Náhrada za Adobe Lightroom

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod fotofanda 16. 11. 2018 20:45

Ondřeji prosím Tě nevíš jak funguje to zlevněné roční předplatné? To dostanu nějaký kód emailem nebo musím čekat na obálku s kódem? A druhá otázka stačí instalovat LR CC zadat kód odpojit PC od internetu a rok je pokoj nebo musí být PC propojený trvale na internetu?

Tak nic, na Amazonu už je po akci. A ta česká je o ničem. Jen pro info Amazon DE to nabízel za 85 éček a české Adobe za 120 eček v akci >:-(
Sony a7III + Sony FE 28-70/3.5-5.6 OSS + Sony FE 70-200/4.0 OSS + Sony FE 35/1.8 + Samyang FE 45/1.8
fotofanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod n3pi 16. 11. 2018 21:17

Adobe ID pokud ho jiz mas, pokud ne, tak musis vytvorit.
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 17. 11. 2018 11:42

mensi srovnani parametru RAW convertoru:

https://breakfastographer.wordpress.com ... -raw-2019/

Sice pro Pentaxacke RAWy, ale pro orientaci to snad pomuze i ostatnim.
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 17. 11. 2018 19:29

Včera jsem stahoval Photolab 2 od DxO (dříve DxO Optics), je tam nově docela zajímavá správa knihoven.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod fotofanda 23. 11. 2018 23:18

Ta black friday mne dnes dostal a koupil jsem základní verzi DXO PhotoLab 2.
fotofanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 24. 11. 2018 00:58

fotofanda píše:Ondřeji prosím Tě nevíš jak funguje to zlevněné roční předplatné? To dostanu nějaký kód emailem nebo musím čekat na obálku s kódem?


Prisiel mi kod (bola moznost postou alebo emailom), ktory som po prihlaseni (alebo registracii u novych pouzivatelov) pouzil na stranke Adobe.
Nasledne mi poslali spravu, ze mam aktivovane predplatne do 22 novembra 2019.
Dufam ze aj o rok budu mat podobne akcie, rad by som tak pokracoval aj nadalej :D

...a netreba byt stale online, staci raz za par tyzdnov
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 24. 11. 2018 15:37

Tak jsem také využil BF a zakoupil DXO PhotoLab 2 Essential za těch 65eur...
foto1977
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fotofanda 24. 11. 2018 20:53

Já si s tím Lightroomem nedám pokoj. Jaký je rozdíl mezi verzi Lightroom CC a Lightroom Classic CC?
fotofanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 25. 11. 2018 02:02

Classic CC je pokracovanie klasickeho LR ako boli vsetky od 1 po 6, je akurat rychlejsi a ma par funkcii navyse + podporu najnovsich fotoaparatov a objektivov.

"Lightroom CC" je zatial len polofunkcny novy produkt zamerany na rychle zdielanie a upravovanie fotiek na roznych zariadeniach (tablet/PC/notebook/mobil) - fotky su nahravane na Adobe server, pouzivaju sa Smart nahlady, ktore su dostupne na roznych zariadeniach pouzivatela.
Mohli ho nazvat radsej "Lightroom Online" a povodnemu nechat meno ako mal dovtedy...
Postupne do LR CC doplnaju funkcie zname z "Classic" verzie, no este to ma daleko k idealu.
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drive18 4. 12. 2018 12:16

Je mozne si predplatit LR CC/2015 len na 2-3 mesiace z roku, napr. v maji, v septembri a decembri?
Fotky potrebujem upravit len obcas - nejake vyberovky.
drive18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Allydamm 4. 12. 2018 13:46

Ani ne, "Smlouva" je uzavřena na rok a při předčasném ukončení seberou 50% sumy ze zbytku závazku.

Snad jen zneužívání 14 dnů na vrácení komplet peněz nebo 30 denního trialu, ale jistě registrují aktivace na HW a když by se opakoval stejný HW na jiném účtu bloknou to.
Allydamm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ogarzlin 4. 12. 2018 13:50

Myslím že to jde, může si zvolit měsíční platbu. Pak to prostě zruší a až bude potřeba, zaplatí si další měsíc. Jen si musí dát pozor a stopnout to včas, než se smlouva automaticky prodlouží.
Nebo si zrušit automatické prodloužení, pokud to jde.
ogarzlin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Allydamm 4. 12. 2018 15:20

Ale i měsíční platba je za smlouvu na celý rok, jako u operátora. Vyvázání jsou zpoplatněné stačí se podívat, nijak skrytě to neuvádí.
Allydamm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drive18 4. 12. 2018 17:23

Diky, ano uz to vidim, jedina mesacna platba je za balicek programov cca 90 eciek/mes..
drive18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fotofanda 4. 12. 2018 20:44

Allydamm píše:Ale i měsíční platba je za smlouvu na celý rok, jako u operátora. Vyvázání jsou zpoplatněné stačí se podívat, nijak skrytě to neuvádí.


Samé špatné zprávy. Další důvod pro NE.
Sony a7III + Sony FE 28-70/3.5-5.6 OSS + Sony FE 70-200/4.0 OSS + Sony FE 35/1.8 + Samyang FE 45/1.8
fotofanda
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků