kompakty? mate mobil...

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bob222 16. 5. 2014 11:34

Asi tak...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 16. 5. 2014 12:17

Nějak marně zkouším přijít na to, co má tohle vlákno za význam a o čem se tady má debatovat...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 16. 5. 2014 12:19

Sú vlákna ktoré majú zmysel. Sú vlákna čo pobavia. A sú vlákna čo mi pomôžu pri trávení obeda.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 16. 5. 2014 13:03

Opakování matka moudrosti :-) ? Jiný význam vlákno nemá, snad jedině, že si poměříme telefony.
Já mám blackBerry 9320 a mohu říct, že ten můj telefon roznodně kompakt nenahradí ani jejich prodeje neohrozí, protože fotí hrozně 8-)
Zálusk mám na nějakou vyšší Lumii, případně iPhone, to je fuk, prostě něco co dobře fotí a natáčí, ale vyhazovat se mi za to nechce... :pozor
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 16. 5. 2014 13:14

Já přešel z BalckBerry Bold 9900 na Lumii 920 a ten rozdíl ve focení je opravdu propasný... Ale jinak sem si na Nokii zvyknul a je to příjemný změna. Ani ta klávesnice z 9900 mi zas tak moc nechybí.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 16. 5. 2014 13:46

A co tak dát tomuhle infantilnímu vláknu smysl? Jaký je podle vás nejlepší telefon na focení? Hodně se mluví o Lumiích a IPhonu. Když Lumii, tak kterou?
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 16. 5. 2014 14:09

Tohle vlákno ale nemělo mít smysl :)

V současnosti je nej asi Lumia 1520
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 16. 5. 2014 14:27

Myslím, že šampióni sú jednoznačne nokie s purewiev. 1020 a 1520.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 16. 5. 2014 14:58

Tak a téma je vyčerpané :-) Vede Lumia 1520, iPhone si najal někoho z Nokie, tak třeba další generace se pokusí přetáhnout prvenství ve fotomobilech na svou stranu. Co ale nechápu, proč třeba Lytro nešlo směrem mobilních zařízeních. Už je na světě nějaký ten rok a zatím nulové rozšíření. Přitom je to technologie pro mobily jak dělaná. Vyfotim, upravim kde zaostrit, uploaduju... Myslim, že některý z předních výrobců by po tom skočil hned... Mimo mobil, podle mě, jí rozšížení nečeká, což je škoda, protože v některých situacích s tím mohla být sranda :-)
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 5. 2014 15:41

Ja jsem taky presel dobrovolne z Blackberry - sluzebniho, na soukromou 925. Snazim se s tim fotit takovy druh fotek, abych se mi neprelomil mozek myslenkou, ze jsem to mel vyfotit normalnim fotakem. Coz se dari, fotim tim jidlo, jizdni rady, deti na pisku pro okamzite odeslani tchyni, jizdni rady, teplomery a prasklinu ve zdi aby ji poslal na oddeleni facility managmentu.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 5. 2014 17:32

Já třeba s Lumii 920 fotim běžně fotky z průběhu závodů, kde jí používám i jako navigaci a "na památku a fcb" to nijak neurazí...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod IvanGS 21. 5. 2014 12:25

Uvažuji o koupi kvalitního kompaktu, píšu o tom v jiném vláknu. A to přesto, že odolný kompakt na outdoorové aktivity mám. Dovedl mne k tomu mobil LG G2, netuším jak fotí ve srovnání s jinými mobily, kvůli focení jsem ho nekupoval. Ale ve srovnání s bývalými mobily fotí skvěle a to tak, že občas už nemá laickým zrakem daleko ke zmíněnému kompaktu. Jasně, rozdíl tam stále je, mobilu se zdaleka nepovede každá fotka, ale je to poprvé, co jsem ochoten ho použít na občasné, méně důležité fotky (takové to "hele co jsem viděl cestou z práce", nabídky v práci, popř. párkrát prohlédnout a smazat). Určitě nehodlám nahrazovat mobilem foťák, přijde mi to plytké a povrchní, ale paradoxně mne právě mobil upozornil na nedokonalost mého kompaktu...:-).
IvanGS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 4. 6. 2014 11:12

hm, takže když nemám fotomobil a chci kompakt, asi bych si spíš měla koupit mobil ? a od známýho sem tu radu dokonce dostala, ať si koupím mobil a ne kompakt...
Mawe47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 4. 6. 2014 11:22

S nokii s pureview lacny kompakt nepotrebujes. Podla mna....
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 4. 6. 2014 17:29

co se mobilů a focení týká, tak mně hodně překvapil kámošův Blackberry Z10, při solidním světle velmi hezké fotky a celkově je to za ty prachy mimořádně povedený telefon ( ten kámoš měl celkem dlouho iphone, má zkušenost i s androidem a win no a nový systém ostružiny si nemůže vynachválit)
reign
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků