Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Radek71 4. 1. 2018 14:33

A to mají králíčci nejvíc rádi. Takový ty rychlý změny. A nejlepsi je detoxikace a hladoveni. Protoze driv lidi taky neulovili prece mamuta, tak mesic byli o korinkach a pak se zadarilo a pekli tyden maso a snedli ho celyho na posezeni. Mame to v genech, lovci lovili mamuty 40 000 let!
Kdo by to nechtel, strední délku zivota 36 let.
A nejlepsi je na to koupit detoxikacni balicek. V recyklovatelnym celofanu samozrejme.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 4. 1. 2018 15:23

Mikeczcz píše:No tak já jsem se nakonec hecnul a vsadil se s kamarádem, že zhubnu 10kg do 1.5., takže Dudisko parťáka kdyžtak máš. Hubnutím už jsem si prošel. Před třemi let jsem za půl roku sundal 40kg, teď ji mám 28 zpět, takže je čas s tím něco začít dělat.

Můj problém je, že první co udělám pod tlakem je, že vypnu režim životosprávy. Abych byl hubený a silný, tak bych potřeboval nulový stres doma a v práci a to se málokdy podaří.

Ok chope.. Nechcelo sa mi do toho bo som sa dostal na 95kg.. Ale idem.. Ja si dam schudnut len 10kg na 85 kg do toho datumu.. /1.5/.. Aspon mam motivaciu..
Dietu nemozem.. Lebo vsetko jedlo zbožňujem.. Tak len komplexne cvicenie 3 x týždenne a chlebík len fajnovy/cistozrnny alebo bezlepkovy/
1 x mesacne by bolo dobre dat nejake vysledky.. Ale v inom samostatnom kecacom vlakne nech tu ostatnych neprudime.. Ale ak ma niekto chut sa pridat.. Ste vítaní ;-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 4. 1. 2018 17:19

Radek71 píše:Ja jsem nasel toto: http://www.modely-lodi.cz/plankovani.html
ahá .. takže "pekáč buchet" sa oficiálne nazýva "plaňky" :-))

Mal si nájsť čosi takéto: http://www.fitboxcentrum.sk/30-dnova-vy ... ny-mostik/
(zaujímavé je, že som na to vždy narazil len v kombinácii s "30-dňovou výzvou")

Ale je to aspoň dobrý tip na novoročný záväzok, zatiaľ som vydržal asi len 5 dní.
Niekto tu zvládol celú výzvu?

Radek71 píše:Jinak diagnozy okolo asi?
začul som v poslednej dobe dve "nové": bronchitída a pneumónia :-l
.. takže teraz nič zo mňa .. ani v sobotu nepôjdem na "klobáskový" turnaj v stolnom tenise :'(

-- 4. 1. 2018 17:20 --

Ani vo foto news sa toho moc nedeje .. ale aspoň sa objavil rumor o profi Sony záklaďáku (na APS-C):
(SR3) Sony rumored to finally launch the 16-55mm f/2.8 APS-C E-mount lens in 2018?

-- 4. 1. 2018 17:40 --

A narazil som na takéto 2 články:
Moderní počítače mají problém se zpožděním vstupu klávesnice
a Ultimátny sprievodca výberom monitora v ktorom sa píše:
"Ak je input lag príliš veľký, začnete si ako používateľ všímať, že pohyb kurzora myši je oneskorený za pohybom vašej ruky."

Zaujalo ma to, keďže som si kúpil nové PC + monitor a mal som pocit, že mi oneskorene reaguje myška.
Tak to nebol len pocit...
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 4. 1. 2018 18:16

Můj problém je stres a pitný režim.

Ráno vypiju půl litru kávy, v práci tak 2-3 dcl čaje a pak mám docela velkou žízeň, takže hned jak si doma po návratu z práce domů vezmu džíny a triko, tak otevírám Pilsner Urquel. Pak si dám večeři, většinou těstoviny, rybu nebo curry a druhý Pilsner nebo otvírám 0,7l vína. Nějaké chilské nebo argentinské víno, dost suché, tak k tomu sýr, olivy a oříšky. Pak si otevřu počítač a dám ještě jednu Plzeň na žízeň. A něco na chuť.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 4. 1. 2018 20:14

Teď jsem objevil dvě zajímavé věci na dpreview:

https://www.dpreview.com/samples/829164 ... le-gallery

První z nich je, že mně začalo být fakt líto, že se Sigma 16/1.4 DC nedělá a a evidentně nikdy dělat nebude na Nikon DSLR. Ono není divu, že třetí výrobci teď budou raději dělat pro bezzrcátka, protože kdo by se patlal s hackováním Nikon a Canon autofokusu s nevalnými výsledky, když na bezzrcadla je ten autofokus bez toho dobrodružství.
Říkal jsem si, že to není Art, ale Contemporary, takže to zase nebude taková sláva, ale podle těch ukázek bych si to sklo nabeton koupil, i když na plnou ďouru mají zaostřené objekty vždy jen uprostřed, tak přesto se mně ten výsledek dost líbí a ta 16/1.4 se nedá nechtít.
Ale druhý zážitek byl naopak překvapení co produkuje to Sony na ISO 100-500. To jsem měl dojem návratu o 10 let zpátky. Stáhl jsem si i RAW a je to jen o málo lepší.
Prostě všechno má nějaké pro a nějaké proti. Systém se všemi výhodami, které fotoaparáty a objektivy umí, neexistuje.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 4. 1. 2018 21:35

ForeignerOnEarth píše:druhý zážitek byl naopak překvapení co produkuje to Sony na ISO 100-500. To jsem měl dojem návratu o 10 let zpátky
Pred 10 rokmi ešte poriadne foťáky nedšumovali nepatlali .. to si predsa chcel .. či? :--
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 4. 1. 2018 21:53

Do třicetidenní prkenné výzvy jdu, ale jenom proto, že se zdá jednoduchá. Teď jsem si zkoušel dvakrát za sebou 70 sekund a nevypadám ani na záchranku ani na šití. Tak uvidíme.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 4. 1. 2018 22:04

Radek71 píše:A to mají králíčci nejvíc rádi. Takový ty rychlý změny. A nejlepsi je detoxikace a hladoveni. Protoze driv lidi taky neulovili prece mamuta, tak mesic byli o korinkach a pak se zadarilo a pekli tyden maso a snedli ho celyho na posezeni. Mame to v genech, lovci lovili mamuty 40 000 let!
Kdo by to nechtel, strední délku zivota 36 let.
A nejlepsi je na to koupit detoxikacni balicek. V recyklovatelnym celofanu samozrejme.


Uz jste u paleodiety? :-D. To bylo v mode ale uz tak pred 4 rokama. Pote co nekteri zjisili, ze RAW nenese kyzene vysledky.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 4. 1. 2018 22:09

Ne, tam je to na druhou stranu, tam Sony nepatlá, ale ten signál je nějak děsně nezpracovaný, řídký, zbytečně moc šumí. Ono optimum je někde v první třetině mezi nezpracovaným surovým zbytečně šumícím obrazem a rozpatlaným hnusem na straně druhé.
A tady je to Sony nějak moc na levé straně.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 4. 1. 2018 22:16

Jinak ja mel dneska ke snidani mozarellu, kus salamu a jako prilohu cervenou papriku, pac sem si nevzal pecivo a pred meetingem sem uz nikam nestihal zajit. K obedu nejaky pofiderni hnus z kantyny Sodexho s ryzi (udajne snad kari). Odpoledne sem dostal hlad, tak sem snedl jogurt, co sem rychle koupil v kantyne, nez zavreli, No a protoze sem se zaseknul v kanclu neplanovane do pul devate, tak jsem k veceri snedl vse, co sem tam nasel. Balicek raffaello, jablko z akce "ovoce do kanclu", nejake mandarinky a par zbylych indickych placek s kminem (takovy ty ultratenky suchy) a malej zbytek nejakyho reklamniho muesli. Nakonec sem nasel ve skrini jeste velke baleni Merci, ale to uz mi prislo moc... Tak si rikam, jestli to nejak nepojmenovat a neudelat z toho dietu.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Grimjaur 4. 1. 2018 22:36

Hubnout? Takhle hazardovat se zdravím? Víte co to stálo se do té váhy na konci aktivního sportování dostat? Mám jinou výzvu, kdo přibere do 1.5.2018 minimálně o jedno kilo.
Tak a zase je na co šetřit.
http://www.schecterguitars.com/guitars/ ... ite-detail
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 4. 1. 2018 23:17

pemar píše: otevírám Pilsner Urquel druhý Pilsner ještě jednu Plzeň na žízeň


:tleskani

já to mám takhle s Bernardem
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 4. 1. 2018 23:22

O vínu z Chile ani nemluvím. Doufám, že nezaspím zápas dvacítky s Kanadskýma hokejkama.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 4. 1. 2018 23:55

Melancholický Trol píše:Do třicetidenní prkenné výzvy jdu, ale jenom proto, že se zdá jednoduchá. Teď jsem si zkoušel dvakrát za sebou 70 sekund a nevypadám ani na záchranku ani na šití. Tak uvidíme.


Ona ta "Gancova vyzva" je nastavena pro jednoruky.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 5. 1. 2018 07:02

lukas_highenergy.cz píše:Jinak ja mel dneska ke snidani mozarellu, kus salamu a jako prilohu cervenou papriku, pac sem si nevzal pecivo a pred meetingem sem uz nikam nestihal zajit. K obedu nejaky pofiderni hnus z kantyny Sodexho s ryzi (udajne snad kari). Odpoledne sem dostal hlad, tak sem snedl jogurt, co sem rychle koupil v kantyne, nez zavreli, No a protoze sem se zaseknul v kanclu neplanovane do pul devate, tak jsem k veceri snedl vse, co sem tam nasel. Balicek raffaello, jablko z akce "ovoce do kanclu", nejake mandarinky a par zbylych indickych placek s kminem (takovy ty ultratenky suchy) a malej zbytek nejakyho reklamniho muesli. Nakonec sem nasel ve skrini jeste velke baleni Merci, ale to uz mi prislo moc... Tak si rikam, jestli to nejak nepojmenovat a neudelat z toho dietu.


Ale taká dieta už existuje, volá sa bodová! (zbodni všechno co uvidíš!) :D
bob222
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků