Bezzrcátka Olympus - zkušenosti, tipy

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Němec Jan 10. 7. 2014 13:16

Lotrandor: chyby? Kdo dokáže říct, co je a co není chyba? Ty to dokážeš? Neberu vyloženě brutální kiksy.
Každý vnímá fotky jinak a něco, co zkritizuje, si tam vždycky najde.

Jen prostě nemám rád, když si někdo prostě musí rýpnout za každou cenu.
Němec Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 10. 7. 2014 13:18

Je to specificke foceni. Je poveseny na lane. Nemluvme o tom protoze to je foceni, ktere bere tak jedno promile foceni. To uz muzeme mluvit o tom jaky fotak se pouziva na marsovskych vozitkach.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 10. 7. 2014 13:18

Lotrandor píše:Němec Jan: výbornej argument, to se musí nechat. K hokeji se bude vyjadřovat Jágr, jestli se mi auto smí líbit se zeptám Kabaňa atd. Jenže mě focení, narozdíl od toho rusa, neživí. Takže si chyby můžu dělat jaké chci. On by měl odevzdávat profi práci. Mě to jen baví a pokud ty chyby vidím i já, je to na pováženou. No ne?


já si všiml jediné ošíbky - uřízlé šaty nevěsty http://i.imgur.com/6KCKq8A.jpg ...a stejně bych si nedovolil to striktně označit za chybu...
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 10. 7. 2014 13:20

lukas_highenergy.cz píše:
chel píše:Pkud je nekdo fakt profik tak tam mam hasselbld nebo phase one ... ale to zas lidem rikat nemuzes ...


Ty vážně moc neřešíš, co píšeš, hlavně že oponuješ? V půlce příspěvků píšeš, že profíci používají jen Nikon a Canon a teď najednou, že kro je profík tak má PhaseOne a nebo Hasselblad? By chtělo trochu konstantnější názor - aspoň po dobu, než ty starší příspěvky zapadnou...

Btw. Když mrkneš na seznam klientů třeba u toho Jimmyho China (co používá i to OM-D a pak nějaký Canony), tak netuším, co víc bys chtěl od profíka...

Ty prodavas olympus? Ty jsi prodejce ze?
Ja mluvil pro proficich canon nicon na urovni svateb. Ale ty jsi prisel se svetovym fotografem ktery dela hoooodne specifickou vec a to je foceni pri zaveseni na lane. Tam je asi dobre mit neco lehkeho.
Kolik jsi dneska prodal olympusu?


-- 10. 7. 2014 14:23 --

A dnes nema smysl mluvit o necem jako "Hele tamten super fotograf foti timhle" je predpokladam bezne ze firmy plati za prezentaci svych vyrobku znamym fotografum. viz ted ocividna kampan adriana sommelinga
dukaz misto kecu
Obrázek
Naposledy upravil chel dne 10. 7. 2014 13:24, celkově upraveno 1
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Němec Jan 10. 7. 2014 13:24

:D chele, ty se mi fakt zdáš....ty jsi s tím začal, že kdo je profík fotí tím a tím atd..

Máte ještě na workshopu místo? Rád bych si vyslechnul nějaká ta moudra i na živo
Němec Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 10. 7. 2014 13:34

chel píše:Jeste jsem nevidel svatebniho fotografa s nicim jinym nez s Canon Nikon ... nikdy.

A ty neumis cist ;)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 10. 7. 2014 13:34

chel píše:
Btw. Když mrkneš na seznam klientů třeba u toho Jimmyho China (co používá i to OM-D a pak nějaký Canony), tak netuším, co víc bys chtěl od profíka...
Ty prodavas olympus? Ty jsi prodejce ze?
Ja mluvil pro proficich canon nicon na urovni svateb. Ale ty jsi prisel se svetovym fotografem ktery dela hoooodne specifickou vec a to je foceni pri zaveseni na lane. Tam je asi dobre mit neco lehkeho.
Kolik jsi dneska prodal olympusu?


Chele sorry, ale nezapomněl jsi dneska na nějaký léky?

- Olympus neprodávám, nemám a ani nechci (když vynechám PEN, co s ním fotí manželk a tchýně, ale to je z opačného konce nabídky). A ty lepší modely a skal mi přijdou značně předražený. Pokud mi je nějaké "mirorless" firma sympatická, tak Fujifilm. Který taky nemam...
- To že si někde našel video, jak J.C. zrovna fotí zavěšený na laně neznamená, že se zabývá focením v závěsu na laně...
- O profi svatebních fotografech píšeš až teď, doteď se tady psalo jen profík.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod chel 10. 7. 2014 13:35

Němec Jan píše::D chele, ty se mi fakt zdáš....ty jsi s tím začal, že kdo je profík fotí tím a tím atd..

Máte ještě na workshopu místo? Rád bych si vyslechnul nějaká ta moudra i na živo

Priste me cituj a nedelej tohle nechutne divadlo.... cituj me. Ale v kontextu.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 10. 7. 2014 13:37

chel píše:
chel píše:Jeste jsem nevidel svatebniho fotografa s nicim jinym nez s Canon Nikon ... nikdy.

A ty neumis cist ;)


A na to si tam měl několik odpovědí o tom, že lidem fotil někdo svatbu s něčim jinym (mě třeba se SONY) a že třeba Sony A99 bylo v téhle oblasti v USA celkem populární. A navíc spousta těch dobrých fotí na PhaseOne apod (hlavně z důvodu image).

Btw. A sám sis pak oponoval, že skuteční profíci používají PhaseOne nebo Hasselblad.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Němec Jan 10. 7. 2014 13:37

chel píše:Kdo chce poradne fotit, tak ma canon nebo nikon.


Taková citace stačí?
Němec Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 10. 7. 2014 13:38

lukas_highenergy.cz píše:- O profi svatebních fotografech píšeš až teď, doteď se tady psalo jen profík.

Lzes!
A dukaz .. priste cituj.
chel píše:Jeste jsem nevidel svatebniho fotografa s nicim jinym nez s Canon Nikon ... nikdy.


-- 10. 7. 2014 14:40 --

Němec Jan píše::D chele, ty se mi fakt zdáš....ty jsi s tím začal, že kdo je profík fotí tím a tím atd..
Máte ještě na workshopu místo? Rád bych si vyslechnul nějaká ta moudra i na živo

Ne nestaci ....
A ted mi rekni co ma poradne foceni spolecneho s profi fotografii?

-- 10. 7. 2014 14:42 --

Němec Jan píše:
chel píše:Kdo chce poradne fotit, tak ma canon nebo nikon.

Taková citace stačí?

Uz to neni tak zhave co citujes co?
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Němec Jan 10. 7. 2014 13:43

chel píše:Pkud je nekdo fakt profik tak tam bude mit hasselblad nebo phase one ... ale to zas lidem rikat nemuzes ...
Němec Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 10. 7. 2014 13:43

chel: když už máš názor (zde na fóru dost často prezentovaný) tak si za ním alespoň stůj, toto je dost schizofrenické
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 10. 7. 2014 13:44

;)

-- 10. 7. 2014 14:44 --

reign píše:chel: když už máš názor (zde na fóru dost často prezentovaný) tak si za ním alespoň stůj, toto je dost schizofrenické

Cituj me k cemu se vyjadrujes ....

-- 10. 7. 2014 14:47 --

Ale ja mam svuj nazor porad stejny. Svetovy profik bude dost casto pouzivat digi steny a FF canon nikon. Svatby FF canon nikon. Pokud najdete neco jineho tak to sem zkopirujte ale i s nazvem tematu ;)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 10. 7. 2014 13:47

chel píše:Jeste jsem nevidel svatebniho fotografa s nicim jinym nez s Canon Nikon ... nikdy.


To bude tím, žes toho v životě viděl ještě velmi málo. Přímo žalostně. A nezapomeň to na workshopu poctivě sdělit. :-D
A patrně to může být také umocněno tím, že se díváš po tom čím kdo fotí, méně už sleduješ jak. :-D

Zdravím

PS, chell, ty vole, ty víš houby co to je světovej profík...... :D :D
Naposledy upravil Puntík dne 10. 7. 2014 13:48, celkově upraveno 1
Puntík
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků