Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Davidof 13. 10. 2019 19:01

Landov, paráda, závidím.
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod cport 13. 10. 2019 19:52

No ja tohoto vikendu taky vyuzil a vyrazil jsem oba dny. Do galerie to nebude, ale do rodinneho fotoalba se toho nasbiralo dost :) Takovy podzim mam nejradsi ...
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 13. 10. 2019 20:06

Rodinné album je to najdôležitejšie, ostatné je len prchavé nič. Aj ja mám rád toto obdobie, krásne farby, čistý vzduch, dobre svetlo ...bohužiaľ to trvá iba krátko a potom zasa do jari bude iba oloveny hnus.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod cport 13. 10. 2019 20:17

landov: no ja to tak beru :) primarne musim mit cilovou skupinu, pak resim dalsi fotky. Nastesti tu mame kousek krasnou oblast (Poodri) se spoustou peknych zakouti a plny mlzneho oparu. Kdyz do toho zasviti, tak to je parada ...

Ale letos planuji fotit i oloveny hnus - Ostrava k tomu primo vybizi. A to mam do dalsiho projektu, ktery jsem prislibil nedavno (vsechno bude rybinou).
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 14. 10. 2019 06:12

Tak to "olovo" s rybinou ma zaujima, ak budes moct nieco postnut, tak budem rad.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 14. 10. 2019 07:35

Chystáte se někdo na Fotoexpo? Já to má sice z domova co by kamenem dohodil, ale váhám, program mi přijde letos o ničem.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod cport 14. 10. 2019 07:46

landov: no pokud to tu bude fungovat, tak v tom asi nebudu videt problem. Minimalne o vysledku budu informovat. Podminkou teda neni "olovo", ale ta rybina. S tou me to ohybani skutecnosti opravdu bavi a takove je vlastne i "zadani".

pemar: nechystam :) Moc velky prinos v techto akcich nevidim.
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 14. 10. 2019 08:21

pemar píše:Chystáte se někdo na Fotoexpo? Já to má sice z domova co by kamenem dohodil, ale váhám, program mi přijde letos o ničem.


Ja idem na foto Slovakia (viac menej to isté len slovak verzion v BA), ale iba s účelom poskúšať si poriadne sklá na fuji a sigmy na sony, prípadne si omakať nikony Z, len tak z čírej zvedavosti. No a posedieť s kamošmi pri kávičke a vínku. Nejaké worshopy, prednášky a podobne idú spravidla dosť mimo mňa.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Obšák 14. 10. 2019 12:23

Tak jestli si vyzkoušíš ty Nikony Z, tak pak napiš, jaký na ně máš názor ;-)
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 14. 10. 2019 12:29

bob222:

Velka prosba na Teba: pokial by bol na tejto vystave vystaveny Nikon Z 70-200/2,8S, este nie je v predaji, ale na takych vystavach by mohol byt aspon vo vitrine. Prosim Ta o nejake dojmy k okometrickej velkosti alebo hocijake suskandy k nemu.

Vopred dik :-)
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Obšák 14. 10. 2019 19:20

Tak znovu prcek s maminkou, ukecal jsem to :-)
Foceno Panasonicem GX9 a Sigmou 30mm/f1.4
Přílohy
2888-z.jpg
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 14. 10. 2019 19:23

:-)

Prožíváš hezkou životní fázi.
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 14. 10. 2019 19:36

landov píše:bob222:

Velka prosba na Teba: pokial by bol na tejto vystave vystaveny Nikon Z 70-200/2,8S, este nie je v predaji, ale na takych vystavach by mohol byt aspon vo vitrine. Prosim Ta o nejake dojmy k okometrickej velkosti alebo hocijake suskandy k nemu.

Vopred dik :-)

Keby tam bol, tak poskusam, požičiavajú aj telá. Len to je niekedy na hodiny čakania, mávajú pár kusov a o novinky je enormný zaujem
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 15. 10. 2019 10:16

Ok, budem vďačný za každú Info, pretože tuho rozmýšľam aj nad alternatívou od Tamron a Sigma, ale natívne by bolo asi optimálne.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod cport 16. 10. 2019 08:29

Tak IR to uz potvrdilo i na svych strankach a pridalo i oduvodneni:

https://www.imaging-resource.com/news/2 ... own-early-

No, toho uzavreni mi je celkem lito, protoze jsem jejich recenze povazoval za vseobecne nejpodrobnejsi. Meli se taky trosku preorientovat na informace k fotakum u mobilu, jako to udelali ostatni. Nebo kapku zkrouhnout rozsak tech klasickych recenzi ... skoda.
cport
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron