Jaky objektiv nejvice pouzivate na sve DSLR?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 8. 1. 2016 21:55

n3pi píše:PL: pokud lehce zkosíš hrany, tak jako při svařování, tak by ti to mělo chytnout. ale počítej s tím, že tekutý kov (to je to čím lepil tvůj kamarád blok motoru) nebude tak pevný jako původní celistvý materiál.
Jinak ta první fotka je opravdu paráda :)


Diky. Ja jsem to nechal tak jak se to ulomilo, dobre to na sebe pasovalo. Kdybych to nejak seriznul, tak bych tim hadam zkratil ty vycnelky a pak uz bych to nemusel dostat na stativ zpatky, je to tam pomerne natesno, kdyz je tam pak ten aretacni "kolik". No uvidim, slepeno to je, ted cekam az to vytvrdne. Kdyz to drzet nebude, tak uz jsem se byl optat v jedne firme u nas na obrabeni kovu a ti mi ten konec nohy udelaj cely novy.
Urcite by to chtelo jeste nejak vystuzit, ale to pomyslne "ucko" je male a me nenapada jak, kde a cim to jeste podporit ten spoj. Proste na to neni hlavne misto, imho.
Obrázek

*************

Jinak pro pobaveni pribeh z dnesniho vecera. Kamarad byl fotit u Labe nocni fotku na dlouhou expozici. Je zvykly kabelovou spoust pustit z ruky podel stativu. Jenze tentokrat nemel stativ vytazeny a mel jej postaveny ve vode. Prej slysel jen zblunk a bylo to :) Takze ja cekam az mi zatvrdne stativ a kamos zase susi dalkovou spoust, takovou tu drazsi s displayem :D

*************
;-]
Obrázek
70-200/2.8VR
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 9. 1. 2016 08:40

pemar píše:Jedna zimní:

Obrázek



viem že sa to nerobí ale nedá mi to..
foto je fajn len rušivé maličkosti som zmenil.. + prevod (lampa ťahala oči).. moc mi nevyšiel..
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 9. 1. 2016 09:40

Dudisko: Díky, já jsem na PP jednak trochu flink a teď jsem navíc pod pracovním tlakem, tak jsem to neřešil. Máš pravdu, trochu upravit a hned se na to lépe kouká.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Puntík 9. 1. 2016 13:56

V barvě bych to raději nechal, ten kandelábr tam ruší stejně a těm ostatním stačí jen stáhnout saturaci...... je to chvilka. Mně tam spíš vadí to auto s tou cedulí.
1.jpg

:-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 9. 1. 2016 14:23

Obrázek
Objektiv: nekvalitni smejd, o kterem nikdo normalni neuvazuje. Autor vyroku: Ganec
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 9. 1. 2016 14:37

Aby ti Milan nenabral kapatkem tu bilou u leve zadni nohy!
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lennyl_2 9. 1. 2016 14:57

Lunak: uz som stratil prehlad v tych hlodoch, aky je to ten smejd objektiv? :) Samyang 85?
vyborne zachyteny pohyb.
Sony A7 IV + Sony FE 20/1,8G + Sony FE 35/1,4 GM + Sigma 50/1,4 ART DG DN + Sigma 85/1,4 ART DG DN + Sigma 100-400/5-6,3 DG DN
lennyl_2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metatron 9. 1. 2016 15:15

Myslim ze je to Nikon 70-200/4 nie ?

PL: uz mi tvoj pes vazne chybal! pekny zaber ;-)
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 9. 1. 2016 15:22

Je to Nikkor 70-200/2.8VRI.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 9. 1. 2016 15:28

Jo, 70-200 od C/N to je vyhlaseny etalon nekvality. Sam jsem se spalil s stabilizovanou verzi.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Walter Koenig 9. 1. 2016 17:30

.........
Walter Koenig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pemar 9. 1. 2016 21:45

Trochu upravená ta fotografie z toho Špindlerova Mlýna, oříznuto, odsaturováno a trochu doostřeno.

Obrázek

Nikon 20/1,8G
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 9. 1. 2016 23:52

Kdyz uz tu Pemarovi hrabete do fotek, tak jsem teda taky drze hrabl do jedne z jeho predchozich, co me bavi:

Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 10. 1. 2016 08:58

jedna z leta v Chorvatsku, N 16-80/2,8-4
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod chel 10. 1. 2016 09:23

Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků