Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pemar 7. 10. 2017 09:00

Díky Radkovi71 za jeho příspěvek, moc pěkně napsané.

Před lety jsem měl také tendence “zachraňovat svět”, ale posléze jsem byl poučen, že bych neměl připravit o práci experty v tomto oboru, jako je Chuck Norris, Steven Seagal, Spider-Man, Ironman a další, omlouvám se, pokud jsem na někoho zapomněl. I tak mi nedá a jsem podstatně častěji troubleshooter než troublemaker, nejednou to stojí dost psychických i fyzických sil, bývám často v pásmu opravdu vysokého stresu, občas si říkám, že dost riskuji. Ta trocha finančního nebo jiného pohodlí je taková náplast na zlomenou nohu, na úplnou regeneraci to nestačí.
pemar
Expert


Odeslat příspěvekod bob222 7. 10. 2017 09:19

Alešak píše:Z toho si nic nedělej, že jsi nepochopil, neřeš to.
Problém? Ne, já nemám žádný problém, spíše se mi tak
trochu jeví, zda ho nemáš ty...


Ja len nechápem prečo frflať ak sám nič nepíšem. Ale to je také bežné u nás v SR, neviem ako u Vás, štýl bavte ma, ale nech je to o čom chcem ja. Ja sa buď pridám, alebo ofrflem a navrhnem napríklad téma striptérky, alebo sa na to vykvajznem. Mne nevadí ani Luňák s 9/11. Jednoducho pozriem alebo nie, ak to davy chcú, ich vec. Ak ti vadia *hviezdne hotely, skús k veci. Ja to občas skúsim, ale hospoda chce iné. Ale veľkou pravdou je, že za tie tisíce príspevkov bolo povedané a riešené skoro všetko a nová téma súvisiaca s fotením proste chýba.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 7. 10. 2017 09:25

Takže Luňák, který boří fake news jim zároveň věří? To jsou zvraty takhle při sobotě.

Jinak hotely ani podobné kecací věci mi nevadí. To, že se dozvím něco o dobrém pití nebo hotelech beru jako docela přínos. Co mě nebaví, to přeskočím.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alešak 7. 10. 2017 09:33

Milý Bobe, jestliže jsi nepochopil v mém příspěvku ironii
a tak trochu satiru, tak s tím ti nepomůžu. A že bych "frflal",
tak to určitě ne, to jsi na omylu. A už úplně jsi mimo s tvým
výrokem, že mi snad vadí pětihvězdičkové hotely, mě nevadí
jakékoli hotely, hostely, penzióny i ubytovny...
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2017 09:44

Podle mne Alesak googloval hotel ILF a Attic a ted mi zavidi. Ted jsem dal asistentce co dela vikendove smeny spocitat, kdo tady jezdi do Nemec a na Guadalcanal do 5star hotelu a vychazi to pry na dva lidi a jeste rikala, ze dalsi potencialni burzoast je bob, ale skryva to. Kozak posledni mesic nic nepsal, takze toho nezohlednila.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 7. 10. 2017 09:52

Alešak: fakt dobre si to napísal

bob222: on je problém v tom, že každý sme tu z iného dôvodu .. niekto sa chce dozvedieť niečo nové, niekto sa potrebuje odreagovať, niekto pochváliť, niekto zabiť čas .. no ale sú tu aj takí, čo chcú niečo riešiť.
No a u takýchto tém proste nieto čo (ak nie si biznismen, ktorý nevie ako minúť peniaze .. čo väčšina nie je).

-- 7. 10. 2017 11:05 --

DUDISKO píše:Druhá stránka veci je po troške vypúšťať informácie (ako konšpirácie o ufo a podobne) aby to ľudstvo lepšie zvládlo (keď to príde) a nevznikla by panika..
jj, o tomto som voľačo začul/čítal .. asi vo forme že niektoré veci zo Startreku a Aktov X sa vypĺňajú.
To sa ešte oplatilo sledovať.

Si ešte pamätám tú dobu, keď išli Akty X .. to sme sledovali v napätí každý nový diel.
A dnes? Ani len netuším, čo dávajú v telke .. od čias Pána prsteňov (čo už z realitou/budúcnosťou nemá nič spoločné) dáko nieto čo sledovať. Či?

-- 7. 10. 2017 11:11 --

bob222 píše:Ale veľkou pravdou je, že za tie tisíce príspevkov bolo povedané a riešené skoro všetko a nová téma súvisiaca s fotením proste chýba.
Ono tie konšpirácie asi s touto témou fakt súvisia .. je to o manipulácii ľudí .. a nejako podobne treba pôsobiť aj na ľudí, keď treba vymeniť nové za staré.
(tiež je nutné vysvetľovať; rozlišovať medzi klamani, podvodmi, manipuláciami a skutočnými informáciami, .. )

-- 7. 10. 2017 11:14 --

A nebolo povedané všetko
bob222 píše:Ja to občas skúsim, ale hospoda chce iné.
Asi tak .. mnoho načatých tém bolo uhraté do stratena, lebo boli začaté v nevhodnú dobu .. keď sa proste naplno rozoberá nejaká téma, tak sa neoplatí prísť s novou .. treba správne načasovanie
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešak 7. 10. 2017 10:16

Radku máš pravdu, opravdu jsem od závisti úplně zezelenal 8-D
a snažím se představit, jak se asi může v hotelu ILF souložit na
stojáka v obrovské posteli v prezidentském apartmá...
A nebo jaké to asi může být v krvavě rudé koupelně v apartmá
hotelu ATTIC, ponořen celý v obrovské vaně, jen penis kouká z
voňavé pěny a kouří mi ho kreolská pokojská, tož to musí být něco 8-D .
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 7. 10. 2017 10:42

Jj, to bych také....... :-)) Ale doopravdy, pánové, vám všem bych přál báječnou ženu (a děti) či přítelkyni, aby vás bavilo být doma a zároveň pár dobrých přátel, abyste měli s kým zajít na vínečko či do hospůdky a nemuseli řešit drtivé trauma dnešní doby tady, tímto způsobem. Ale jakáž pomoc, když není jiná možnost..... tak alespoň tady, přestože by možná pár lidí logicky chtělo poněkud patřičnější témata :-)) :-))

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2017 10:46

V Atticu jsou socialky na chodbe a v patre kde jsem bydlel teda zadna cervena koupelna nebyla.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 7. 10. 2017 10:50

Jo, a taky fajn šéfa i kolegy v práci a taky potkávat vlídné lidi na služebkách...... :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 7. 10. 2017 12:04

Alešak píše:Je to paráda, až nám
obyčejným nuzákům, co nocujeme na lavičkách v parcích z
toho všeho padá úžasem brada.


Tak pemar tady hraje jinou ligu a to včetně soukromých cest. No a zbytku jsou, co sem tak zachytil a sám přidal, především zážitky ze služebek. A upřímě, na to aby člověk bydlel v podobných hotelích stačí pracovat někde na centrále/zastoupení mezinárodní firmy na pozic operativa+2 nebo jako nějaký expert/konzultant. Tohle už dávno neni záležitost top managementu. Navíc ty hotely v dané kategorii mají firmy obvykle nasmlouvané za stejnou cenu, takže pak lidi, co trochu víc cestují, řeší kraviny, jako jestli jet spíš do Hiltonu nebo Kempinski, kde mají lepší snídaně, že ta čerstvá pomerančová šťáva byla nakyslá, že je někde horší výhled z balkónu a kde maj příjemnější matrace. Teda když vynechám kategorii "chci bydlet co neblíž". Soukromě by tam na 14 dní na dovolenou nikdo z nich nejel. A všichni to o sobě navzájem vědí.

-- 7. 10. 2017 13:09 --

Radek71 píše:Podle mne Alesak googloval hotel ILF a Attic a ted mi zavidi. Ted jsem dal asistentce co dela vikendove smeny spocitat, kdo tady jezdi do Nemec a na Guadalcanal do 5star hotelu a vychazi to pry na dva lidi a jeste rikala, ze dalsi potencialni burzoast je bob, ale skryva to. Kozak posledni mesic nic nepsal, takze toho nezohlednila.


Ne to sem googloval včera já a zjistil se, že do hotelu Ilf (Praha Budějovická) chodila manželka na nějaké školení na nějaké zkoušky pr práci s čímsi v laboratoři. Vim to jen proto, že byla v té době těhotná a zapoměla tam někde v posluchárně něco jako index s potvrzenou účastí a já tam jel a hledal, kam se poděl. Ale úspěšně. A certifikát už má... Takže jsem si i kus hotelu prohlédnul

-- 7. 10. 2017 13:21 --

Alešak píše:Radku máš pravdu, opravdu jsem od závisti úplně zezelenal 8-D
a snažím se představit, jak se asi může v hotelu ILF souložit na
stojáka v obrovské posteli v prezidentském apartmá...


Tak tady se přiznám, že sem taky googlil, jestli tam třeba něco jako prezidentské apartmá, jako pozůstatek minulého režimu, opravdu nemají... To by byl slušný úlet.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Alešak 7. 10. 2017 12:22

Puntík: děkuji ti za všechny, za pohádkové přání :-) ,
ale báječnou ženu nemá skoro nikdo. Většinou je
to škaredá a hašteřivá rebeka, děcka jsou drzé a
odmlouvají, přátelé se jen tváří, že jsou přátelé,
když jim v té vinárně či hospůdce platíš to vínečko.
Ale nedej bože, po nich něco chtít, tak se na tě
každý vysere. Fajn šéf je zázrak, většinou je to arogantní
pitomec a kolegové práskači. A drtivá traumata dnešní doby
řeší podle toho jak to vypadá někdy na tomto fóru, snad
kde kdo :D .
Radek: to nevadí, pokojská se dá ojet i ve sprše na chodbě...
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 7. 10. 2017 12:24

Puntík píše:Ale doopravdy, pánové, vám všem bych přál báječnou ženu (a děti) či přítelkyni, aby vás bavilo být doma ....


Hele mam báječnou ženu a dvě báječné děti (to si budu opakovat až se to mladší, co mu rostou zuby, nebude dát ve dvě v noci uspat :-D ), ale jak to souvisí se služebkama nevím...

-- 7. 10. 2017 13:25 --

Puntík píše:..... a taky potkávat vlídné lidi na služebkách......


Tady to už to bývá horší :-D

-- 7. 10. 2017 13:27 --

Alešak píše:Radek: to nevadí, pokojská se dá ojet i ve sprše na chodbě...


Koukám, že pán je fajnšmekr... Specielně pokud by se jednalo o pokojské v hotelu Attic.

-- 7. 10. 2017 13:31 --

Mikeczcz píše:Jinak hotely ani podobné kecací věci mi nevadí. To, že se dozvím něco o dobrém pití nebo hotelech beru jako docela přínos. Co mě nebaví, to přeskočím.


No když bys jel do Berlína, tak tobě by mohlo líbit v 25 hours bikini hotel, ale mají furt vybookováno. Takový trochu úlet pro mladší (Pemara by kleplo) a především přednostní vstup do proslavenýho Monkey Baru, kam se dá jina blbě dostat (pátek/víkend) :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dolgor 7. 10. 2017 12:40

Medicínské nebo vědecké konference se dnes často pořádají v dražších hotelích se zázemím v centrech velkých měst nebo zajímavých lokalitách, takže spektrum lidí, kteří se tam dostanou, se ještě rozšiřuje o studenty a profese, kde se nijak závratně nevydělává. Ubytovat se v Hiltonu, Clarionu apod soukromě je imho ptákovina a neznám nikoho, kdo by to dělal, včetně těch, kteří by na to měli.
Dolgor
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků