problem s přihlašenim

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Antonin Hrňák 23. 6. 2006 16:22

mam problem s přihlašenim do Galerie ze sveho počitače z domu,napiše mi to :přihlašeni bylo uspěšne ale přihlašeny nejsem a nemužu nahravat fotografie atd. Z internetove kavarny se normalně přihlasim,.internet mam 14 dni ale s internetem nemam žadny problem co s tim????
Antonin Hrňák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maca1980 24. 6. 2007 21:51

mam stejny problem. nemohu se prihlasit do galerie. poradi nekdo?
:?
maca1980
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zbyněk Vašek 1. 8. 2007 15:54

já mám také problém s loginem - na titulní stránce DIGIarena.cz se přihlásím bez problému, ale když po přihlášení kliknu na fotogalerii, tak se to tváří jako že přihlášen nejsem. Když se tedy chci přihlásit ve fotogalerii, tak mi to napíše že přihlášení nebylo úspěšné :( nevím co s tím
Zbyněk Vašek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tichao 20. 8. 2007 14:32

Já totéž :( Nechal jsem si zaslat nové heslo, protože jsem staré zapomněl. S tímto heslem se přihlásím jen do Digiareny, ale do fotogalerie ne, takže nemůžu uploadovat žádné nové fotky :( co s tim?
tichao
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromir 24. 8. 2007 10:21

mám stejný problém
miromir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rzl 7. 10. 2007 18:30

mam uplne stejny problem, muzu se prihlasit do fora, ale ne do galerie, i po nekolikanasobnym zmeneni hesla :(
rzl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zbyněk Vašek 25. 11. 2007 21:40

Chtěl bych se jen zeptat, jestli s tím přihlašováním někdo něco dělal nebo ne, protože se nepřihlásim do galerie už vůbec :( což mě dost mrzí protože nemůžu přispívat :(
Zbyněk Vašek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maťas 27. 12. 2007 20:50

Tak já jsem na tom úplně stejně jako většina lidí zde :cry: Také se přihlásím na uvodní stránce, ale do galerie již ne.
Maťas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 9. 1. 2008 11:05

Pokud u nekoho problemy pretrvavaji tak mi prosim napiste soukromou zpravu.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chipoliny 20. 1. 2008 13:49

Psal jsem soukromou zprávu, nic... žádná odpověď. Takže?
chipoliny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kamyl 29. 4. 2008 15:59

zdravím. mám problem s přihlašováním do galerie. všude jinde se přihlášení podaří ale do galerie se nedostanu. mám zde registraci již několik let a poslední dobou sem účet nepoužíval. mohli by ste mi prosím pomoci.
Předem dík. kamyl
kamyl@centrum.cz
Kamyl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pítrss 12. 6. 2008 15:52

Zdravím, mám problém s přihlášením do fotogalerie. Na titulní straně DIGIareny se přihlásím, to je OK a když vstoupím do fotogalerie, tak jsem nepřihlášen a když se přihlásím, tak mé přihlašovací údaje nejsou správné. Budu rád, když mi někdo z Vás sdělí, kde je problém. Předem díky.
Pítrss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vasekk 27. 7. 2008 21:15

Dobrý den, připojuji se ke kolegům. Na digiarenu se přihlásím, ale do galerie ne. I když si "proklikem" do galerie zobrazím své fotky tak jsem v galerii nepřihlášen. Zkusil jsem i změnu hesla a nic :( Jaký je správný postup?
vasekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod admerp 30. 7. 2008 11:44

Koukám, že jde o přetrvávající problém této galerie, administrace tedy opravdu nic moc... škoda, že teď ani nemůžu tu jedinou fotku, kterou jsem zatím do galerie nahrál, smazat a v tichosti odejít :(
admerp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 30. 7. 2008 17:20

Vyzkousejte to ted.

Prosil jsem at mi napisete SZ v pripade problemu. Ja se kazdy den na vsechna fora nekoukam.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků