 1. 2009 21:28

Tipoval bych to na menšího brášku S8000fd...nebo spíše možná hůře vybaveného.
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků