Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Puntík 16. 10. 2016 22:42

Malování objektivem. Proč ne? :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 10. 2016 07:31

No mě se to líbí, pokud se těhle fotek neobjeví 1.000 v průběhu dalšího měsíce (jako že od ostatních lidí). Takhle jako jeden kousek mi to přijde povedený a zajímavý.

Popravdě, co si pamatuju, tak od kozakam mě za poslední půl rok/rok nezaujala jen jedna fotogalerie.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 10. 2016 07:35

Ja jsem psal o te fotce toho vohinku tedy. Ta druha je zajimava, na me je to ale nejake male.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 10. 2016 07:49

Jo aha, ta mi prijde v pohode - takova klasika na kterou se rad kouknu (obsahove) v mk podani. Ale tak mam precijenom trosku vztah ke sportovnim autum a ty zaslehy z vyfuku k tomu patri. Uz sem doma zene oznamil, ze "na duchod" chci Caterhama. Nebo kdyz se bude darit a posunu se "na pemara", tak budu klidne v Caterhama prekonavat krizi stredniho veku. Ale to asi nehrozi, pokud se nechceme stehovat do zahranici :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 10. 2016 07:53

Ja z toho mam radost, protoze kdyz mi to neprijde uplne vyborny, tak u Kozaka je to pro mne dukaz, ale to opravdu posuzuju podle srdicka. Uz to bylo moc dokonaly, ze jsem premyslel, jestli je to mozne.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 10. 2016 08:02

Jo minule me zaujaly ty fotky z toho street bouldru tak, ze sem si rikal, ze nekdy na takovou akci musim taky s fotakem vyrazit...

Jinak dneska uplne vyborna mlha a ja nemuzu jiz fotit. Nekde v lese to ted musi byt parada. Taky mohlo byt takhle uz vcera....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 10. 2016 08:25

Domlouvam se s kamaradem na Ryhorsky prales. Uz asi 5 let, vzdycky to nevyjde. Tam je to echt.

-- 17. 10. 2016 09:30 --

Vono to je vlastne takovy retro. Kdyz jsem kulminoval nekdy pred 8-10 lety, vcetne vsech priznaku jako je "vodni mlynek" a "vodopad na 20s", tak po nějake dobe jsem z toho mel krec, to je vec, co kdyz si clovek vyfoti, tak stacilo, osmistou variantu potucku s listim zvladne pouze velmi odolny jedinec s kachnim zaludkem. No a dnes je to takovy retro, jako treba zkusit vejlet na kole ukrajina, nebo ted jsem si dal na chate na umyvadlo solvinu. Uplne se vidim s tim stativem jak fotim v pralese ohlej koren a sam sobe se smeju.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 17. 10. 2016 09:24

lukas_highenergy.cz píše:Jo minule me zaujaly ty fotky z toho street bouldru tak, ze sem si rikal, ze nekdy na takovou akci musim taky s fotakem vyrazit...

Jinak dneska uplne vyborna mlha a ja nemuzu jiz fotit. Nekde v lese to ted musi byt parada. Taky mohlo byt takhle uz vcera....


Já byl dnes v CS a rákosník toho uvařil nějak hodně. Byl jsem v mliku a ani nad prachni z toho není člověk venku. Takže k nám nejezdit :-)
Callgaro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 10. 2016 10:54

Mlha, pokud je poledne a svetlo a listi na zemi + stromy + koreny, to muze dopadnout dobre.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 17. 10. 2016 11:24

Jako jó... Dan Řeřicha a jiní takový fotky umí, mě to koc nejde. Já potřebuji slunce, pak mě ta fotka nabíjí. Do mlžného lesa bych musel táhnout ženskou :-)
Callgaro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chel 17. 10. 2016 12:54

A to se libi me ... s tou zenskou ;)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod chel 17. 10. 2016 13:33

gratulace! tvoje je nejlepsi
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 10. 2016 13:36

Radek71 píše:Domlouvam se s kamaradem na Ryhorsky prales. Uz asi 5 let, vzdycky to nevyjde. Tam je to echt.


Já to mam s tim focenim krajiny taky zvláštní. Dřív sem vyrážel tak, abych byl v 5:00 na skále nad Jetřichovem a doufal, že mi to počasí teda na podesáté vyjde a já to dám jako L. Kamarád. Pak mě to přestalo bavit, začal sem jezdit víc po závodech a logicky fotil tam (sport/psy). No a teď jsem kvůli rodině ty závody celkem zásadně omezil no a zase naopak začínám víc relaxovat někde v přírodě. Třeba teď o víkendu sem vzal psy a vyrazil na den do Jizerek. Jentak sem se tam s nima prošel - v klidu akorát 20km Jizerky v podmáčenym lese. Paráda. Člověk by teda čekal, že je návrat ke krajinářské fotografii jasná volba, ale ....

1) Nevim, co bych s těma fotkama dělal. Přesně jak píšeš 126 potůčků na 15s nedá asi nikdo. A už nemam tu potřebu to "dát v maximální kvalitě", jako sem měl dřív.
2) V přírodě se rád pohybuju, klidně jen tak chůzí, což je s focenim krajiny dost nekompatibilní. Ta má spíš blíž k rybaření.

Tohle by nevyřešil ani Olympus :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 17. 10. 2016 14:57

Naopak, nějaký malý Olympus (pen ?) a styl střelby Anton Kratochvíl (zhruba zamířím foťák, tak +-ca 60cm od těla, jednou rukou, moc na to nekoukám a cvaknu..) by to řešil :) . Doma se pak podívat kde jsem to vlastně šel.
Pavel Breit
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků